Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
04 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
112 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Agatha Christie Kitapları
Merhaba, Agatha Christie'nin bir kitabının uyarlaması olan dizi izledim. Son derece gizemli, güzel, etkileyici geldi bana. Genel olarak kitapları öyle midir? Bana en çok beğendiğiniz Agatha Christie kitapları önerirseniz çok sevinirim.
7 yıl
GARANTI Internet Şubesi Bonus Kazandiriyor
Internet Şubesi bonus kazandiriyor! Bugun 15:00'da Internet Subesi'ne giren ilk 100 kisiye 50 TL bonus! Saatlerinizi ayarlayin! Giris icin garanti.com.tr

Kişiye özel değildir sanırım, iptal ettirdiğim kartıma istinaden geldi.
7 yıl
Uydunet Kampanya Başvurusu
Merhaba, Uydunet'in 29 TL Kampanyasından yararlanmak istiyorum. Turksat'ın sitesinden ve çağrı merkezinden başvuru yapılıyormuş sanırım. Hangi kanaldan başvurursam en hızlı şekilde bağlattırabilirim acaba?
7 yıl
toyzz shop'ta calisiyorum.
evet
7 yıl
HD Kanalların Akıbeti.
Şuanda ücretsiz olarak sunulan hd kanallar sürekli açık kalacak mı yoksa, şifreli olma ihtimali var mı?
7 yıl
Windows 8 - Toshiba Driver Sorunu
Merhaba arkadaşlar,

İkinci bilgisayar olarak kullanmakta olduğum Toshiba L-500 13T model bilgisayar için Windows 8 driver mevcut mu acaba? Internette aradığım kadarı ile bu modele ait driver bulamadım, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum.


Şimdiden teşekkürler.
8 yıl
Ups Kargo Takip HK.
Merhaba,

Teknosa'nın internet sitesi üzerinden almış olduğum ürünün kargo takibini yaparken ilginç bir şeye denk geldim ve anlam veremedim açıkcası. Kargonun durumunda

08.04.2014 18:27:04 KARAYOLU (31FA124) İLE ADANA HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ ADANA REŞATBEY SS bu yazıyor, istanbuldan Ankaraya adana üzerinden mi geliyor benim kargo yoksa bi yanlışlık mı var bu işte?
8 yıl
TTNET Adres Güncelleme
Merhaba,

Fatura adresi güncelleme işlemi müşteri hizmetlerinden yapılmıyor mu arkadaşlar, bugün müşteri hizmetlerini arayarak adres güncellemesi yapmak istediğimi söyledim, adresim alındı. İşlem tamam dendi fakat online işlemlerden işlem geçmişime baktığımda, Müşteri adres güncelleme başlıklı işlem geçmişinde başvuru durumu silinmiş diyor ve hâlâ eski adresim mevcut.
Başvuru iptal mi edilmiş şimdi?

Müşteri Hizmetlerine geç bağlanmam sebebiyle size sormak istedim.
9 yıl
Faturalı Hatta Yedek Sim Çıkartma
Merhaba arkadaşlar,

Faturalı hattımın bozulan sim kartını değiştirmek için Avea bayisine gideceğim. Yedek sim çıkarmak için, faturasızda olduğu gibi ücret alınıyor mu? Yoksa ücretsiz olarak değişim yapılır mı?
Birde hattın sahibi olmadan, kullanıcısıyım denilerek bu işlem yapılabilir mi? Sonuçta eski kart elimde olacak.
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
9 yıl
Taahhüt Yapmak İçin En Uygun Zaman
Arkadaşlar malum ttnet fatura kesim tarihinde bir değişikliğe gitti. Faturada, fatura tarihi ayın 1'i olarak gözüküyor. Eskiden ayın 29'u gibi taahhüt v.s. değişiklikleri yapabiliyorduk.

Şimdi benim yararlanmak istediğim bir kampanya var. 2 Ay ücretsiz 10 ay indirim kampanyası. 2 ay ücretsiz süreden yararlanmak için ne zaman başvuruda bulunmam gerek, ayın son günü mü, yoksa her zamanki gibi 29'undan sonra mı? Sonra ücretsiz yararlanmak yerine fazladan fatura ödemeyelim.

Bu konuda tecrübeleri olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.