Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
B

Binbaşı
06 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen ay
Kayıt Süresi 365 Güne Çıkmamış

Merhaba yurtdışından alınmış Iphone12pro max telefonum eski sistem gibi 120 gün kayıt süresi ile kapandı. 365 gün e uzatıldığı yazıyordu , iptalmi oldu bu kural acaba.

B
8 ay
Dolar 8.50 Fiyatlanan TVler Düşecekmi

Açıkçası TV fiyatlarının uçmasından sonra(hatta tüm elektronikler) doların bu kadar düşmesi ile ucuzlaması lazım , bu sebeple beklemedeyim. Siz ne düşünüyorsunuz?

B
9 ay
TR de Iphone 11 vs 12 Fiyat Farkı

ABD de bu iki model arasında 100 USD fark varken TR de 2.000TL fark olmasının nedeni nedir? Lütfen değerlendiririken 100USD baz alın. Apple fiyat politikasından diye düşünüyorum.

B
2 yıl
Sub wooferdaki girişlerime bakarmısınız?
Selamlar değerli ses uzmanları arkadaşlar, bende harman kardonun görselde girişleri paylaştığım subwoofer var sadece anfiden sub girişine bağlayıp kullanıyorum. Peki burda birçok kolon girişleri de mevcut bunlar ne işe yarıyor bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim çok kullanışlı bişiler yapabilirimde farkındamı değilim normalde avr anfim var.
B
3 yıl
XS Max Geveyli ise Nasıl Anlaşılır?
Selamlar, ben XS Max almayı düşünüyorum kutusu açılmış ABD cihazı simfree deniyor ama geveyle kırılmış olabilir, bunu tespit etmenin bir yolu varmıdır?
B
3 yıl
Artık ABD den teknoloji satın alınabilir
Burda 10bin TL telefon usa da sadece 6500TL olacak
B
4 yıl
Korku temalı bir müzik klibi vardı şarkı adını bulamadım
Arkadaşlar 2000 li yıllardan bir şarkı arıyorum klibi gece kamp yapan bir grubun korku temalıydı, söyleyen SONNY diye aklımda ama hiç bir yerde bulamadım , hatırlayan varmı?
B
4 yıl
3D Touch ile Yapabileceklerimiz.
Bu özellik çıktığında hoşuma gitti ama günlük hayatımda nerdeyse hiç kullanmadığımı fark ettim , uygulamaların kısayollarını açmasını dahi kullanmıyorum. Belki live foto oynatmak için olabilir ama live foto da çok çekmiyorum. Bence live fotoda çok kullanışlı bir özellik değil.edit: Güzel ve farklı bilgiler geldiği için konu başlığını değiştirdim
B
4 yıl
8Plus Full Şarj Bittikten Sonra Şarjda Geç Açılması
Arkadaşlar cihazda görüntü yok ama home tuşu aktif çalışıyor , ekranda görüntü yok simsiyah kapalı gibi. iTunes da tanımıyor pc ye bağladığımda , şarjda da bizi olmuyor. Ne olmuş olabilir?

Edit: Arkadaşlar 20 dk sonra gibi şarj işareti geldi 5dk sonrada telefon açıldı , sorun varmıdır acaba?
B
4 yıl
MacBookPro 2017 Şarj Olurken Aşırı Isınması
MacBook Pro 2017 aldım touchbarsız , şarj olurken klavyenin üstkısmındaki alan aşırı ısınıyor ve ekranı kapattığımda o kısma ekran denk geliyor , bence bunun ekrana zararı illaki vardır. Bu sorunu yaşan varmıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.