Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Mobil & Vaio Uzmanı
16 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
5.5" sonrası 4.7" deneyimi
Aramızda iPhone 6 Plus kullanıp daha sonra iPhone 6/6S modeline geçiş yapan var mı? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız? 6 Plus'tan neden vazgeçtiniz, sonrasında 4.7" model size çok küçük/kullanışlı geldi mi?

Bu aralar artan fiyatlardan dolayı birçok kişinin 6S Plus yerine yüksek kapasiteli 6S satın alma niyetinde olduğunu görüyorum, bu konu kafadaki soru işaretlerini bir nebze kaldıracaktır.
7 yıl
iOS 8'de fotoğraf ekleme/paylaşım yaparken eskiler görünmüyor
Önceki iOS 8 Beta sürümlerinde nasıldı tam emin değilim ama gece iOS 8 GM sürümünü kurdum. Şu an herhangi bir sosyal uygulama içindeyken (whatsapp, facebook vb.) fotoğraf eklemek ya da göndermek istediğim zaman sadece "Son Eklenenler" görünüyor. Tüm fotoğraflar görünmüyor, eski fotoğrafları seçip gönderemiyorum. iOS 8'in herhangi bir betasını ya da GM sürümünü kullananlar bakabilir mi, sizde de böyle bir sorun var mı acaba?
7 yıl
Modern Combat 4 Zero Hour oyununu ücretsiz yükleyin
Tartışmasız App Store'da yer alan en iyi FPS oyunlarından biri olan Modern Combat 4: Zero Hour oyununu 12,99 TL yerine Ücretsiz olarak indirebileceğiniz 20 adet promosyon kodunu aşağıda bulabilirsiniz.

Kodlar tek kullanımlıktır, bu yüzden kullananlar hangisini kullandığını belirtirse iyi olur. Ayrıca kodlar sadece US, UK, FR, DE App Store hesapları ile geçerlidir.

MRNE66TL6LFA
KWR7JFRM4X97
6KFJXAYN6JXJ
L6LH9WKWA3PR
HYEYKWRLKPKJ
NXMJR4743FAM
NRWXFAN4KW77
AFMMJWP6TJTY
RHY4APWETMKL
64YK4ARLA4WM
H7L7YKPK67XH
XFWEHW66YARL
K7TJTA39L7JN
76XK7NM9XH96
NFK4Y66TANAN
EETH63YXFL9R
XPYA6KKJYFTE
LXFAHY4LE7K4
WHAPFPNMTJ36
779Y6LYPKEML
8 yıl
iOS 7 üzerinde bazı uygulamalar açılmıyor
iOS 7 kurulu iPhone 5'im üzerinde bazı oyun ve uygulamalar açılmıyor. Daha doğrusu açılıp ilk ekran göründükten sonra kapanıyor. Yaklaşık 100 civarı oyun ve uygulama içinden sadece 3-4 tanesi bu şekilde sorunlu ve bunlar kesinlikle iOS 7 uyumlu. Zaten farklı bir iOS 7 yüklü iPhone 5 üzerinde bu 3-4 uygulamayı denediğimde sorunsuz çalıştığını gördüm. Bunlardan bazıları Asphalt 8, Fancy ve Discovr.

Sorunu çözebilmek adına öncelikle bunları silip tekrar App Store üzerinden indirdim ama düzelmedi. Telefonu kapatıp açtım düzelmedi, restore yapıp yedekten tekrar yükledim düzelmedi. Game Center özelliğini ve bildirimler seçeneğini kapatarak denedim yine sonuç alamadım.

Benim aklıma başka bir çözüm yolu gelmedi, belki sizlerin yardımı olur.
8 yıl
Zombi Muharebesi
8 yıl
Fury of the Gods (farklı bir kule savunma oyunu)

Sanırım iPhone üzerinde en çok oynamayı sevdiğim oyun türü kule savunma (tower defense) tarzındaki oyunlar. Dün App Store'da yayınlanan Fury of the Gods isimli oyun bu tarza bambaşka bir boyut kazandırmış. Kule savunma oyunlarını sevenlerdenseniz mutlaka göz atın derim

Oyun hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bu inceleme yazısına göz atabilirsiniz.
http://www.appmedya.com/fury-of-the-gods.html

iTunes Linki:https://itunes.apple.com/tr/app/id588288828
8 yıl
iOS 6 Rahatsız Etme özelliğinde sorun
iOS 6'da "Rahatsız Etme" özelliğini uzun süredir kullanıyorum. Özellik sürekli aktif ve 01:30 - 09:30 saat dilimi seçili durumda.

Bugüne kadar bu saat diliminde kesinlikle telefon sessiz modda kalıyordu. Bu saat dilimde iken yukarıda saatin yanında ay işareti çıkarken bu saat dilimi dışında çıkmıyordu.

Fakat bugün ne olduysa sabah bu moddan çıkmadı, hala rahatsız etme özelliği bu zaman diliminin dışında olmasına rağmen aktif ve telefon sessiz modda, saatin yanından ay işareti gitmiyor. Ancak elle kapatırsam düzeliyor. Bu sorun ile karşılaşan ya da çözümünü bilen var mı?
9 yıl
He-Man: The Most Powerful Game in the Universe çıktı!
Nostalji rüzgarları devam ediyor. Geçenlerde çıkan Carmageddon ile başlayan ve bizi geçmişe sürükleyen nostalji havası yeni çıkan oyunlarla devam ediyor. Çizgi romanından ziyade daha çok çocukluğumda kaçırmadan izlediğim hatta beta kasetlere kaydederek bazı bölümlerini defalarca izlediğim çizgi filminden tanıdığım DC Comics'in efsane karakterlerinden biri olan He-Man bugün erken saatlerde App Store'da yerini aldı. Bende oyunla ilgili kısa bir inceleme yazısı yazdım. Yazıyı aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz.İnceleme linki
9 yıl
Okey 51
Okey seven iPhone ve iPad sahiplerinin mutlaka tanıyacağı bir isim olan ve Okey, Okey Online, Batak Online gibi oyunların geliştiricisi Adikus yeni bir oyuna daha imzasını attı. Dün itibariyle App Store’da yerini alan Okey 51 oyunu büyük talebin olduğu bir boşluğu doldurarak sevenlerini oldukça mutlu edecek diyebilirim.Daha çok popüler olduğunu düşündüğüm 101 oyunu ile benzer oynanışa sahip fakat bazı kuralları farklı olan 51 oyunu çok güzel bir şekilde ios cihazlarımıza aktarılmış. Oyunda online seçeneği yok, rakiplerimiz yapay zekaya sahip botlar. Zaten daha dün yayınlanan oyunun ilk versiyonu bu, zamanla gelişeceğinden eminim.

Oyunun ücreti 1.99 dolar olarak belirlenmiş, buradan indirebilirsiniz.

Oyun ile ilgili bir inceleme yazısına da buradan uluşabilirsiniz.
9 yıl
Ragdoll Blaster 2
Keyifli oyunlar geliştiren Backflip Studios tarafından güncellenen Ragdoll Blaster oyunu önceki versiyonuna göre çok daha iyi grafikler, yeni elementler ve oldukça başarılı bölümler içeriyor. İlk oyunu sevdiyseniz Ragdoll Blaster 2‘yi elinizden düşüremeyeceksiniz.

Tuzaklar, butonlar, çarklar, buz kalıpları ve geçitler gibi çok sayıda elementin kullanıldığı ve fizik kurallarına göre mekaniği oldukça kaliteli bir biçimde hazırlanmış bu bulmaca oyununda amacımız ragdoll kullanarak hedefi vurmak. Elimizde sınırsız sayıda ragdoll olsa da listelerde üst sıralarda yer almak istiyorsanız mümkün olduğunca az kullanarak bölümü tamamlamanız gerekiyor.Oyunu ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

http://itunes.apple.com/us/app/ragdoll-blaster-2/id353846826?mt=8

Kaynak: AppMedya
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.