Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
20 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
439 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Delikanlı gibi söyleyin, bu adam hanginiz asfasfasdf :)
2 yıl
Bu ay İSKİ faturasında bir gariplik yok mu?

Arkadaşlar, internet bankacılığından kontrol ettiğimde hesabımdan 55 lira + 16,91 lira olarak iki kez İSKİ'ye ödeme yapılmış(otomatik ödeme talimatım vardı). Çağrı merkezini arayıp sorduğumda bakanlık denetim yapmış, geçmiş dönemlerde ödenmesi gereken bazı bedeller kullanıcılara yansıtıldı diye söylediler(yani 16,91 tl'yi geçmişte ödemem gerekiyormuş, iski bunu bize yansıtmamış, şu an ödemem gerekiyormuş)


Benim anlamadığım fatura bana 71 lira gelmiş. 55+16,91 = 71,91 lira yapıyor. 91 kuruş gene fazla çekmişsiniz dediğimde de biz küsüratlı fatura göndermiyoruz, faturayı dikkatli incelediğinizde altta yazar dedi. Faturanın basılmış hali elimde yok ama internet şubesinden kontrol ettiğimde bir uyarı - ibare vs.bir şey göremiyorum.


Benzer durumda olan arkadaşlarımız var mı yoksa tek bana mı denk geldi? Sizde de çift çekim vs.olmuş mu?*İstanbul'da yaşayan arkadaşlarımızın su faturalarını kontrol etmelerini tavsiye ederim.

2 yıl
Burada kar 3 metreyi aştı(ss'li)
2 yıl
sil

sil

3 yıl
silinsin

.

3 yıl
Bankanın böyle bir hakkı var mı?

Arkadaşlar, teb müşterisiyim. 150 liralık otomatik ödeme talimatı verince 15 lira iade veriyorlar. Bugün hesabıma bakınca vadesiz hesabımdan "ters işlem" adı altında 15 lira çekmişler. Çağrı merkezini aradım, bu ay için hesabıma sehven iki kez 15 lira yatırmışlar, bu sebeple fazla yatırdıkları tutarı geri çekmişler. Banka hesabımı kontrol ettim, kızın dediği doğru.


Sorum şu: Böyle bir durumda bankanın bana bildirimde bulunup onay vermemi istemesi gerekmiyor muydu? Tamam, hakkım olmayan parayı isteyecek değilim ama bana sormadan nasıl para çekebiliyorlar? Böyle bir hakları var mı?

3 yıl
Futbol takımlarına bağış yapılmasını saçma bulan tek ben miyim?

Çok zenginsindir, statü için bağış yaparsın anlarım da 3 - 5 bin maaş alıp milyon euro kazanan futbolculara bağış yapmak çok garibime gidiyor. Hadi ortada futbol anlamında bir başarı olsa bi nebze gene eyvallah ama ortada başarı yok, kazanç yok para veriyorsun. Garip

3 yıl
Berat Albayrak Olmasaydı Dolar 10 Lira Euro 12 Liraydı!
3 yıl
silinsin
.
3 yıl
Mansur Yavaş belediyede torpille işe alınanları ifşa etti!
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle