Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Yüzbaşı
13 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
6 yıl
samsung note 6 nın özellikleri sızdırıldı.
Daha note 5 yeni piyasada ,2016 mart da tanıtılacak olan note 6 nın özellikleri dudak uçuklatıyor. fiyatları da yazıyor..

Specifications & Features Galaxy Note 6 Specs
Battery Power 4500 mAh
Camera Features Auto focus, Optical image stabilization, rapid charging, wireless charging, 3D-4K Resolution
Camera – Primary 30 MP Primary camera
Camera – Front Facing 16 MP front-facing camera
Colors Black and White
Features Bendable or fold-able display, fingerprint or Retina Scanner
Memory (16/32/64/128/256) GB
Operating System Current 2016 Android Operating System
Price $1200 USD, 1063 Euro, 767 GBP
Processor Snapdragon Qualcomm octa-core 2.9 GHz processor
Release Date Quater 3 of 2016
Screen Display 6” – 6.2” 4K screen display with at least 800 ppi
Sensors Barometer, compass, dustproof, heart rate, shockproof, SPO2, thermometer
Video Recording 2160p @ 30 fps, 1080p @ 60 fps, 720p @ 90 fps

kaynak:http://samsunggalaxynote6i.com/
K
6 yıl
SAHİBİNDEN DE AKLA ZİYAN OTO İLANLARI
1986- 1990- 2001 MODEL OLUP VE 400.000 KM ye YAKLAŞMIŞ, ÜSTELİK KAZALI BOYALI VE HATTA PERT OLDUĞU DA BELİRTİLEN, BU ARAÇLARIN FİYATI DA SIFIR ARAÇ MODELLERİNE YAKIN OLMASI DA CABASI,ACABA BU İLANLAR SAHTEMİDİR!.. YOKSA, YUKARI PİYASA ALGISIMI YARATILIYOR
BU fiyatlara alıcı var mı? varsa aklını hangi ekmek arası yemiştir.
K
7 yıl
ARACINI SATACAKLAR DİKKAT
Başına gelmeyen kalmadı

Bursa’da internet üzerinden aracını satmak isteyen bir vatandaş kendisini alıcı olarak arayan dolandırıcılara aracının şasi numarasını verdi, başına gelmeyen kalmadı.

Dolandırıcıların bu oyununa dikkat!
Olay Bursa'nın Yıldırım ilçesinde meydana geldi. Emlak işiyle uğraşan Osman Akbulut 2014 model aracını satmak için bir internet sitesine ilan verdi. Aracına 60 bin lira isteyen Akbulut'a mesaj yollayan ve kendisini müşteri olarak tanıtan Ahmet isimli kişi, "Aracını beğendim, sana şimdi 400 TL kapora yollayacağım, aracı ilandan kaldır" dedi.

Bunun üzerine ilanı kaldıran Akbulut'a daha sonra "araçta hasar olup olmadığını öğrenmem için şasi numarasını bize yollaman gerek" dendi. Aracın şasi numarasını müşteri kılığına giren şahıslara atan Osman Akbulut, kendisine noterden gelen telefonla şok oldu.

Noterden aracının satılmak istendiğini öğrenen 36 yaşındaki Akbulut, ne yapacağını şaşırdı. Hemen polise başvuran Akbulut, kendi adına düzenlenmiş sahte kimlik, noter onaylı araç satış belgesi ve ruhsat ile karşılaştı. Aracının yapılan sahtecilikle Hilmi B.'ye satıldığını öğrenen adam, aracını çalınma korkusuyla bir arkadaşının deposuna sakladı. Aracının üzerine 2 adet ruhsat olduğu ve şu anda kendi aracına binemediğini söyleyen mağdur Akbulut, "Bu aracı bir internet sitesi üzerinden satılığa çıkarttık. İsminin Ahmet olduğunu söyleyen biri aracı almak istediğini ifade etti. Fiyat konusunda anlaştık. Memur olduğunu ve 1 hafta sonra aracı almaya geleceğini anlattı. İnternetten ilanı kaldırdığım takdirde 400 lira göndereceğini söyledi ve gönderdi. Ancak sonra ses soluk çıkmadı. Afyon Sandıklı'da son anda noter görevlisi işin içinde bir oyun olduğunu anlamış. Şahıslar da noterden kaçıp Kütahya'da başka bir notere gidip satışı gerçekleştirmişler. Otomobilin hasarının olup olmadığını öğrenmek için bizden şase numarasını istediler, bizde mesaj yolu ile şase numarasını gönderdik. Onlar da bir yolunu bulup benim kimlik bilgilerimi ele geçirmişler. Otomobilim ruhsatının aynısını ve kimliğimin birebir aynısını yapmışlar." dedi.

KENDİ ARACIMA BİNEMİYORUM
Aracının elinden alınma ve çalınma korkusuyla binemediğini ve aracını bir arkadaşının deposuna sakladığını söyleyen Osman Akbulut, "Şu an da kendi otomobilimize bile binemez haldeyiz. Arabamızı sakladık, alacaklar diye korkuyoruz. Gerekli yerlere başvurduk, kimlik seri numaramızı değiştirdiğimiz halde bile satışı gerçekleştirdiler. Yetkililerden bu gibi olaylar adına önlem alınmasını istiyoruz. Kimsenin canı yanmasın, biz kendi malımızı zar zor sakladık. Bu tür satış ve noter işlemlerinin çok basit olduğunu gördük. Hiç haberimiz yokken kendi aracımız başkasına satılmış. Şu an da otomobilin 2 tane ruhsatı var. İnternet üzerinden kimseye otomobilin ruhsat bilgilerini, şase numarasını göndermeyin. Biz gönderdik ve ruhsatımız kopyalandı. Bu konularda noter çalışanlarının çok hassas olmalarını talep ediyoruz." şeklinde konuştu.
Akbulut şimdi polisten ve mahkemeden gelecek kararı bekliyor. kaynak Takvim
http://www.takvim.com.tr/guncel/2015/04/02/basina-gelmeyen-kalmadi
K
8 yıl
Cevap: SAMSUNG GALAXY MEGA KULLANICILAR KULÜBÜ
sevgiler megacılar, 4.3 güncellemesi geldi mi veya tarihi bellimi, yada direk 4.4 kitkat mı yükleyecekler. bilen var mı acaba?
K
8 yıl
4X4 SEFER EMRİ GELEN ARAÇ SAHİPLERİ

4X4 Araçlara sahip olupta, sefer görev emri gelen, arkadaşların , marka ve modellerini buraya yazarlarsa, memnun kalırız, böylece aynı marka ve model den olupta ,kime gelip kime gelmediğini , sebepleri ile yorumlarınıza açıyorum.. mesela bende BMWX5 2002 model var, lakin bana sefere görev emri çıkmadı tebligatta gelmedi, e-devletten de plaka ve şasi numarası ile sorgulatarak ,sefer görev emri olup olmadığını öğrenebilirsiniz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.