Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
H

Teğmen
08 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
H
6 yıl
Hdd Okunmuyor
Merhaba arkadaşlar. Problemim şu bilgisayar açtığımda sabit hdd den 11 kere bip sesi geliyor. Kulağımı koyup dinleyince ise şu durumun aynısıyla karşılaştım. Dvd okuyucularında bazen taktığımız dvd okumayınca birkaç kere okumaya çalışır. Okuyamayınca çalışmayı keser. Aynı durumu yaşıyorum. 11 kere okumaya çalısıyor. okuyamayınca çalışmıyor. Zavallım anakartta algılamaya çalışıyor, orda takılıyor. Hddyi kurtarma ihtimalim var mı? Tahminimce hayır ama umut işte. (Hdd öldü, perti çıktı işte kabullen.) Tek uzuldugum şey giden resimler. Onları kurtarma ihtimalim var mı?
Hdd modeli ise Seagate barracuda 2tb(st2000dm001)
H
8 yıl
Paypal Sorusu
Merhaba arkadaşlar benim iki ismin var. Kayıt olurken ikinci ismi yazmadım. Bir problem olur mu? Ptt ile sipariş alacağımdan dolayı soruyorum.
H
8 yıl
Electro Gitar Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar. Daha önce hiç gitar çalmadım. Elecktro gitar çalmak istiyorum. İnternette birkaç gündür araştırma yapıyorum. Amfi dahil bütçem 350 - 400 TL arasında. Amfi'yi büyük bir ihtimalle ikinci el alacağım. İkinci el elecktro gitarda alabilirim. Evde çalmayı düşünüyorum. Dinlediğim gruplara gelirsek The Smiths(Özellikle How soon is now şarkısı benim içim ayrıdır), Queen, Black Sabbath, Nirvana, Pixies diye uzar gider. Şimdiden öneriler için teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.