Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
K

Onbaşı
09 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
10 yıl
tecrübe puan meselesi
Zombi Rock’ta en büyük sıkıntımız tecrübe puanı kazanmak zaten benim gibi burada da oynayan varsa bunuda bilirler. Bununla ilgili Joygame’e yaptığımız onca şikayetin ardından son olarak kayda değer bir işe kalkışmışlar. Her ne kadar yapılanma benim sinirlerimi bozsa da yeni 2000 Jp alana fazladan Tecrübe puanı eşyası verdikleri kampanya ile güzel bir adım atmışlar. Gerçi firma olarak ilerlemeleri gereken çok yol var.
K
10 yıl
Hamadah'ın Serveti !
Şindi bir çok insan bilir ki Wt yani wolf team de karakterler de çok önemlidir bir çok özellik katarlar karakterlere. Yeni gelen paketle Hamadah karakteri 7 günlük kullanımı epey uygun duruma gelmiş. Joygame nasıl oldu da insaf etti böyle şeyler yapıyor arkadaş şaştık doğrusu.

Bu arada hamadah’ın da hikayesi çok değişik bakınız özeti “arap zengini hamadah ın ailesi kurt adamlar tarafından kaçırılınca usta asker pedronun emrine açıyor bütün serveti ve istihbarahatın.” Hamadahın özelliği %30 fazla para kazandırıyor.

Sizlerde bir bakın isterseniz.

[simage]http://g1206.hizliresim.com/y/b/7qb2h.jpg [/simage]
K
10 yıl
Wolf team oyuncularına soru
Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var . İşte Jp4 yazıp misal bilmem kaç bilmem kaça gönderdiğinde 30.000 JP ve 7 adet platinium kutusu hesabına yükleniyormuş. Hediye kullanımını da yine portal üzerinde ki bir alandan yapıyormuşsunuz yani bunu beceren ve kullanan varsa bir seslensin bizlere de okey versin hep birlikte biz de kullanalım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle