Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Yüzbaşı
24 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
F
8 yıl
4. Kez Hazılanmak
Hayatım boyunca bu kadar çıkmazda kaldığımı hatırlamıyorum arkadaşlar lütfen bir fikir verin. 94 doğumluyum ve bu sene 3. kez ygs/lys'ye girdim. geçen sene yaptığım mf3 puanı 49 mf4 puanı 57 bindi bu sene ikisini de 30000'e çekmeyi başardım. Ygs'de de ilk 11000'deydim yani lys'de bayağı bir düşüş yaşadım tabii bunun sebebi ygs'ye olduğum kadar hazırlıklı olmayışımdı. bu sene benim için sınava çalıştım diyebileceğim tek seneydi.

İki gün öncesine kadar FTR yazıp okumayı düşünüyordum ancak maaş ve çalışma koşulları beni soğuttu ve şu anda ne yapacağımı bilemez haldeyim. Şu anda 30000 sırayla çok iyi olmasa da iyi diyebileceğimiz üniversitelerde mühendislikler tutmakta ancak ben biraz saçmalayarak tıp fakültesi için tekrar hazırlanmayı düşünüyorum ancak 4 sene ygs/lys ye hazırlanmak çok korkutucu geliyor; tabii bir yandan da 2. 3. sınıfta mühendislikleri bırakıp tıp fakültesi için sınava tekrar girenleri duyuyorum ve onlardan biri de olmak istemiyorum özellikle de 2016'da nasıl bir sınav sisteminin olacağı belli değilken. Ay olarak düşünülünce 20 yaşında olacağım üniversiteye girdiğimde yani kulağa o kadar da kötü gelmiyor ve kendimi bu sene tam olarak adayabileceğimi düşünüyorum interneti bile kestireceğim ancak çevreden aşırı derecede bir tepki göreceğime eminim ki akrabalara yerleştiğimi söylemeyi planlıyorum tabii şu anda kesin olarak karar vermiş de değilim. mühendis olup ölene kadar doktor olsaydım keşke demek istemiyorum. annem yanımda olur ama babam 3. kezi bırakın 2. kez hazırlanmama bile karşı çıkmıştı. Belki internet üzerinden böyle bir soru sormak saçma ama sizin fikriniz nedir?
F
9 yıl
Heavy Rain gamepad hareket algılama sorunu
Büyük bir hevesle aldığım Heavy Rain oyununun sağdan sola doğru hareket ettirdiğimiz yerlerinde oyun hiçbir şekilde yaptığım hareketi algılamıyor. Yukarı-aşağı sallarken hiçbir problem oluşmadığından kontrolcüden kaynaklanmadığı kanısına vardım ama başka neyden olabileceği de aklıma gelmiyor. Oyunu en az 5 kere tekrar kurdum 10 kez de havlu ile kurulanma kısmına geldim ancak bir türlü yanlara sallama kısmını algılamadı. Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı? Araştırdığıma göre birkaç kişi daha yaşamış ancak onlara da cevap veren olmamış.
F
9 yıl
Nintendo Wii U temini
Türkiye'de yaşayıp, yurt dışına çıkmadan wii u alanlardan biri nasıl aldığını anlatabilir mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ben de almak istiyorum ve eminim benim gibi almak isteyip bazı korkuları olan insanlara da yardımcı olmuş olursunuz. Özellikle NTSC almayı başaranlardan cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.