Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
24 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
72 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
İhtiyaçtan Satılık Kitaplar
Selam dostlar, yakında bisikletle uzun bi tura çıkacağımdan biraz nakit için bir kaç kitabımı satıyorum.

Olasılıksız & Empati- Adam Fawer
Od- İskender Pala
Atsızın Basılmayan Makaleleri
hepsine 40tl istiyorum kargo benden ^_^
6 yıl
amazon.de den new 3ds xl hyrule edition
6 yıl
Seri Katil Konulu Kitap
selam dostlar, seri katil konulu-temali, beyin yakan, kaliteli kitap onerilerinizi bekliyorum
6 yıl
Free Running, Parkour Sporları HK.
Selam dostlar. Ben şu çatılardan, ağaçlardan, duvarlardan, yüksek-extreme yerlerden zıplayan, ellerinin üzerinde yürüyen, kolları vücutlarını rahatça kaldıran insanlar gibi olmak istiyorum. Öyle şekilli şukullu bi vücut istemiyorum. Hafif, çevik, güçlü, esnek ve sağlam kondisyonlu olayım yeter. Böyle bir amaç için nasıl ne tür bir çalışma yapmalıyım, bekliyorum yardımlarınızı :)
6 yıl
Satılık Steam Hesabı, Uygun Fiyat
7 yıl
Amatör Doğa Fotoğrafçılığı
İyi akşamlar dostlar. Üniversite öğrencisiyim, dağcılık, kamp, dağ bisikletçiliği pek çok doğa sporları ile içli dışlıyım. Doğa fotoğrafçılığı hevesi bürüdü bir süredir içimi, 500-800tl aralığı civarlarında nasıl bir makine alabilirim başlangıç için?
7 yıl
Borcumuz var, para kazanma adına ne yapabilirim?
İyi akşamlar dostlar;
üniversite okuyorum, ailemin yaklaşık 30bin borcu var. Yine de idare ediyoruz ödeniyor bir şekilde, eksiğimiz yok tanrıya şükür ama biraz olsun rahatlatmak için kendim de bir şeyler kazanayım istiyorum. Part time işte çalışmayı düşündüm fakat okulumun saatleri ile hiç bir şekilde uyuşmuyor çalışma saatleri. Gece çok geç saatlere kadar olan var fakat o zaman da ders çalışacak vakit hiç kalmıyor. Ben de evde bir şeyler yapıp facebook olsun, farklı platformlar olsun satmayı düşündüm. Var mıdır fikirleriniz, yapabilinecek şeyler?
7 yıl
DHdeki asosyal, ergen, kızla konuşamayan, kültürsüz vb. etiketi
Ya abi pek çok konuda görüyorum bu saçmalığı, neymiş dhdeki kızlarla konuşamayan, asosyal, tüm gün evde oturan, hiç bir işe yaramayanmış da falan da filanda. Yaptığınız gerçekten hoş değil, diyecek bir şeyiniz olmadığı zaman acaba nasıl laf soksam da sustursam şunu, konuyu değiştirme çabaları. Tartışacak gücünüz kalmadığı zaman haklısın abi deyip geçin işte, hakaret-laf sokma çabaları gerçek ergenlerin yapacağı şeyler.
7 yıl
142si öğrenci, 148 kişi terörist saldırısında öldü.{kenya}
Kaynak: http://fusion.net/video/119431/142-students-killed-in-kenya-wheres-the-international-outrage/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fusion&utm_content=link

Nerede haberlerde hani bu olay? Medyalar kadar iki yüzlü kurumlar yoktur sanırım. Medyaların dünyanın her yerinde devletin elinde olduğunu düşünüyorum, devlet işine geldiğini medyadan yayıyor gelmediğini takmıyor. Düşündükçe sinirleniyorum ya, insanlar nasıl bu kadar kör olabiliyor, devletin ve medyasının kötülüklerini görmüyor...
7 yıl
Japonca Öğretmenliği Okuyorum Soruları Alayım
Evet dostlar, hazırlık okuyorum şu an, sorusu olanlar buyurabilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle