Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
B

Yüzbaşı
24 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 yıl
Vatan PC&Lenovo İade Problemi
Merhaba arkadaşlar. Konuyla ilgili güncel bir yazı olmadığı için buraya yazıyorum. Vatan bilgisayar mağazasından Lenovo marka bir tablet almıştım. Tablette ışık sızması olduğu için 2 gün geçmeden iade talebiyle Lenovo teknik servise yollamalarını istedim. 9 iş günü geçti ve bugün bana Vatan'dan ürünün teslime hazır olduğuna dair SMS geldi. Süreç içinde Lenovo tarafından aranmadım ve bilgilendirilmedim. Şuan nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Üründeki sıkıntı giderildi mi onu da bilmiyorum. Eğer sorun devam ediyorsa tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum ama bunu yapmadan önce ürünü teslim almalı mıyım almamalı mıyım bilmiyorum. Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
B
4 yıl
Dolandırıcı bir siteye bilgilerimi girdim
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konunun olması gereken yeri tam olarak bilmiyorum ve ilgi görmesi için ilk buraya açıyorum.

1 saat öncehttp://gsstorekampanya.com/ adlı dolandırıcı bir siteye bilgilerimi girdim. Verilen bütün boşlukları doldurdum maalesef. Bu siteyi nasıl şikayet edip kapattırabiliriz ve verdiğim bilgiler başıma ne tür sorunlar açabilir? Defalarca internetten alışveriş yapmış biriyim. Bir muhabbetin ortasında bu neymiş diye çok dikkatsiz davrandım maalesef. Çok tedirginim yardımcı olursanız çok sevinirim.
B
7 yıl
ziraat bankkartı atmden internet alışverişine aktifleştirilebilir mi?
bu aktifleştirme işlemini atmden yapabilir miyiz arkadaşlar bulunduğum yerde şube olmadığı için soruyorum...
B
8 yıl
Erzurum tıp (ing.)-Rize tıp?
bu ikisinin arasındaki avantaj dezavantaj farklarını yazar mısınız arkadaşlar ben ısrarla erzurum yazmak isterken ailem verdiği 1000 lira burs için rize yazmamı istiyor. sizin düşünceleriniz nedir?
B
8 yıl
Erzurum-Sivas-Malatya tıp fak. karşılaştırma
merhaba arkadaşlar. sıralamam 13218 ve tıp yazacam. ilk tercihim zonguldak beü tıp olacak geçen sene 13800 ile almış. bu sene ne olur bilemiyorum bu yüzden 3 tane alternatif belirledim bunlarla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
genel olarak özelliklerini yazacak olursam üçü de köklü üniversiteler. akademik kadroları gayet geniş. hastane olarak erzurum çok önde. akreditasyon durumuna bakarsak sadece sivasta var diğer ikisi anlaşma aşamasında. kadavra ve maket bakımından en rahatı malatya. kampüs olarak da malatya önde bana göre.
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
B
8 yıl
Cevap: BELEŞ TAHMİN YAPIYORUM (MF)
ygs 2 19k mat 44 geo 18.5 fizik 23.75 kimya 27.75 biyo 18.75
B
9 yıl
Elektrik gitti internet gelmiyor
Ne kablo ile PC'den ne de kablosuz telefondan bağlanabiliyorum. Elektrikler gidince böyle oldu nasıl düzeltebilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle