Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
26 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
161 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
AİRBAG Sağlam , emniyet kemeri dirençli araba

Airbag kontrolü yaptırdım , araç soldan kazalı , kaza videosunu izledim , araba park halinde dururken , arkadan biri vuruyor , Airbaglar 2015 sağlam , ancak emniyet kemerleri dirençli , ben ileride bir kaza yaparsam , airbaglar açarmı ?


Araç 2015 pego 301 64 bin km de , neden aldın demeyin , bu ülkede artık sorgulamıyorum hiç birşeyi , bu araçlara binmeyi hak ediyoruz halk olarak demekki , kaderime razı oldum.

2 yıl
ALMANYANIN 1945 GÖRÜNTÜLERİBaşkentlerine kadar işgal edilmiş , Çaresizlik. Ve bu ülke şuan dünyanın en güçlü ülkelerinden , birde almanya vs tr karşılaştırması yokmu aklım almıyor :) şu adamların halkıyla, hükümetiyle, bizimkiler asla aynı olamayacak.

2 yıl
MAX 50 BİNE TEKİRDAĞDA ARAÇ ARIYORUM
KM si 200 bini geçmemiş araç arıyorum arkadaşlar
4 yıl
ANKARA Merkez Komutanlığı Karargah bölüğü ?
Arkadaşlar forumda böyle bir yere düşen ne gördüm ne duydum , nasıl bir usta birliği bekliyor beni burda bilgisi olan varmı ? ANKARA Merkez Komutanlığı Karargah bölüğü Kışla Hizmetleri Tugay Komutanlığı yazıyor.


Edit : Askerden geleli 2 sene olacak , Güzel ve rahat bir askerlik geçirdim , Etiler Ordu evinin orda inin kışla hemen yanında zaten ,Ben tam 6 aya düştüğünde terhis oldum ve 6 ay olarak yaptım askerliği , Komutanlarımız çok iyilerdi sorun yaşamadık , canınızı sıkmadan 6 ayı keyifli bir şekilde yapın , asıl askerlik askerden sonra başlayacak.
4 yıl
Hızım 1 haftadır 1 MB , şu değerlere bakıp yardımcı olacak varmı ?Upluad hızım aynı , ancak hızım 8 mb den 1 mb e düştü , internet sağlayıcımda babam yapmış ben antalyadayken millenicom diye boktan bir firma , değerlerden anlaşışırmı acaba ne olduğu ?
5 yıl
Jak aparatı ses kalitesini düşürürmü ?
Notebookta tek jak girişi var , steelseries arcris 3 alıcam 2 jak var onda , ancak yanında tek jaka dönüştüren aparat veriliyor bu aparat ses kalitesini düşürüyormu ?
5 yıl
Avukat Arkadaşlar bakabilirmi ?
Arkadaşlar bir iş bulma şirketi tarafından 3 bin tl dolandırılmıştım. google yorumlarinada birisi bu yer guvenilirmi iş buluyorlarmı yazmış bende dedimki , Bulmuyorlar dolandırıcı bunlar , yasal dolandırıcı bunlar malesef belgeler onlardan taraf , birisi bunların topuklarına sıkmadıkça bunlar bitmez yazdım. Şirket yorumuma cevap olarak davaya verdik falam yazmış.Davaya verse ne olur sizce sicilime falan işlermi.
5 yıl
Dell 7567 yi sonradan alanlar dahamı şanslı ?
Ekran IPS , ve çok daha ucuza aldık , başlarda alanlar 4500,4700 arası aldılar , biz 4 bin tl ye aldık .
5 yıl
GTX 1050Tİ(Notebook) Kaç sene idare eder ?
arkadaşlar notebookta bu ekran kartı kaç sene en kötü medium-1080p götürür ve sizce iyi bir kartmıdır.
5 yıl
4 BİN TL YE İ MONSTER ALMAK MANTIKLIMI ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle