Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
19 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
PS4 Oyun Oynarken Donma Sorunu
Arkadaşlar cihazım 1 TB Mat Kasa Amerika’dan aldım. FIFA 19 oynarken cihaz bir an da donuyor ve fişi çekmeden kapatamıyorum. Sizce sorun ne olabilir.
4 yıl
KONU SİLİNEBİLİR
Konu kilit. Silinebilir.
5 yıl
İbiza 1.4 16V LPG Yakıt Tüketimi.? YARDIM
Arkadaşlar ben öğrenciyim. Kendime araba almak istiyorum. Hayalim ise Seat İbiza. İkinci el araştırdım 36.800'e %100 orjinal Seat İbiza 1.4 16V buldum. Benzinli olarak şehir içi ve dışı ne kadar yaktığını biliyorum. Ancak ben aracı alır almaz LPG taktırıcam, ustam hazır. Merak ettiğim tek konu şu. 1.4 İbiza LPG'de şehir içi kaç krş yakar. Kullanan ve kullanmayan kim varsa fikirlerini yazarsa gerçekten sevinirim. Paramı iyi değerlendirmek istiyorum.
5 yıl
LENOVO YOGA 300-11IBR Model Laptop Sistem Yükseltme Oluyor mu.?
Lenovo Yoga 300-11IBR model laptop aldım. Bu cihazın sistemi yükseltilebilir mi.? Yani RAM, HDD/SDD vb. parça alınıp yükseltilebilir mi.?
6 yıl
PSN'den İndirdiğim Oyunu Oynayamama Sorunu
Arkadaşlar PS4'e BF4 indirdim ve kendi kullanıcı bölümümden oyunu oyanayabilirken, kardeşimin kullanıcı bölümününden bu oyun oynanılmıyor. Oyunu kendi kullanıcı bölümümden indirdim. Bu sorunu nasıl hallederim.
6 yıl
PS4 İçin Monitör Önerisi Olanlar.?
Arkadaşlar odam için monitör almak istiyorum. En fazla 400 TL vermeyi düşünüyorum. Önerisi olanlar yazabilir mi.?
6 yıl
PS4'ü VGA Monitöre Bağlama Sorunu
6 yıl
iOS Sağlık Uygulamasını Kapatma.?
Arkadaşlar bu Sağlık uygulamasını nasıl kapatıcam ya şarjımı çok etkilediğini düşünüyorum. Google'dan baktım ancak bir sonuca ulaşamadım.
7 yıl
One M8 And 5.0 Sonrası Uygulama Kapatma Ekranı
İzlediğim videolarda arka planda çalışan uygulamarı kapatma ekranında Google arama widgeti var ve arka plan temasını eski haline getirebiliyorlar. Yalnız bende ne Google widgeti var ne de o seçenek. Bu sorunu nasıl çözücem.
7 yıl
LG G2 mi.? HTC Desire 820 mi.?
Arkadaşlar kardeşime telefon alacağım da, o HTC Desire 820 istiyor ama teknik özellik bakımından LG G2 ondan daha üstün. Bende bu üstünlük farkına bakarak ona LG G2 öneriyorum. Sizce ne yapayım. Hangi cihazı almam onun için iyi olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.