Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
05 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Sıralama gerileme mevzusu
Arkadaşlar özellikle tsdeki bölümler için konuşursak çoğunda sıralamaların her sene gerilediğini görüyoruz nedeni nedir acaba örneğin marmara gazetecilik istiyorum 5.000 kişi gerideyim fakat bölüm geçen sene 10.500 ondan önce 7.000 civarı kişi sırasını geri atmış çoğundada buna yakın örnekler var nedeni ne acaba ve benim dediğim bölüme girme şansım ne sizce :)
5 yıl
Beykent, Yeni Yüzyıl, Arel, Üsküdar? (İletişim)
Arkadaşlar bu okullardan birinin RTS, Gazetecilik, Tv haberciliği ve programcılığı veya Yeni Medya ve Gazetecilik bölümlerinden birine tam burslu olarak gideceğim bölümlerden bağımsız okulların herhangibiri veya genel olarak bir görüşü olan var mı?
5 yıl
Sözelciler sınav geldi çattı buyrun.
Forumda hiç sözelci gözümüye çarpmıyo arkadaşlar.Cumartesi günkü sınavdan neler bekliyosunuz oldukça kolay ygs tarihten sonra tokat yemeyiz umarım.Bu arada iletişim fakültesi hedefleyen benim gibi arkadaşlar var mı sizce bölüm ts2ye geçmesi nasıl etki yapacak?
6 yıl
Patlayan sözelcilerin dayanışma platformu
Arkadaşlar matematik çözmediğim ve sosyalde patladığım için 248 k kaldım hedefim sınav öncesi 20 k dı.Önümdekilerin kaçı mfci veya tmcidir ve kaça çekebilirim fikri olan varmı acaba?
6 yıl
Htc one M8 hala alınır mı
Arkadaslar g2min eskimese ve bircok sorunlari nedeniyle telefon alacagim m8 ve g4 seviyesine kadar cikabilirim fiyat olarak fakat lgden gercekten cok sikildim htc one m8 alsam 2-3 sene beni goturebilirmi tesekkurler simdiden.
7 yıl
1500 TL telefon önerisi
Arkadaşlar nexus 4'üm vardı fakat mecburiyetten yeni telefon alacağım ve bütçem 1500 tl.Samsung almak istemiyorum.Kafamda şu an nexus 5 lg g2 ve discovery elite var benim için önemli olan şarj ve müzik kalitesi olduğundan su an lg g2ye daha yakınım fakat discovery hakkında fazla da fikrim yok bu telefonlar hakkında fikiri verecek ve bu fiyat aralığında başka telefon önerisi olan arkadaşlar varsa sevinirim.
8 yıl
Silinebilir.
Silinebilir
8 yıl
G2 paralel ithalat satan yerler ve Nexustan geçmek?
Arkadaşlar nexus 4ten g2ye geçmeyi planlıyorum.Fakat sanırım g2lerin paralel ithalat olan ürünlerinde bataryada vs. değişiklik olabiliyormuş.Böyle birşey olmasa bile paralel ithalat alma taraftarı değilim.Teknosa ve turkcell hariç paralel ithalat satmayan yerler nereleri?Sanırım media markt bimeks gold paralel ithalat satıyor.Bu g2ye nexus 4ten geçen arkadaşlarından görüşlerini almak istiyorum hız ve ses konusunda...
8 yıl
İpod Shuffle Öneri
Arkadaşlar gün içinde sıklıkla müzik dinliyorum.Nexus 4 telefonum var ama ses kalitesi olarak pek başarılı sayılmaz sadece müzik dinlemek için kullanacağım için en iyi seçenek ipod shuffle gibi duruyor kullanan arkadaşlar memnun mu ve ses kalitesinde nesiller arası fark var mı?
8 yıl
Nexus 4'ten One'a geçiş
Arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır nexus 4 kullanıyorum.Telefonumun performansindan memnun sayılırım fakat one bayaa aklımı çeliyor.Özellikle telefonun ses kalitesi (ki benim için çok önemlidir) ve sanırım şarjının biraz daha gitmesi arayüzü haricinde fazla bir fark yok ama tasarımıylada gercekten beni etkiledi.Sizce Nexus 4 ü satıp Htc one almaya değer mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.