Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
17 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
450 Watt PSU İçin Hangi Ekran Kartı
Yıl başına doğru ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Geçen sene düşük bütçe olduğu için Gtx750ti almıştım ve işimi çok iyi gördü. Sistemde Corsair Vs450 psu var. 12V yaklaşık 400 Watt güç veriyor. Bütçe yaklaşık 1300 lira civarı ancak ram de alacağım için psu değiştirme seçeneğim çok düşük. Kafamda Gtx1060 var ancak yine de size danışmak istedim
6 yıl
Gezi'deki Polisler de Emir Eriydi
Öncelikle dün geceki olaylarda şehit olan herkese Allah rahmet eylesin. Kimileri darbeciler tarafından kimileri de ışidciler tarafından şehit edildi. Polis de bizim asker de bizim beyler. Bugün burada "O askerler emir eriydi." diyenler neden Gezi'de aynı tepkiyi polise se göstermedi? Onlar da önceliği bizleri korumak olan güvenlik güçleri. Evet bu darbede suçlu olan askerimiz değil onlara bu emiri verenlerdi. Aynı şekilde Gezi'de de suçlu olan polis değil onlara o emri verenlerdi. Bu konuda ayrım yapılmasına çok üzüldüm. Askerimizin de polisimizin de arkasında durmalıyız. Saldıracağımız kişiler askerimiz polisimiz değil onlara bu emri verenler olmalı.
6 yıl
Jungle Oynayacak Şampiyon Kalmadı
Bu konuyu açacağımı hiç düşünmezdim ama cidden oynayacak şampiyon bulamıyorum Sezon başında herşey gayet iyiydi. Her junglerın oyun tarzına göre alacağı şampiyon mutlaka vardı. Şimdi elimizde kalanlar Hecarim ve Gragas. Bu durum yaklaşık bir aydır böyle ve acayip sıkılmaya başladım. Yeni gelecek 2-3 şampiyon jungler olsa bari de havuz genişlese.
6 yıl
Tüm Partiler Aynı Sisteme Çalışıyor
Başta liseli komplo teorisi gibi görünebilir ama özellikle 7 Haziran sonrası yaşananlar bence bunun en büyük delili.

7 Haziran'da ne oldu? Akp tek iktidar olmak için gereken oyu alamadı, Hdp barajı geçti, koalisyon görüşmeleri başladı. Asıl sorun tam da burada başlıyor.

Çoğu Akpli,7 Haziran'dan sonra koalisyon için en uygun partiyi Mhp olarak görüyordu. Ancak Mhp çözüm süreci konusunda ısrarlıydı ve koalisyonun olmamasının en büyük nedeni de buydu.

Sonrasında mecbur kalarak Chp ile görüşmelere başladı. Bana kalırsa ülke için en iyi koalisyon bu şekilde olmalı. İki zıt kutup birbirinin açığını daha iyi kapatırdı. Ancak ne olduysa bu koalisyon da olmadı.

Akp koalisyon kuramayınca sıra Chp-Mhp-Pkk koalisyonuna geldi. Bu koalisyon da Mhp yüzünden sağlanmadı ve erken seçime gidildi.

Sonuç: Akp tek başına iktidar

Sonrasında çözüm süreci iptal oldu, operasyonlar başladı. Mhp'nin koalisyon sürecinde istediği şartı Akp, iktidar olduktan sonra uyguladı.

Bombalar patladı, bir sürü vatandaş katledildi. Operasyonlarda bir sürü şehit verdik, ekonomi dibe vurdu vs. vs.

Bunların asıl sorumlusu elbette hükümettir ancak buna zemin hazırlayanlan da muhalefettir. Şu anda hiçbir partinin ülkeyi, vatandaşı düşündüğüne inanmıyorum. İleride büyük şeyler olacak ve başımızdakiler şimdiden pastadan dilimlerini aldı.
6 yıl
TP-Link WN727N ve Ping Sorunu
Öncelikle iyi forumlar. Şu anda bu modelde usb adaptör kullanıyorum ama ping sürekli fırlayıp duruyor. İnternette dolanırken sıkıntı yaşamıyorum ama oyunlarda çok etkiliyor. Acaba usb adaptör yerine PCI-E kart kullansam pingde düzelme olur mu?
6 yıl
Oyun Oyarken Monitörden Gelen Ses
Monitörüm Asus VC239. Oyun oynarken monitörden sürekli cızırdama gibi parazit bir ses geliyor. Video izlerken veya normal internette dolaşırken sıkıntı yok ama oyunlarda cızırdama gibi bir ses geliyor. Sebebi nedir?
7 yıl
1600 TL Bütçeli Skylake Sistem
Malum burs/krediler açıklandı ben de fırsattan istifade ilk sistemimi kurayım dedim. Bütçem 1600 lira civarı. Merak ettiğim bir nokta var. Intel, Skylake işlemcilerde stok fan vermiyormuş. İşlemci için fan almam gerekli mi? Tavsiyelerini bekliyorum.

7 yıl
LGD Marin
Tüm LGD fanlarına hayırlı olsun. Şarapçı Imp tek başına bir şeyler yapamıyordu, Flame ve Acorn bekleneni veremedi ve sonunda dünyanın en iyi toplanerını aldılar. Umarım takıma uyum sağlar ve bu sene LGD'yi dünya şampiyonu olarak görürüz.
7 yıl
Yeni LCS Formatı
EULCS'de maçlar Bo2 olacak tıpkı Çin'deki gibi. NALCS'de ise Bo3 olacak. Aynı anda 2 maç oynanacak, yayın 2 kanaldan yapılacak.

Her sezon daha kötüye giden bir sistem yapıyor Riot. 2 sene önce deli gibi superweek için beklerdim. Onu kaldırdılar normal sisteme geçtiler. Şimdi iyice saçmalayıp Bo2-Bo3 sistem getirdiler. Maçların çakışması da ayrı mesele. EULCS sıkıcı olduğundan iyi olmuş ama asıl heyecanlı olan NALCS için kötü olmuş.

7 yıl
Meteos Allstar'da Hai'nin Yerine Oynayacak
Daha önce xPeke ve Yellowstar da Allstar'a katılmayacaklarını belirtmişlerdi. Bunların ardından Hai ve Rush da gitmeyeceğini açıkladı ve 3. seçilen Meteos NALCS Allstar kadrosuna alındı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle