MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
18 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Aradığım pokemon oyunu

Arkadaşlar oyunu 2009-2011 yılları arasında oynadım diye hatırlıyorum.Flash oyun değildi sanırım.Site üzerinde sadece tıklamalarla oynanıyordu oyun.pokemonlar level falan atlıyordu zamanla .İsmini bulabilirsem güzel olur. ya da oyun kaldırıldı mı? bilen varsa söylerse sevinirim

geçen yıl
2008 civarı oynadığım astronot oyunu(ismi lazım)
Astronot oyunumuydu o bile net değil gerçi.Oyunda 2-3 tip araç vardı pilleri bunlara takarsan çalışıyordu.Dergilerin verdiği oyunlardan biri bile olabilir.
3 yıl
Güncelledikten sonra çıkan sıkıntı
Dün home tuşu algılamaması yüzünden destekle görüştüm yazılım güncel değil.Güncelledim Pc üzerinden.Sonra telefonda AppStore da indirme geçmişim gözükmedi.İndirdiğim uygulamarda düşmüyor boş gözüküyor.Satın alınanlar kısmı yani. Bugün tekrar bütün yazılımı indirip kurdum.Sorun olarak gördüğüm şey hala devam ediyor. Düzeltilir mi bu? İleride güncelleme gelen uygulamaları görememe ihtimalim olabilir diye düşünüyorum.(Cihaz:6S yazılım :11.4.1)
3 yıl
ıphone 6s arkadaşlar bir yardım eder misiniz?
1)ayın 11 inde cihazımı garantiye yolladım ekran değişti geldi ben pil sorunu var yazmıştım çünkü 30 da 20 de 11 yada 15 te kapanıp şarja takma simgesi çıkıyordu taktığımdada kaçta kapanmışsa oradan devam ediyordu
2)22 de aldım cihazı yine 30 da kapandı 2 saat içinde geri gittim verdim yazılım falan yüklemişler
3)29 unda aldım şarj evet güzel gidiyor 1 günü çıkarıyor pil durumum %84 müş 31 inde yine aynı sorunu yaptı
ooo apple değişim yapsınlar değişim şartt diyen birisi değilim ama pil iyi durumda yazılım restore edildi ekran değişti(ayrıca ekran değişince eski yolladığım beyazlık yok gibi sarıya kaçıyor sanki biraz)

Nasıl bir yol izlemeliyim?
4 yıl
İbooks la ilgili sorum var?
İbooks taki kitaplar ücretsiz mi?
4 yıl
İtunes yardım
İtunes arşiv e eklediğim dosyaları nerede bulurum?
4 yıl
Replay diye bir uygulama vardı
Zamanında arkadaşımda görmüştüm replay diye bir uygulama vardı video yu örneğin 60 sn 10 sn lik kırpıp 6 video çıkarıp karıştırıyordu bunlarıda tekrar birleştirip 60sn lik video yapıyordu sanırım adı Quik olarak değişmiş ama hangi efekt olduğunu bulamadım bilen birisi var mı?
5 yıl
İthalatci garantili telefon
Telefonu garantiye gondericemde arkadaslar simdi bu 6 ay durumu varmis 6 ay icinde teknik bir sorundan servise giren telefon iadesi yada degisimi talep edilebiliyormus ithalatci garantili telefondada bu var mi?
5 yıl
Hep merak ettiğim konu
Birsey sorucam arkadaşlar öncelikle basima gelen durumu anlatayım.Hani böyle uyurken oluyor genelde 1 snlik bise birinin eskiden söylediği bir ses aklima geliyor ve duyuyorum ama bu sesi disardan duymuyorum beynimden yada kulağımdan mi desem garip birşey bunu yaşayan var mi bir adi varmi bunun.
5 yıl
G3 6.0 a güncelledim bir sıkıntım var
Yazdığım gibi cihazi 6.0 yaptim ama her açılışta bana sd kart menüsü geliyor bildirim olarak çıkar ve kesfet seçeneği geliyor bunu nasil önlerim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.