Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
08 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Mi Max 2 batarya hk.
Cihazın ana konusuna yazdım lakin çok ilgi olmadığı için konu açma gereği duydum. Mi Max 2 için önerebileceğiniz batarya var mıdır acaba, kullanıp memnun kaldığınız?
2 yıl
Hyper-V sanal makine sekme
Merhaba. Hyper-V ile bir sanal makine oluşturdum. Ancak çok saçma bir problemim var pencereyi küçültmek istedim ve yukarıdaki Görünüm sekmesinden %25 yaptım. Şimdi de böyle kaldı ve tekrar büyütemiyorum. Oradaki Görünüm sekmesi de gözükmüyor. Bunun için ne yapmam gerek?

2 yıl
Tek kulaklığı aynı anda hem bilgisayarda hem telefonda kullanma hk.
Herkese merhaba. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Başlıkta da gördüğünüz üzere sorunum bu. Elimdeki kulaklığı(Apple Earpods 3.5mm) aynı anda kulaklık ve mikrofon özellikleri iki cihazda da çalışacak şekilde kullanmamı sağlayacak bir çoklayıcı var mı acaba?
2 yıl
Tek kulaklığı aynı anda hem bilgisayarda hem telefonda kullanma hk.
Herkese merhaba. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Başlıkta da gördüğünüz üzere sorunum bu. Elimdeki kulaklığı(Apple Earpods 3.5mm) aynı anda kulaklık ve mikrofon özellikleri iki cihazda da çalışacak şekilde kullanmamı sağlayacak bir çoklayıcı var mı acaba?
3 yıl
AK Parti'nin itiraz ettiği Yalova'da seçimi 332 oy farkla CHP'li Salman kazandı
3 yıl
Kamil Koç firmasının bir başka rezaleti
Daha önceleri oldukça memnun olduğum ancak 2013'te Actera Gruba satılmasından sonra oldukça sapıtan ve şu anda Metro Turizm seviyesinde belki de daha kötü seviye de hizmet vermekteler. Sadece bugün başımdan geçen iki olayı anlatmak istiyorum sizlere.
Öncelikle firmanın bileti aldığı saatten 10 - 15 dakika geç kalkış yapmasına alışmıştım. Lakin bu gece Bursa'dan Uşak'a 02.00 aracına binecektim ama tam olarak 02.40 hareket etti. Bu da yetmezmiş gibi normalde 4.5 saatte gitmesi gereken yolu 5.5 saat gibi bir sürede gitti. Daha sonra Uşak'tan Ankara'ya 12.15 aracına biletim vardı. O da takribi 15 dakika geç hareket etti. Şaşırdık mı tabi ki hayır. Neyse iyi hoş gidiyoruz. Afyon'a 15 dakika kala Jandarma çevirme yaptı kimlik kontrolü için. Kimlikleri topladılar kontrolü yaptılar. Daha sonra muavine teslim ettiler ve otobüs harekete geçti. Kimlikler dağıtıldı ancak bir sorun vardı. Benim ve bir başka yolcunun kimliği yoktu. Düşmüş müdür diye oraya buraya bakarken diğer yolcunun kimliğini şoförün önündeki panel ile ön cam arasında bulduk ama benimki yoktu. Tabi zeki personelin aklına acaba Jandarma vermedi mi diye gelmesi bayağı ilerledikten sonra geldi neyse arıyoruz tarıyoruz yok. Geri dönelim dediler ve döndük. Ancak Jandarma hepsini teslim ettiklerini söyledi. Ki öyle de çünkü muavin eline aldığında kimlikleri aşağı da bende üstten bakıyorum (arka kapının önünde oturuyorum) ve benim kimliğim en üstte duruyordu. Daha sonra ön kapıdan bindi ve dağıtmaya başladı. Ancak az önce belirttiğim gibi kimlik yoktu. Yapacak bir şey yok devam ettik. Kamil Koç'u aradım tabi durumu anlattım kayıt oluşturduklarını aracı inceleyeceklerini söylediler. İndikten bir saat sonra aradım araç araştırılma aşamasında ancak eşyanızın bulunduğuna dair herhangi bir bilgi ulaşmadı daha dediler.
Ayrıca bir hafta sonra KPSS sınavı var ve sınav giriş kurallarında ehliyetin kabul edilmediği yazıyor. Ne yapacağım bilmiyorum gerçekten. Şuan haber bekliyorum. BİMER ve CİMER'e şikayette bulunacağım bu durumu. Hoş ne kadar tepki alırlar bilmiyorum. Lakin gerçekten böyle saçma bir firma olamaz. Bundan sonra ölüm kalım meselesi olmadıkça binmem de bindirtmem de. Tavsiyelerinize açığım, bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim?
4 yıl
Eskişehir erkek KYK yurtları hk.
Merhabalar. Bu sene Anadolu Üniversitesinde yüksek lisansa başladım. Geçenlerde yurt başvurumu yaptım ve şuan 10. yedekteyim. Sanırım haftaya sıra gelir. Eskişehir'de ki yurtlar hakkında bilgisi olanlar var mı acaba? Özellikle yüksek lisans veya doktora öğrencilerine verilen oda tipleri değişiyor mu?
4 yıl
YGS 2'de 10500 den kaça çekerim?
Ygs 2 sıralamam 10500 matematik netim 65 fizik 25 biyoloji 27.5 kimya 30.
Mf3 kaç bine çekebilirim?
AOBP:95
6 yıl
Samsung 750 Evo ve SanDisk Ultra II
Netbookumdaki harddisk arızalandığı için SSD almaya karar verdim ve araştırmam sonucunda bu ikisi arasında kaldım. 120GB olan modellerinden alacağım. Hangisini almayalım sizce? Birde SanDisk'in Plus modelleri var onlar daha uygun duruyor o konuda fikriniz nedir?
6 yıl
Mate 7, LG G4 ve diğerleri hk.
Öncelikle belirteyim Ocak sonu Şubat başı gibi almayı planlıyorum. Aklımdaki modeller Huawei Ascend Mate 7, LG G4. Bunlar haricinde Huawei ya da Sony tarafından bu fiyat bandında öneriniz varsa alabilirim. Öncelikli isteğim büyük ekran bu yüzden Mate 7 çok hoşuma gidiyor ve yine büyük ekran olması sebebiyle Asus Zenfone 2 Laser'ın 6 inç modelini de düşündüm ancak donanımı bu telefonlarla aynı seviyede değil. Sony Xperia C5 Ultra var yalnız kronik sorunları olduğunu duydum ve batarya konusuda önemli tabiki.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.