Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
01 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
104 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Gerçek bir Riven OTP oldum soruları alayım
Animasyon iptallerinde sıkıntı yaşamıyordum zaten
Koridorda feedleyip teamfightlarda toplamayı da öğrendim daha sonra
Sonra 1 shot K.O. canla oyun oynayıp kill alıp canlı kurtulmayı da öğrendim

Veee en sonunda chat banımı da aldığıma göre artık gerçek bir Riven OTP'yim soruları alayım?
4 yıl
Kesin ODTÜ'ye gidecekler var mı?
Bir whatsapp grubu felan kuralım. Tanışalım kaynaşalım önceden
4 yıl
Uzun dönem at kiralama
Yaklaşık 2 ay süre boyunca at kiralamak istiyorum. İnternette ufak bir baktım fakat hiçbir şey bulamadım böyle uzun dönemli at kiralama şansım var mı? Varsa da ortalama olarak ücreti ne kadar olur bilen varsa yardımcı olabilir mi?
4 yıl
İnterneti yavaş olanlar gelsin hele bir


Şu görüntü sizi rahatsız ediyor mu
4 yıl
Silver ve Gold'dan çıkmaya çalışan arkadaşlara tavsiyeler.
3. seferdir düşük silver'dan plat'a kadar boost yapıyorum. Ve düşük diamond-yüksek plat eşleştirmelere mağruz kalan bir düşük diamond olarak gördüklerimi anlatmak istiyorum.

1. Talon'a Zz'Rot kapılı proxy buildi kasmayın. Evet bunu sanırım 3 defa farklı nicklerde kişide gördüm ve hiçbir zaman çalışmıyor ve çalışmayacak da

2. Takımı taşıyan kişi iseniz asla ama asla Split push'a gitmeyin ne olursa olsun topta farm birikmiş sizin kulenizi zorluyorsa temizleyip dönebilirsiniz ama o ayrık ittirme olayına girmeyin.

3. Assassin oynuyorsun diye rakipten birini tekleyip çıkacağının garantisi yok. 25. dk civarında 0-10 rengar oynuyorken 8-0 caitlyn'e atlamanın manası yok git biraz farm yap güvende hissettiğin kadar kastıktan sonra işine kaldığın yerden devam edebilirsin.

4. Mide mage almayın çünkü silver ve gold eloda mage ile oyunu taşıyamazsınız mage karakterler bir yere kadar takıma bağlı olduğundan en azından Plat 3'ten sonra felan picklenebilir hale geliyor. Gidin Akali, Kata, Zed felan alın takımı taşıma ihtimaliniz daha fazla olur.

5. Kata picklemeyeceksen banla çünkü Kata'yı nasıl durduracağı hakkında elonuzun hiçbir fikri yok.

6. Ward mı diyorsunuz totem mi bilmiyorum ama şu lanet şeye 75 gold verip alırsanız olası bir gankten yiyeceğiniz canın bedeli size en azından 3 pot ve 150 gold olacak şu şeyi artık alın

7. Garen pickleme çünkü cidden işe yaramaz bir şampiyon

8. Haritaya bak arada takımın topta rakiple 4v5 fight yapıyorsa yürüyerek fight'a yetişmeye çalışma botu it drake felan almaya çalış krizi fırsata çevirmeyi dene

9. Rakip midde seni itip bota iniyorsa bir düşün önce kendi kendine gerçekten yetişebilir miyim diye (%95 ihtimalle yetişemezsin.) yetişemeyeceksen boşu boşuna sen de bota inme midi it kuleye hasar ver veya indirmeye çalış.


Şu anda aklıma bunlar geldi aklıma geldikçe eklerim bu arada koridordayken lütfen rakibinize biraz dikkat edin koridordaki neredeyse tek işiniz skillshot dodgelamak ve haritaya bakıp ganklerden kaçınmak onları da bir zahmet becerebilin.
4 yıl
İktisat'tan Sosyoloji'ye geçmek.
Birkaç aydır kafamı karıştıran bir sorun. Şu an hazırlık okuyorum ve İktisat okuyacağım okuduğum kitaplar ve ilgi alanım dahilinde bölümüm olan iktisatı seviyorum ve ilgiliyim ancak Sosyoloji biraz daha ilgimi çeken çok daha keyif aldığım bir bilim ve okuduğum okul itibari ile istediğim an direkt olarak Sosyoloji'ye geçme şansım var fakat bunun yanında gelecek kaygım da var. İş bulmak konusunda Sosyoloji ve İktisat'ı karşılaştırma şansınız var mı? Sizce bölüme başlamadan önce bölümümü değiştirmeli miyim?
5 yıl
Aile gelirini gösteren belge
Yurt kaydı için bu belgeye ihtiyacım var. Edevlette gelir testi sonucu bulunamıyor. Nereden alabilirim bu belgeyi?
5 yıl
Basit armoni öğrenmek için
Ne tavsiye edersiniz?
5 yıl
Bölüm ölmüş üzerine toprak atan yok
Evlilik masrafı, kızlar terbiyesizleşti, ıq'su 120 üstü olmayanlar oy kullanamasın (Önerisinin saçmalığını bambaşka bir kenara koyup konuyu açan arkadaşın birkaç mesajını okudum ıq'sunun 90'ın altında olduğuna %100 eminim.), Her geçen gün daha fazla ipsiz sapsız,
hayatta insanları eleştirmekten başka işe yaramayan, komik olduğunu zanneden garip garip insanlar doluyor buraya. Şu konu dışı denilen cehennemin dünyadaki zühürüne bir daha uğramam.
5 yıl
Oda arkadaşlarımı rahatsız etmeden gitar çalışmak
1 senedir evde ygs-lys telaşı arasında az çok gitar çalıyordum ancak şimdi üniversiteye gidiyorum ve büyük ihtimalle yurtta kalmam gerekecek. Amfiye kulaklık ve bazı zımbırtılar takıp elektrik gitardan ses çıkmadan kendi kendime çalışmam mümkün mü?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle