Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
08 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Medeniyetten sonra 9000
Medeniyetten Sonra 9000İnsanoğlunun Cosmos Üzerinde. İzinin Silindiği 3. Dünya savaşından Sonra, Duygusuz ve Acımasız Katil Makinaların ele geçirdiği Yeni Çağ.


İnsanlık için yeni bir adım, Nasanın Marsta Hayat arama amacıyla üretilen bir robot teknolojsi
İnsan oğlunun kendi yarattığı silahla evrenden silinmesi umulmadık bir şeydi. Tıpkı Albert ve Atom bombası gibi Çinin Dünya üzerindeki ticari hakimiyeti ele geçirmesi, Rusyanın Üst düzey silah projeleri Amerikayı adeta köşeye sıkıştırmıştı. Bu durumu Hazmedemeyen ABD 3. dünya savaşına hazırlanmaya başladıl.

Diğer Taraftan Rusya ve Çin . Karşı tarafın Tehlikesine göğüs gerebilmek için ortaklık kurma peşindeydiler. Ama bu tamamen anlaşmazlık ve kararsızlık yarattı sonuç olarak bu iki ülke 3. Dünya savaşı vesonrasında boyunca yok olana kadar yalnız kalmıştı


savaşın 3. yılında tüm tarafların yaşadığı ağır kayıplar, Savaşın ve İnsanlığın seyrini tamamen değiştirmişti. Nasa tarafından. Marsta Hayat arama amacıyla üretilen XR301 adlı Araştırma ve Keşif robotları. ABD ordusu tarafından acımasız ve duygusuz. Tamamen öldürmeye yönelik olarak programlandı. Savaşın 4. yılında Çini tamamen düşürme amacı olarak kullanılmaya başlandı. ABD’nin bu robotu ilk olarak çinde denemesi büyük bir hataydı.


Çin Büyük ölçüde Zayıflatmıştı Katil robotların hedefi çin ordusunu düşürüp ülkeyi boyunduruğu altına almaktı. Hemen Hemen Her bölge Makinalar tarafından ele geçirilmişti, Shenzhen gibi Bir kaç Bölge çin kontrolü altındayı.


Shenzhen de ele geçirilen ABD savaş robotları karşı saldırı için Kamikaze makinası olarak programlandı. Çin Eline geçen bu fırsatı kaçırmadı ve zaman kaybetmeden ABD’ye gönderdi.

Savaşın 5. Yılında gidişat büyük ölçüde çine geçmişti, Ancak robotları kontrol etmek güçtü, Asker,Sivil,Çocuk,Hayvanlar Dahil Yaşayan herseyi öldürüyorlardı.

Diğer ülkeler bu duruma sezsiz Kalmamıştı, Savaşın bitmesi yönünde çeşitli anlaşmalar yapıldı. Çin Kendini Kanıtlamıştı ve Dünyaya hükmedecekti. Ancak bir sorun vardı Makinalar.

Makinalar kontrol edilemiyordu, Hala öldürmeye devam ediyorlardı, Dünyanın geri kalanı ABD’ye yardım amaçlı kuvvet birliklerini gönderdiler, Ama hayır işe yaramıyordu. Sonunda ABD de yaşamdan eser kalmamıştı. Dünya üzerinde Karantinaya alınmış İlk ülke olmuştu. Sadece Katil makinalara ait Karantinada bir ülke..

Makinalar Evrimleşiyordu. Oksijene,Yemeğe, suya, ihtiyacı olmayan bu yaratıklar. Kendi Kendilerinin Tanrıları oldular, Keşfetmeyi ve üretmeyi öğrenen bu varlıklar. Soylarını bu şekilde devam ettiriyorlardı. Hiç ölmeyen ve yaşam için takviyeye ihtiyaç duymayan varlıklar .


Bu Tanrsısal Makinalar, İnsanoğlunun Keşif ve Araştırma için Ürettiği makinalar. Dünya üzerinde Nefes olan,Yaşayan etten kemikten olan hiç bir varlık bırakmadılar. Hayatı Evren üzerinden silmişlerdi. Yıllarca Süren Cabaları. insanoğlunun sonunu getirdi. Tüm Dünya Makinalara kalmıştı. Tıpkı İnsanoğlu gibi Evrimleştiler.
3 yıl
Sefiller Hakkında.
Bir süre önce gogol dostoyevski gibi yazarları okumaya basladım, gayet sürükleyici ve içe çeken anlatımları vardı. Bunun gazıyla cocukluğumdan beri adını duyduğum ve merak ettiğim bir kitaptı Sefiller.

2-3 hafta önce başladım kitaba, ama şu an hala 60. sayfada falanım . Kitabı okurken acayip bi şekilde bana dinin ****ığını hissediyorum. İlerleyen sayfalarda konu değişecek mi ? Hayatım boyuncu sayılı kitabı yarıda bıraktım. Böyle merak ettiğim bir kitabı daha başlamadan bırakmak istemiyorum.

Hiç sürükleyici bi dile sahip değil, zorla bir şeylerin bana itelendiğini hissediyorum. Sizce Devam etmelimiyim bu kitaba?
4 yıl
Uzak Masa üstü bağlantısı
Beyler bu konularda cahilim Ben Evdeki Bilgisayarımdan Uzak Masa üstü Bağlantısı ile sanal bir bilgisayara bağlanıp interenete öyle girmek istiyorum

bunun için nasıl bir hizmet almalıyım çok derin konu gibi geliyor bunlar bana ama yapacağım işlem çok basit sadece tarayıcı ve ofis programları kullanıcam
5 yıl
Aöf ve tecil konusu
Arkadaşlar 90 doğumluyum 2012 de örgün eğitimi yarıda bırakıp aöf işletme yönetimine kayıt oldum. E devletten baktığımda 31.12.2019 yılına kadar tecilli gözüküyorum. Ama forumlarda Vs.. aöf önlisans için öğrencilik hakkının 4 yada 5 yıl olduğu yazılı. yani tecillim bu sene içinde düşecek. Önceki yıllarda ise 29 yaşıma kadar sıkıntısız tecil edebileceğim bilgisi vardı

Konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen aydınlatsın
5 yıl
Yardımcı olurmusunuz
Arkadaşlar elimde eski kasamdan kalma bir çıkma sata hdd var buna hdd kutusu alıp harici olarak kullanabilirmiyim
7 yıl
VPS ile VPN arasında ne fark var
beyler download yapmak için hangisini almalıyım

ben bu sistemlerden kiraladığım pc lerde download yapıp kendi bilgisayarıma aktarmak istiyorum böyle bir şey mümkünmüdür ?
7 yıl
VPS ile VPN arasında ne fark var
beyler download yapmak için hangisini almalıyım

ben bu sistemlerden kiraladığım pc lerde download yapıp kendi bilgisayarıma aktarmak istiyorum böyle bir şey mümkünmüdür ?
7 yıl
Fifa 15 gol sevinci sorunu
arkadaşlar oyunda gol sevinçlerini kendim yapamıyorum gol olduktan sonra oyun kendi kendine sevinçler yapmaya çalışıyor acaba bir ayar falanmı var yoksa 14 teki gibi kendimiz yapamıyormuyuz ????
7 yıl
F510 sıkıntısı
arkadaşlar merhaba f510 gamepad im var dün gece düzgün bir şekilde oynadım pc yi kapattım ama 1 saat önce pc yi açıp oyuna girdiğimde gamepad in düzgün çalışmadığını gördüm

yani RB ve LB tuşları RT ve LT tuşlarının görevini yapıyor ve diğer bütün tuşlarında işleyişi değişmiş bazı oyunlarda gamepad hiç çalışmıyor yardımcı olabilecek varmı ?
7 yıl
2. el ps 3 alınırmı
arkadaşlar kusura bakmayın konu dışı olacak ama , pc oyunlarından artık gına gelmiş durumda kendini tekrar eden yeniliksiz oyunlar vs

yaklaşık 2-3 gündür ps oyunlarını youtube kanallarından takip ediyorum rdr God of war 3 Last of us , beni heyecanlandıran oyunlar ama fiyat olarak sıfırları çok pahalı acaba ikinci el almak mantıklı olurmu sonuçta 2-3 günde bir 3 saat açıp oynarım
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.