Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
10 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
85 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Ek 1 yatay geçiş

Merkezi Yerleştirme Puanıyla Lisans Yatay Geçiş (Ek Madde 1nedir? Öğrencinin kayıt olduğu yıldaki merkezi yerleştirme puanlarının başka bir diploma programının girdiği yıldaki taban puanına eşit veya yüksek olması halinde yapabildiği geçiş türüdür.


Arkadaşlar yarı dönem okuduktan sonra bu şekilde yatay geçiş başvurusun yapabilirsiniz. mesela sizin puanınız 350 ve afyon'da ybs yazdınız ama bi baktınız aslında hukuk da geliyormuş (afyon'da ,kırıkkale'de vya başka yerde) o okula güz döneminden sonra ek1 yatay geçiş yapabilirsiniz. takipte kalın iyi araştırın istediğiniz bölüme geçme şansınız hala var.

4 yıl
kyk yurt başvurusunda hata vermesi
yurt başvurusunda kod 27 hatası veriyor kayıt yaptırıldığı halde yokmuş gibi algılıyor sanırım bu durumu yaşayıp çözüme ulaşan var mı acaba?
6 yıl
ikinci elde piyasa çok pahalı ne alalım??
arkadaşlar merhaba. araç almayı düşünüyorum. ilk olarak honda civic markaya baktım 2010 model hondalar 50-55 bin lira arası. bunun muadili corolla auris focus gibi araçların da aşağı kalır yanı yok benim elimde avucumda zaten 48 bin lira falan var. forumda vardır elbette yakın dönemde araç alanlar. okuyup fikrini yazan olursa sevinirim.
10 yıl
kpss,atama işletme yönetimi
arkadaşlar açıköğretimden işletme yönetimi bölümüne kaydoldum 2014 yılı gibi mezun olacağım ama bu bölümden hangi kadolara atma olunur bilmiyorum bilen varsa lütfen bilgilendirsin
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle