Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
28 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
75 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Yazı Yazarak Para Kazanma

Yazı Ekleyerek Okunma Başına Para Kazanmak İster Misiniz?Yazı yazmayı sevenler için hem yazı yazın hem de yazılarınızın okunma başına para kazanın.
Ne Kadar Kazanırım?


  • 1.000 okunma = 1 TL
  • 10.000 okunma = 10 TL
  • 100.000 okunma = 100 TL
  • 1.000.000 okunma = 1.000 TL
  • 10.000.000 okunma = 10.000 TL
Nasıl Kazanmaya Başlarım?


Yazı yazarak okunma başına para kazanmanın detaylarına ulaşmak için tıklayın.
Kazanç Örnekleri


  1. 10 adet yazı hazırladıysanız ve 10 yazınız da toplamda 12.000 defa görüntülendiyse ayın 21'inde 12 TL hesabınıza transfer edilecektir.
  2. 10 adet yazı hazırladıysanız ve 10 yazınız toplamda 148.000 defa görüntülendiyse ayın 21'inde 148 TL hesabınıza transfer edilecektir.

 

* Her ay görüntülenme sayısı kadar para kazanılır.
Size Nasıl Güvenebiliriz?


Hakkımızda Google üzerinden araştırma yapabilir ve şikayetlere gözatabilirsiniz.
İletişim


Web: https://www.nedir.me

E-Posta: a.izguden@gmail.com

İletişim Formu: https://www.nedir.me/p/iletisim.html

3 yıl
İnternetten Ek İş Yapmak İsteyenler İçin Blog Sitesi

Merhabalar;


Ülkedeki ekonomik durum ve asgari ücretli sayısı ülke nüfusunun %40'ından fazlasını oluşturduğu düşünülürse ek iş yapmanız kaçınılmaz olacaktır. Günümüzde internet üzerinden kazanç sağlamak kolaylaştı ve hemen hemen herkes internetten az yada çok para kazanabilmektedir. Bu konuda rehber niteliğinde blog sitesi kurmaya karar verdim.


Blog sitesi kurulalı 1 aydan kısa süre oldu ve bilgi birikimimin eskiye dayanması sebebiyle şimdiden 30 civarında yazı yayınladım. Elbette, bu daha başlangıç! Hemen hemen her gün 1-2 yazı yayınlamaya çalışıyorum.


Konu para olunca gerçekçi olmak ve kesin kazanç yöntemlerini paylaşmam gerekmekte. İnsanların boşa kürek çekip sonra laf etmesini istemediğimden dolayı kesin kazanç yöntemlerini anlatmaya çalıştım.


Risk olan durumlarda risklerden, zaman alan kazanç yöntemlerinde ise ne kadar zaman alacağından bahsetmeye çalıştım.


Yöntemleri bizzat kendin geçmişte denedim ve belirli oranda başarılı olduğum için insanların da faydasına sunmak istedim.


Blogger tabanlı yazılım ve Magpro yapımı yarı profesyonel tema kullanmaktayım.


Lütfen, yorumda bulunmaktan kaçınmayınız! Amacım konuyu hareketlendirmek değildir, özelden de yorum yapabilirsiniz ama lütfen yorum yapınız...


Site Adresi: İnternetten Ek İş


Mail Adresi: a.izguden@yandex.com.tr

4 yıl
WHMCS Lisansı 53.90 TL
Merhabalar;

WHMCS Hosting otomasyon sistemi 1 aylık orijinal lisans ücreti yalnızca 53.90 TL'ye ProIrc'de.

Kredi kartı ile ödemelerde anında aktivasyon!

En uygun fiyat garantisi!

Almış olduğunuz lisanslarınızı whmcs.com üzerinden kontrol edebilirsiniz, kesinlikle orijinaldir.

Detaylı bilgi için:https://www.proirc.net/whmcs-lisans.php

ProIrc Domain & Hosting | Türkiye'nin Tercihiwww.proirc.net / destek@proirc.net
7 yıl
TeamSpeak 3 Kiralama


Merhabalar;

ProIrc olarak gerekli altyapımızı tamamladık ve sizler için en uygun açılış fiyatlarıyla TeamSpeak 3 kiralama hizmetini başlattık. Aylık 10 TL'den başlayan fiyatlarla TeamSpeak 3 server sahibi olabilirsiniz.

Hemen web sitemizi ziyaret edin ve siparişinizi verin. Yalnıca 1 saat içerisinde sunucunuzu hazırlamakta ve hizmetinize sunmaktayız.

TeamSpeak 3 Kirala:https://www.proirc.net/teamspeak-3-kirala.php

Sorularınız için iletişime geçin...

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
www.proirc.net / destek@proirc.net
7 yıl
.NET Sadece 6.90 TL!


.NET Uzantılı Domain (alanadı) Sadece 6.90 TL!

Kampanya Başlangıç Tarihi: 11 Ekim 2016
Kampanya 500 Stok İle Sınırlıdır!

En popüler uzantılardan biri olan .NET için hazırladığımız bu yepyeni promosyonun keyfini çıkarın! .NET sadece ve sadece 6,90 TL!

Evet, yanlış duymadınız! Geç kalmadan .NET kaydınızı gerçekleştirin!

Acele Edin! Kampanyamız stoklarla sınırlıdır!

Hemen Sipariş Verin >>https://www.proirc.net/domainchecker.php

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
www.proirc.net / destek@proirc.net
7 yıl
Radyo Hosting


Merhabalar;

ProIrc ile radyo yayını yapmaya hazır mısınız?

Web siteniz üzerinden radyo yayını yapmanız artık çok kolay. Radyo hosting hizmetlerimiz için sunduğumuz WHMSonic panel ile yayınınızı kolaylıkla yönetebilir ve 24 saat aktif teknik destek ekibi ile sorunlarınıza anında çözüm üretebilirsiniz.

ProIrc Radyo Hosting hizmetleri yıllık 39.90 TL'den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır, detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz,

Radyo Hosting:https://www.proirc.net/radyo-hosting.php

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
www.proirc.net / destek@proirc.net
7 yıl
Web Hosting


Web siteleriniz için çözümler üreten ProIrc Hosting, kaliyeti performansla birleştirdi. Son 20 aylık uptime oranı %100 olan ProIrc ana sunucusunda siz de web sitelerinizi kapanma sorunu olmaksızın barındırabilirsiniz.

Artık kafanızdan ulaşılamayan web sitesi profilini, gitmeyen mailleri ve hata alan web sayfalarını atın!

ProIrc, tamamen kendisine ait donanımlarını Netfactor Datacenter kalitesiyle birleştirdi ve paylaşımsız network altyapısı, yüksek korumalı ve güncel altyapısıyla sizlerin hizmetinizdedir.

Linux ve Windows Hosting seçeneklerini web sitemizden inceleyebilirsiniz,

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
www.proirc.net / destek@proirc.net
7 yıl
İnternetten Para Kazanma - ProIrc Satış Ortaklığı


Merhabalar;

ProIrc Satış Ortaklığı Programı ile Sitenizden, Facebook Sayfa ve Twitter Hesaplarınızdan Para Kazanın!

ProIrc, %45'e varan oranlarda kazanç sunmakla birlikte her üye için 5 TL ödeme yapar. 1000 TL ve katlarına 100 TL ekstra kazanç da ProIrc'de. Ayrıca, kazancınızı artırın diye size özel promosyon kodları oluşturur.

En düşük para çekme limiti de ProIrc'de! 1 TL kazancınıza bile ödeme imkanı yalnızca ProIrc'de...

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUNProIrc Satış Ortaklığı Nedir?

Satış ortaklığı programına katılarak üye yaptığınız her kişi üzerinden %45'e varan oranlarda kazanç elde edin!

Tüm üyelerimize, daha çok kazanç elde edebilmeleri için, 5 farklı kazanç sistemi sumaktayız. Bu sayede, her üye için 5 TL anında kazanabilirler, üyelerin satın aldığı hizmetler için %10-45 oranında kazanç elde edebilirler, kendi alış-verişlerinden %10-45 oranında kazanç elde edebilirler, toplam kazancının 1000 TL olması halinde, 100 TL'lik hediye kazanç elde edebilirler ve katlanan sistem ile müşterilerine %20 oranında indirim uygulayarak kazançlarını artırabilir ve daha çok kazanç elde edebilirler.

Yapmanız gereken şey, tarafınıza verilen referans kodu veya referans linki ile müşterilerinizin sisteme kayıt olmalarını sağlamanızdır. Referans kodu ile üye ola müşterileri tüm alış-verişlerinden kazanç elde edebilirsiniz.


Program Nasıl Çalışıyor?

ProIrc Hosting Müşteri Kaydı oluşturan herkes, Ortaklık Programı'na katılmaya hak kazanır. Sistemimize üye olan herkese, Ortaklık Programı için kullanabilecekleri Referans Kodu ve Referans Linki sağlanır. Referans kodu veya referans linki aracılığıyla yapılan üye kayıtları ve alış-verişler kayıt altına alınmakta ve ortaklık programı prosedürleri dahilinde gerekli kazançlar sanal olarak sisteminize aktarılır. Hatırlatmak isteriz ki, linkinizle gelen üyeler anında sipariş vermek zorunda değildir, çerezler sayesinde ziyaretçileriniz 90 güne kadar izlenmekte ve sipariş vermesi halinde sizin müşteriniz kabul edilmektedir.


Nasıl Kazanç Elde Ederim?

Satış Ortaklığı çerçevesinde 5 farklı kazanç türü yer almaktadır;

1. Her Üyeye 5 TL: Referans kodu veya referans linki aracılığıyla sistemimize kayıt olan ve en az 50 TL'lik alış-veriş yapan her üye için anında 5 TL hesabınıza aktarılır.

2. %45'e Varan Kazanç: Satış Ortaklığı Programı çerçevesinde, her hizmet için farklı kazanç oranları belirlenmiştir. Referans kodu veya referans linki üzerinden üye olan her müşterinin, ProIrc Hosting üzerinden yapmış olduğu alış-verişlerden %10-45 oranında kazanç elde edilir. Aşağıdaki tablo, hizmetlere ait kazanç oranı ve miktarını yansıtmaktadır.3. Kendi Alış-verişinden Kazanç: Satış Ortaklığı programına üye olan herkes, kendi yapmış olduğu alış-verişlerden, %10-45 oranında kazanç elde eder. Yukarıdaki tablo, kazanç oranlarını ve kazanç miktarlarını yansıtmaktadır.

4. 1000 TL'ye 100 TL Hediye: Ortaklık Programına katılan her üyenin toplan kazancı 1000 TL olması halinde, çalışmalarından ötürü tüm üyelere anında 100 TL hediye edilir. Kazancın katlanması halinde, her 1000 TL'lik kazanca 100 TL hediye edilmeye devam edilir.

5. Katlanan Kazanç: Satış Ortaklığı programına katılan üyelerimiz, kazançlarını artırabilmeleri için, üyelere özel katlanan oranlarda promosyon kodları hediye edilmektedir. Promosyon kodu ile satın alınan ürünlerin kazançları, indirimsiz etiket fiyatı üzerinden kazanç olarak sisteme aktarılmaktadır. Yani, promosyon kodu uygulanması halinde, kazancınızda düşme yaşanmamakta, aksine, indirimli hizmet satın alımı sağlamanız sayesinde satışınızı artırırsınız.

- 250 TL'lik kazanç elde eden müşterilere 5 kişi için %5 oranında indirim kodu,

- 500 TL'lik kazanç elde eden müşterilere 10 kişi için %5 oranında indirim kodu,

- 750 TL'lik kazanç elde eden müşterilere 5 kişi için %10 oranında indirim kodu,

- 1000 TL'lik kazanç elde eden müşterilere 10 kişi için %10 oranında indirim kodu,

- 2000 TL'lik kazanç elde eden müşterilere 20 kişi için %10 oranında indirim kodu,

- 5000 TL'lik kazanç elde eden müşterilere 20 kişi için %15 oranında indirim kodu


Satış Ortaklığına Nasıl Katılırım?

ProIrc Hosting Satış Ortaklığı programına katılmak çok kolay! Web sitemiz üzerinden Müşteri Kaydı oluşturmanız ve Müşteri Paneli üzerinden Satış Ortaklığı alanına gelerek Satış Ortaklığı Programını Aktifleştir linkine tıklayarak programa katılabilirsiniz. Size Özel Yönlendirici Linki aracılığıyla üyelerinizi yönlendirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Mevcut sayfadan, yönlendirilen ziyaretçi sayısına, üye kaydı oluşturan ziyaretçi sayısına, katılım oranına ve kazançlarınıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz.


Diğer Satış Ortaklığı Programlarından Farkınız Nedir?

ProIrc Hosting Satış Ortaklığı programı ile, birden çok kazanç yöntemi ile kazanç elde edilir. Her yeni üyeden, her satıştan %45 oranına kadar, her 1000 TL'lik kazançtan 100 TL, kendi siparişlerinizden %45 oranına kadar kazanç elde edilir. Ayrıca, size özel oluşturulan promosyon kodları ile, daha çok satış yapabilir ve daha çok kazanabilirsiniz. Diğer satış ortaklığı programlarının aksine, hesabınızda bulunan sanal paranın bir bölümünü veya tamamını, herhangi bir çekme limiti olmaksızın, istediğiniz zaman çekebilirsiniz.


Ödeme Prosedürü Nedir?

Satış Ortaklığı programımız, diğer rakiplerimizin aksine, satışlarınızdan elde ettiğiniz gelirleri istediğiniz zaman, herhangi bir ödeme alma limiti olmaksızın, ödeme olarak talep edebilirsiniz. Yani, 1 TL dahi kazancınız olsa, talep etmeye hakkınız bulunmaktadır. Hesabınızda bulunan sanal kazancınızı, isterseniz tarafımızdan hizmet alarak, isterseniz banka hesabına transfer talep ederek, isterseniz Paypal ile talep ederek hesabınıza aktarabilirsiniz. Ödemeler, en geç 2 iş günü içerisinde işleme koyulmaktadır.

* Fatura düzenleyemeyen müşterilerimizden %10 oranında stopaj vergisi düşülmektedir.
ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
www.proirc.net / destek@proirc.net
7 yıl
Ücretsiz Hosting Hizmeti - ProIrc


Merhabalar;

ProIrc olarak hizmet standartlarımızı görmeniz adına sunmuş olduğumuz kampanya çerçevesinde isteyen herkese 5 gün için Ücretsiz Hosting hizmeti sunmaktayız.


Kimler Yararlanabilir;

ProIrc müşterisi olan veya yeni müşteri kaydı yapan, aktif hizmeti olan yada aktif hizmeti olmayan tüm kişiler/kurumlar faydalanabilir.


Nasıl Faydalanabilirim?

Aşağıda bulunan sipariş linki üzerinden hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Türkçe sipariş bandı ile kolaylıkla hizmet alabilirsiniz.

Sipariş Linki:https://www.proirc.net/cart.php?a=add&pid=71


Kullanım Koşulları;

- T.C. Kanunlarına aykırı içerikler barındırılamaz.
- Telif hakkına sahip içerikler barındırılamaz.
- 20 saniyelik periyotlar için %15 CPU veya %15 RAM kullanım limiti mevcuttur.
- Sunucuya yada diğer hizmet alan müşterilerin verilerine zarar verecek olan web siteleri süresiz olarak kapatılır.
- 5 günün sonunda kapatılan hesaplar ücretli hizmet alınmaksızın aktif edilmez, web yedekleri müşteriye iletilmez. Süre dolmadan müşteri yedeklerini almakla sorumludur.
- Kampanya katılımı 10.000 kişi/kurum ile sınırlıdır.
- ProIrc, mevcut kampanyayı istediği zaman sonladırabilir.


ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
www.proirc.net / destek@proirc.net
7 yıl
Belgesiz .COM.TR Domain Almak


Merhabalar;

Yanlış duymadınız, herhangi bir belge ibraz etmeksizin, firma olmaksızın, şirketiniz olmadan veya farklı bir belge sunmadan yasal olarak .COM.TR uzantılı alan adı alabilirsiniz!


Belge İstemiyor Musunuz?

Evet, tarafınızdan herhangi bir belge talep edilmemektedir. Eğer, .COM.TR için gerekli belgeleriniz yoksa bu yöntem ile .COM.TR alan adı ( domain ) satın alabilirsiniz.


Uygulanan Prosedürler Yasal Mı?

Evet, uygulanan yöntem tamamen yasaldır. .COM.TR alan adı için marka tescili yapmakta ve belge olarak Marka Tescilini kullanmaktayız. Tüm belgeler tarafımızdan hazırlanmakta olup, sizin belge oluşturma veya hazırlamanız gerekmemektedir.


Belgesiz Nasıl Kayıt Edilebiliyor?

.COM.TR alan adı ( domain ) tescil işlemi için belge gerekmektedir. Belgesiz olarak .COM.TR alan adı tescili maalesef yapılamamaktadır. .COM.TR alan adı tescili için gerekli belgeler arasında Marka Başvuru Belgesi de yer almaktadır. Sizin adınıza Türk Patent Enstitüsü'ne almak istediğiniz ismin marka başvurusunu gerçekleştirmekteyiz ve başvuru belgesi ile de alan adı kaydını gerçekleştirmekteyiz.


Ücretlendirme Bilgisi Nedir?

Marka Başvuru Ücreti ve .COM.TR alan adı ( domain ) tescil ücreti toplamda 314 TL'dir. Bunun haricinde ek herhangi bir ücretlendirme bulunmamaktadır.


Tescil İşlem Sırası Nasıldır, Ne Yapmalıyım?

Tescil işlem sırası aşağıda belirtildiği gibidir,

1) Uygun Marka Sınıfını belirleyin. Sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

2) Marka Danışmanlık Hizmeti ile siparişinizi veriniz ve ödemenizi Kredi Kartı, Paypal, Banka Havalesi/EFT veya PTT Posta Çeki ile gerçekleştiriniz.

3) Tarafınızın E-Mail adresine gönderilecek olan Vekaletname'yi imzalayınız ve tarafımıza online olarak mail yolu ile gönderiniz. ( .jpg gibi resim dosyası olarak gönderebilirsiniz. ) Noter onayı gerekmemektedir.

4) Tarafınıza E-Mail olarak gönderilecek olan Alan Adı Tahsis Formu'nu imzalayınız ve tarafımıza online olarak mail yolu ile gönderiniz. ( .jpg gibi resim dosyası olarak gönderebilirsiniz. ) Noter onayı gerekmemektedir.

5) Arkalı - Önlü kimlik fotokopinizi online olarak mail yolu ile tarafımıza gönderiniz. ( .jpg gibi resim dosyası olarak gönderebilirsiniz. )

* E-mail adresimiz, destek@proirc.net 'dir ve online olarak bahsedilen adrese gönderim yapabilirsiniz.


Ne Kadar Sürede .COM.TR Alan Adımı Kullanmaya Başlarım?

Normal koşullarda 24 saat içerisinde .COM.TR alan adınız aktive edilmektedir. Tatil günlerine denk gelmesi halinde 3 güne kadar uzayabilmektedir.


Alan Adımın Kapanma İhtimali Var Mıdır?

Marka başvuru belgesi ile alan adı alınması halinde, markanızın araştırılma süreci 6-12 ay sürmektedir. Bu süreçte markanız onaylanır veya red olunur. Onaylanması halinde Marka Tescili ücreti ödenmezse Markanız Tescil edilmemiş olur. Fakat, .COM.TR alan adınızın kullanımı devam edecektir. Bu süreçte, mahkeme kararı olmaksızın veya .TR yönetimi tarafınızdan belge istememesi durumunda alan adınızı yıllar boyu sorunsuzca kullanabilirsiniz. Bugüne kadar bu tür bir durum söz konusu olmadı fakat olmayacağı garanti edilmemektedir. Bir sorun olması halinde ise, tekrar başvuru yapılarak 24 saat içerisinde aynı alan adı tekrar alınabilecektir.


Alan Adımı Zaman İçerisinde Kaybeder Miyim?

Alan adına 2 ( iki ) yıl itiraz gelmemesi halinde .tr uyuşmazlık kural kararı ile marka tescili sonucuna bakılmaksızın alan adı sahibine bırakılmaktadır, kapatılamaz ve belge istenemez.


DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİNhttps://www.proirc.net/belgesiz-com-tr-alan-adi.php ADRESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
www.proirc.net / destek@proirc.net
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle