Arkadaşlar yüksek lisans yapmak isityorum ve ingilizcem 0(sıfır) :( Adana'da ikamet etmekteyim.bir kaç yerle görüştüm.size fiyatları yazayım.belki sizin bulunduğunuz şehirde de şubesi vs. vardır ve sizde bir yorum yapabilirsiniz.
Türk-Amerkan derneği kur başına 120 tl ve 15 kur. her ay 1 kur geçemezsen yine ücret ödüyorsun kura
İngiliz Kültür Derneği- 2200 denildi 4 kur için. 3 kur alana 1 bedava kampanyası varmış.eğer %90 devam ederseniz geçemezsen ücretsiz aynı kuru alabiliyormuşsun.
Amerikan Kültür Derneği- 3300 kredi kartına 12 taksit,peşin 3060 tl fiyat çektirler. bitirince ömür boyu konuşma sınıflarına vs. ücretsiz devam dediler.
sizce hangisi öğretebilir. bu zamana kadar ingilizce de hep başarısız olmuş birisiyim. birde Adana Oxford Academy diye bir yer varmış.onıunla görüşeceğim birazdan. sadece inglizce ile ilgilenen Türk-Amerikan Derneği olduğunu gördüm.yani ona gitme ihtimalim var ama kaybedilen kurun devamı olmaması iyi değil.bu sebepten kararsızım.gerçi diğerleri devam edersiniz kaybedince ama sanmam onlarda para ister bence.sizin şehrinizde hangisi iyi?veya adana için bir yorum yapabilecek olna var mı?