Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
M

Teğmen
11 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
7 yıl
Salcanoyu İstanbulda kuracak servis önerisi
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 15 gün kadar önce Hepsiburadadan 500civarına malettiğim astro 210v modelini istanbulda kurdurabileceğim bir servis arıyorum. Salcanonun sitesinde servisler var evet ama yorumlara göre birçok servis problemliymiş malesef. Bakırköydeki metin bisiklet hakkında bazı olumlu yorumlar gördüm ama yine de bilgisi olanların bilgisini talep ediyorum. Sonrasında da diyaogta kalabıleceğim bir servis
M
10 yıl
DELTA Servis
Arkadaşlar Sony xperia S almak üzere bir süredir araştırmalara yapıyorum. Telefon en uygun olarak GG'de 990lara satılıyor. Bu ürünler elbette ithalat ürünleri. Doğal olarak SONY Türkiye bunları tanımıyor. GG'de bu telefonu satan iki kişiye sorduğumda ise biri DELTA Servis diğeri ise ROTA GSM'i adres ve teknik servisci olarak gösterdi.
ROTA ile DELTA yı araştırdığımda DELTA'nın web sayfası çıktı ama ROTA hakkında net bi sonuca varamadım.
Ayrıca SONY ile telefonla görüştüğümde ithal ürünlerin AVRUPA ülkelerinden gelmesi durumunda garantiyi tanıdıklarını söylediler.
Bu bilgiler ışığında bana yardımcı olabilecek, bilgi paylaşabilecek olan var mı acaba?

GÜNCELLEME: Bu konuyu görüldüğü üzere ocak yukardaki içerik sebebiyle açmıştım. Daha sonra DELTA SERVİS konuya bizzat dahil olup bu başlıkta sizlere yardımcı da oldu.
M
10 yıl
Pasaport var, yurtdışından gelmiş kayıtsız telefon bulabilir miyim
Arkadaşlar, biliyorum bu yurtdışı konusu oldukça karışık. Benim durumum şu:
Samsung Galaxy S3 sahibi olmak istiyorum. Bir yakınım KIBRIS'tan geldi ve giriş çıkış yaptığına dair kağıdı var. Araştırmlarıma göre yurtdışından gelmiş kayıtsız olan bir telefonu bu giriş çıkış kağıdıyla 100TL karşılığı kayıt ettirebiliyoruz.
Şimdi sorum şu: Ben kayıtsız bir uygun fiyata Samsung S3 bulabilir miyim? Bunun bir yolu var mı? Yada mesela doğubanka gitsem, sorsam soruştursam nasıl olur. Kandırılmamam için neleri dikkate almalıyım. Bilgi verebilecek birisi var mı?
M
10 yıl
Fotoğraf Makinesi Kıyaslamaları Sorusu
Uzun süredir gündelik hayatta iyi bir şekilde ve 3-5 sene işimi görecek bir fotoğraf makinesi arayışındaydım. Hepsiburadanın son 250tlye 25tl indirimi de beni tetikledi. Birçok üründe indirim yaptıklarını yazmışlar ama indirimler abartılı görünüyor. Bu ürünlerin çoğu aslında aynı gibi (benim gördüğüme göre) ama ciddi fiyat farkları var. Yani eğer değecekse 250tlye aşağıdakini alabilirim.
İlk olarak şunu almayı düşündüm : Samsunghttp://www.hepsiburada.com/liste/samsung-st200f-16-mp-3-lcd-10x-optik-dijital-fotograf-makinesi-wi-fi/productDetails.aspx?productId=ftkomsamst200&categoryId=248&SKU=FTKOMSAMST200-S

Ama benzer halde görünen (yakınlaştırma 5x sadece) 170 Tl.
http://www.hepsiburada.com/liste/nikon-coolpix-l26-161mp-30lcd-5x-optik-hd-video-dijital-fotograf-makinasi/productDetails.aspx?productId=ftkomnikl26&categoryId=1100051
Yani şu genel tabloya bakınca fiyat, indirim, kalite kıyasına göre ben ne almalıyım. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.http://www.hepsiburada.com/liste/dijital-fotograf-makineleri/department.aspx?categoryId=248
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle