Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
E

Binbaşı
03 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
337 (Bu ay: 17)
Gönderiler Hakkında
E
2 hafta
Megane 4 ü satıp Megane 2 aldı

Arkadaşım var. Koyu Megane cı.


Megane 2 si vardı. Sattı. Megane 3 aldı. Megane 2 nin yerini tutmadı dedi. Gitti sattı Megane 4 aldı. Adam Megane 4 den de memnun kalmadı ve satarak 2008 model sadece tek parça boyalı, 140bin km'de 1.5 DCI Megane 2 aldı. Piyasasına göre de yüksek rakam ödedi.


Hasta mısın diyorum. Bana uzun uzun Megane 2 nin cidden kaliteli olduğunu. 3 ve 4 ile kaliteyi düşürdüklerini. 3 ve 4 ün kullanım olarak 2 deki kaliteyi bulamadığını söyledi. Hala daha inanamasam da cidden öyle mi ? Megane 2 abartildigi kadar iyi mi ? Bana göre eskimiş bir araç ve Megane 4 gibi bir araçtan daha mantıklı olması saçmalıktan ibaret. Ama bir yandan da merak etmiyor da değilim.

E
geçen ay
100bin liraya i20 vs fiorino

Bütçem 100bin.

Manuel


1.2 benzinli i20 ler var.


1.3 dizel fiorinolar var.


3 kişilik aileyim. Sizce hangisi alınabilir bu ikisi arasından.

E
2 ay
Arkadaşımla pazarcılık yaptım ve gördüklerim

İstanbul da arkadaşım pazarcılıga başladı. İlk etapta hiç yapmadığı bir iş olduğu için yanımda bekler misin dedi. Olur dedim. Sabahtan gittim yanına. Sebze satıyor. Gözlemlerim şu oldu. Alışveriş yapanların yüzde 80 i suriyeli. Bizim millet yarım kilo, 1 kilo, 1 demet alırken, onlar ise 3 kilo ver, 4 demet ver, şundan da ver, bundan da ver diyorlar. Bizimkiler bir poşet alıp giderken, bunlar 3-4 poşet doldurup gidiyorlar. Ülke zaten ele geçirilmiş dostlar. Başlangıç başlamış çoktan. İleri de bakalım neler olacak

E
2 ay
120bine Egea mı vs Astra mı ?

Bütçe 120.


2016-2017 boş paket 1.4 benzinli, LPG'li temiz egea alınabiliyor.


Yoksa full paket 2011 model 1.3 dizel j kasa Astra mı ?

E
4 ay
Arka sağ teker dışarıda duruyor

Aracımda arka sağ teker disarida duruyor. Sol teker ise içeride. Yani lastik ebatları araca uygun olmasına rağmen sağ teker camurluga daha yakın. Bu yüzden arkaya iki üç kişi binince teker çamurluğun içine girip sürtme yapmamasi gerekirken tam camurluga denk gelip camurluga sürtüyor. Sol teker ise içine girdiği için sürtme yapmıyor. Bunun sebebi nedir ve düzeltilebilir mi ?

E
5 ay
Witcher 3 bitirenler gelebilir mi ? Spoiler içerir.

Yazımı witcher 3 bitirenler okusun.


Ben yen ve trissle beraber oldum. Kelepceleyip terk edildim.


Ciri yi ise hep witcher yapacam diye mutlu ettim. Kar topu oynadım. Mezara gittik. Elf in inini beraber dagittik Ama imparatorun yanına goturdugum için kraliçe oldu sanirim. Ayrıca imparatorun karşısında ciri min istegiyle geldik yerine ben hep sözümü tutarım lafı daha doğru geldi bana. Ama bu laf oyunun kaderini değiştirdi. Halbuki imparatorun yanında bile ciri yi destekledim ama yaptık bir hata. Şimdi ek paketleri oynuyucam. Oyunda yen i seçip, ciriyi witch yapsaydım eğer oyunun yapısı çok degisicekmiydi yoksa baştan oynamaya gerek yok mu ? Eğer ek paketlerde ve oyunun kaderini degitlstiricekse tekrar kaer mohenden oynarım. Ama açıkçası uzun geliyor o kadar geri gitmek. Bilen varsa yazsın arkadaslar

E
5 ay
Üç büyükler satılırsa lig gelişir

Şu saatten sonra yapılacak en güzel şey. Üç büyüklerin katarlılara satılması. İlk başta herkes karşı çıksa da sonradan gelen yıldız oyuncularla ve artan kaliteyle herkes memnun olacaktır.nnn

E
5 ay
Avrupa süper ligine İstanbul City gitsin

FB ve GS güçlerini birleştirip Avrupa süper ligine başvuru yapmalılar. Finansman olarakta FB ve GS nin tüm para babaları güçlerini birleştirip İstanbul City adlı takıma tüm para kaynaklarını yığmalılar. Renkleri ayarlariz. O kolay iş. Misal yap lacivert kırmızı. En kolay örnek. Ya da üç renkli yap. Lacivert kırmızı sarı.


TD olarak da kallavi baba bir TD. En fazla bir sene sıkıntı çekeriz. Sonrasında böyle kurulacak bir takımın hem çok güçlü bir izleyici kitlesi olmuş olur . Hemde bir sene sonra pastadan güzel pay alacağımız için seneye daha baba bir kadro.


Yemişim Türkiye Süper ligini. Bırak bizim ligde geri kalanlar kendi aralarında oynasın dursunlar.

E
5 ay
Mercedes in amblemindeki sır

Türkiye de birgün baba ve oğul yürüyerek yolculuğa çıkarlar. Yanlarından bir Mercedes geçer gider. Çocuğun gözü ambleme takılır.


Oğul sorar ; Baba bu Mercedes in amblemi ne anlatıyor.


Baba ; Mercedes in üç başlı yıldızın uçları her bir harfi temsil eder. Bir uç Ö harfini, ikinci uç T harfini, üçüncü uç ise V harfini temsil eder. Yıldıza benzemesi de, bu araçların fiyatının Türkiye nezdinde yıldızların olduğu uzaya kadar ulaşabildiğini anlatmaktadır. Yani bir yıldız kayarsa dilek tut, belki dileğin kabul olurda alabilirsin anlamı taşır. Der.

E
5 ay
Sabah alınacak hisse

Arkadaşlar ben yarın sabah borsa açılınca hisse almak istiyorum. Ama çalıştığım için o saatte yanımda telefon olmuyor.
Hisse oranı 15.68
Ben hisse alış emrine kaç girmem lazım ki yarın sabah ki açılışta alsın ? Telefonun başında olamayacağım için talimat vericem.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.