Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
28 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Satılık Kelebek Bıçak/Gece/Az aşınmış
site dışı satıldı.
7 yıl
YTÜ Davutpaşa Kampsüsündeki Keloğlan Mağarası
Bir zamanlar Saadettin Teksoy'un keloğlan mağarası muhabbeti vardı. Tamamen eğlence amaçlı kendi çapımızda bir video yaptık. İyi seyirler

7 yıl
Laptoptan Ses Geliyor ve Kapanıyor
http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V5-2-1.html#.VqK_2vmLSUk

Monster Abra A7 kullanıyorum. Son günlerde başlıkta belirttiğim gibi bir problemle karşılaşıyorum. Bilgisayarı kullanırken bazen alarm yahut siren sesine benzer sesler geliyor. Hayli şiddetli sesler(dııııt dıııt gibisinden). Daha sonra bilgisayar kapanıyor. Açtıktan sonra tekrar kullanabiliyorum ama bir süre sonra ( bir rutini yok ne zaman olacağı belli olmuyor) tekrar aynı problemle karşılaşıyorum. Yardımcı olabilecek birileri varsa memnun olurum.
7 yıl
Pendik YHT'den Kartal Metroya nasıl giderim?
21:50 gibi İstanbulda olacağım. Pendik YHT'den Kartal Metroya nasıl gidebilirim?
7 yıl
YTÜ Steam Hakkında
YTÜ Kütüphanesinin internetinden Steam, Origin vb platformlara bağlanamıyorum. Torrent de buna dahil. Çözümünü bilen yardımcı olabilecek var mı?
8 yıl
Kardeşlerim Umut Buluttan Kurtulma Yolu Buldum
Arkadaşlar maçtan önce rakip takımın oyuncularından Umut Bulut'u sakatlamalarını rica edeceğiz. Twitterdan Konyasporlu 4 futbolcuya yazdım ben bugün.

BUYRUN LİNK

Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor.
8 yıl
Hamza Hamzaoğlu ve Yönetim Hakkında
Arkadaşlar şuan herkeste müthiş bir nefret başladı. Sizce de tüm bunlar için çok erken değil mi ?
Tamam, doğru. Taraftarı tatmin edecek bir transfer yapılmadı.(katkı sağlayacağını düşündüğümüz)
Verilen demeçler bizleri memnun etmedi.
Ancak Hamza Hamzaoğlu ve mevcut yönetimin bu transfer politikasını izlemesinin sebebi takımı yeterli görmeleridir.(sabri> maxi açıklamalarından vs böyle anlaşılıyor)
Madem Hamza Hamzaoğlu başarılı olacağını düşünüyor, bence taraftar olarak sezon başında "tıpkı geçen sezon sonu olduğu gibi" destek verilmeli. Başarısızlık çanları çalınca tepki gösterilmeli.Açıkçası sezonun daha ilk maçından takımın ıslıklanmasından korkuyorum. Bu takıma kimler kimler geldi gitti Hamza Hamzaoğlu'nun bir şansı hak ettiğini düşünüyorum.

Siz ne dersiniz bu konuda?
8 yıl
Turkcell'li arkadaşlar yardıma ihtiyacım var
YıldızGenç tarifesi kullanıyorum.300 kb kalmıştı. Whatsapp'tan bir mesaj yazıp aç-kapa yaptım, 2 kuruşumu yemiş. 24.98 TL var telefonumda.Yenilenmesi için 25 TL olması gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum dostlar
8 yıl
Bilgisayarım Açılmıyor
Olağandışı bi olay olmamasına rağmen masaüstü bilgisayarım açılmıyor. Power tuşuna basınca herhangi bir tepki vermiyor. Kasanın arkasında ufak bi ışık var o yanıyor. Yani elektrik bağlantısında (fiş, kablolar vs) sıkıntı yok. Problemin nedeni ne olabilir?
Not: kasayı yan yatırmak her şeyden önce denendi
9 yıl
Spor Salonu Hamlama Sıkıntısı
Geçen hafta spor salonuna yazıldım. Amacım fit bir vücuda sahip olmak boyum 1.76 kilom 82-83. İlk hafta tamamen kardiyo yaptım ve bu hafta aletlerle çalışmaya başladım. İlk gün göğüs ikinci gün arka kol ve bugün omuz çalıştım. Kollarım göğsüm falan fena hamladı. Bunun bir çaresi var mıdır? Tecrübeli olan var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle