Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
26 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
Ucharted 2 kaldım..
Arkadaşlar sorum size biraz değişik gelebilir ama Uncharted 3ü bitirdikten sonra 2yi oynayım dedim ama lanet oyunun daha başında takıldım kaldım. Kaldığım yerse İstanbul'da müzeye girdiğimizde karşımıza 10 tane falan bekçi çıkıyor bir sürü şeyi denedim yapamadım. Gizlice mi gidecem yoksa döverek mi? Oynayan varsa yardımını bekliyorum anlatımı her ne kadar zor olsada..
10 yıl
VIP Üyelik
Öncelikle bu bir tavsiyedir ve olcak diye birşey yoktur. Benim önerim vip üyeik. Bu vip üyelik nasıl olacak? Bunun asıl ayarlamalarını tabikide sayfa sahipleri yapacak ama ben birşeyler yazayım yinede. Bir miktar parayı sayfanın hesabına atm,sms vb. şekilde yolluyoruz ve vip üye oluyoruz vip üyelere yeni özellikler verilecek mesela başkasına rep verebilme gibi mesela onlar için 2 dk sınırı kalkabilir ve benzeri farklı şeyler bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve eklemelerinizi bekliyorum.
10 yıl
PES Türkçe Spiker
Merhaba arkadaşlar bugün bir konuya değinmek istedim, biliyorsunuz ki PES11in çıkmasıyla PES dünyasında çok büyük değişiklik olmuştu nerdeyse oyun tamamıyla değişmişti ve en büyük değişikliklerden birinide Türkçe spiker yapmıştı. Bu Türkçe spikerde yüzlerce ses tonu vardı ve maçı bize Türkçe ve bazı esprilerle anlatıyordu. Ne yazık ki PES12ye bu özellik eklenmedi. Nedenini tam olarak bilmiyorum ya anlaşmazlık oldu ya tutulmadı artık her neyse.. Türkçe spikerdeki bazı eksikliklerden bahsetmek istiyorum. Aslına bakılırsa Türkçe spiker ses tonlarının kaydedilip oyunun orjinal spikerinin üzerine yüklenmesiyle oluyor ama mademki Türkçe spiker yapıp bu kadar büyük bir işe adım atıyoruz o zaman Türkiye milli takımına özel konuşmalarda eklenmeli diye düşünüyorum. Mesela İngiltereyle maç yapıyorum ve Türkiye gol yiyince Türk spikerin sevinmesi biraz saçma gibi geliyor.Peki sizlerin Türkçe spiker hakkındaki düşünceleriniz neler? 2013te bizlerle olmasını ister misiniz? Olursa neler eklensin? Bende aklıma geldikçe yazacağım iyi forumlar..
10 yıl
Assasin's Creed Açılmıyor
Merhaba arkadaşlar oyunu taktığımda ve açmak için bastığımdan oyunu açıyor ama bi yere kadar "devam etmek için starta basın" diyor bastığımda ise yazı çıkıyor ve konsolu resetleyine benzer bişey yazıyor konsolu resetliyorum ama yine aynı sorun ne yapılabilir?
10 yıl
Video Ekleme Sorunu
Açtığım konuya video ekleyemiyorum bunu nasıl aşabilirim?
10 yıl
Video Ekleme Sorunu
Arkadaşlar foruma nedense video ekleyemiyorumönce giriş yapmalısınız diyor nasıl olcak acaba bu ekleme işi yardımlarınızı bekliyorum..
10 yıl
GT5 Hız Sorunu
Arkadaşlar Grand Turismo 5 oyununda açmak istediğim şeyler çok uzun süre açılmıyor ama diğer oyunlarda bu sorun yok acaba sizdede böyle mi?
10 yıl
CS2 2.5 Online Sorunu
Arkadaşlar Counter Strike 2.5 ile bir çok oyun bulabiliyorum ama hiç birine bağlanamıyorum nedeni ne olabilir? Oyun orjinal değil bunun etkisi var mıdır? İnternetimde hiç bir sorun yok sınırsız ve yeterince hızlı çalışıyor.
10 yıl
NBA Jam
Arkadaşlar NBA jam hakkında ne düşünüyorsunuz oyun videoları iyi gözüküyor peki sizin düşünceleriniz nedir bu oyun hakkında. Almayı düşünüyorumda.
10 yıl
Direksiyon Seçimi
Arkadaşlar konsolu aldığımdan beri direksiyonları araştırıyorum aslına bakarsanız uygun bir kaç direksiyon buldum ama kesin emin olamıyorum. Öncelikle direksiyonu tavsiye eder misiniz eğer etmezseniz neden ederseniz tavsiyeniz hangisi olur? Benim öyle süper bir şey almama gerek yok 100 taş çatlasa 150TL vites, fren ve gaz aparatı bide titreşim özelliğinin olması benim için yeterlidir. Ben kontorlandin bir tane direksiyonunu gördüm 75TLydi ve istediğim özelliklerde vardı kontorland sağlam mıdır? Tavsiye edilir mi?
http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/kontorland-ps3-amp-ps2-amp-pc-ozel-direksiyon-pedal-51638388
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.