Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
E

Yarbay
12 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
6 yıl
SİLİNEBİLİR
Edit: Cevapsızlıktan silinebilir.
E
7 yıl
Sony xd7005 Vs Lg58, Ku7000, pus7101/ 6501 (acil)
Merhaba,

Bir kaç gündür televizyon bakıyordum. Düşündüğüm tvler sony xd 7005, Philips 7101, Samsung ku 7000 ve lg 58 inch olan modeliydi.

Aralarından xd7005'i mediamarktta 55 ekran 3599 görünce indirim güzel geldi ve almış bulundum. Şimdi ise iyi mi kötü mü yaptık düşüncesi sardı.

Sony tvler mkv hala oynatmıyor mu acaba? Kurulum henüz yaptırmadan geri iade şansım sanırım var. İade etmeli miyim? Yorumları almak isterim. Sony xd8505 fiyat 4699 liraya çıkmış o yüzden o biraz fazla gelir. Seçeneklerim arasında çok daha üstün olup da almadığım bir seçenek var mı acaba?

Bir de mkv ve ip tv için sıkıntı yaşar mıyım? Önceki tv panasonic idi mkv falan zaten oynatmıyordu yine sorun olur mu?

Teşekkürler cevaplar için şimdiden...
E
7 yıl
YARDIM: İzmir Alsancak Uydunet Durumu
Edit silindi.
E
10 yıl
#direndsmartabonesi Modüllü Üyeler Buraya
Facebook D-Smart sayfasında program tanıtımlarının altına lütfen bu yazılardan uygun olanı kopyalayıp yapıştırın. Modüllü bütün aboneleri bekliyorum. #direndsmartabonesi 'ni Facebookta zirve yaptıralım. Sonra bir de Twitter da kasarız.

D-Smart Facebook Sayfası Adresi:https://www.facebook.com/DSmartDunyasi?hc_location=streamBu yayını HD izleyemedim çünkü D-Smart bir frekansta olması gerekenden daha fazla HD kanalı görüntü kalitesi düşmesine de aldırış etmeyerek bulundurarak modüllü üyelerin AB standartlarına uygun cihazlarında izlemesini imkansız kılmıştır. #Direndsmartabonesi

Bu filmi HD izleyemedim çünkü D-Smart bir frekansta olması gerekenden daha fazla HD kanalı görüntü kalitesi düşmesine de aldırış etmeyerek bulundurarak modüllü üyelerin AB standartlarına uygun cihazlarında izlemesini imkansız kılmıştır. #Direndsmartabonesi

Bu yayını HD izleyemeyeceğim çünkü D-Smart bir frekansta olması gerekenden daha fazla HD kanalı görüntü kalitesi düşmesine de aldırış etmeyerek bulundurarak modüllü üyelerin AB standartlarına uygun cihazlarında izlemesini imkansız kılmıştır. #Direndsmartabonesi

Bu filmi HD izleyemeyeceğim çünkü D-Smart bir frekansta olması gerekenden daha fazla HD kanalı görüntü kalitesi düşmesine de aldırış etmeyerek bulundurarak modüllü üyelerin AB standartlarına uygun cihazlarında izlemesini imkansız kılmıştır. #Direndsmartabonesi

Bu yayını HD izleyemiyorum çünkü D-Smart bir frekansta olması gerekenden daha fazla HD kanalı görüntü kalitesi düşmesine de aldırış etmeyerek bulundurarak modüllü üyelerin AB standartlarına uygun cihazlarında izlemesini imkansız kılmıştır. #Direndsmartabonesi
E
10 yıl
Resimdeki Aracın Markası Nedir?
 Resimdeki Aracın Markası Nedir?

Resimdeki beyaz aracın markasını bilen arkadaş var mıdır? Araba oldukça sağlama benziyor.
E
10 yıl
+1 TV Yayına Başlamadan SANSÜR'e Başladı !!!
Bağımsız, tarafsız yayın yapacağı iddiası ile yayına başlamaya hazırlanan +1 TV yayına başlamadan sansüre başlamış.

Nihat Genç Odatv internet sitesinde yazdı:

( Link:http://www.odatv.com/n.php?n=soruyorum-kim-benden-rahatsiz-oluyor--2404131200 )

 +1 TV Yayına Başlamadan SANSÜR'e Başladı !!!

Internet medyasında yazılanlara bakılırsa bugün yarın yayına başlayan Artı Bir TV’nin başındaki isim Tuncay (Mollaveyisoğlu) olduğu görülüyor. Tuncay, bu basın medya dünyasında tanıdığım en dürüst en temiz pırıl pırıl bir gençtir, ahlakı konusunda biraz argo tabir olacak ama üstüne de tanımam, yolu açık olsun…

Gelelim, açıklamama, Nihat Genç altı aydır Halk TV’de program yapıyor. Oysa Halk TV’ye bir buçuk yıl önce başlayacaktık, bu kadar gecikmesinin sebebi, şahsıma bir TV çalışması var, bekleyelim Nihat Abi, diye verilen sözdür. Bu sözü çok ciddiye alıp bir buçuk yıl malum sıfır koşullarda hiçbir yere kımıldamadık, Halk TV’den gelen teklifleri de bu yüzden kabul etmedik, çünkü verilmiş söz vardı…

Gel zaman git zaman bundan altı ay önce, yahu bekleyip bekleyip duruyoruz neler oluyor, iki de bir yazılarımızda adını vermeden okuyucularımızı da haberdar ediyoruz, hatta, söz veriyoruz olmuyor alay konusu oluyoruz diye söylendim..

Şahsıma verilen cevap, Abi bu adamların TV yapacağı yok, çok korkuyorlar, işi yokuşa sürüyorlar, idi.. Ancak el altından duyumlarım TV’yi kim kuruyorsa hala bilmiyorum, Nihat Genç ismini istemedikleri..

İsteyen istediğini çalıştırır buna kim ne diyebilir, ancak bir söz uğruna birbuçuk yıl boşuna niye bekletildim ve sonra niye dışlandım, diye soruyorum…

Şimdi, bahsi geçen TV’nin yayın programları şekillenmeye başladı, daha önce aleni ve ideolojik bir tutumla etnik milliyetçilik yapmakta olan medya şahsiyetlerinin de bu yeni kanalda olduğunu öğrenmiş oldum. Olabilir.

Demokratik hoşgörü ve liberal anlayışınız yine isteyen istediğini çalıştırabilir, Nihat Genç hariç kuralınca ilerliyor…

Şimdi soruyorum, Nihat Genç isminden kim niçin rahatsız oldu?

Hem ‘muhalif’ bir TV oldukları söyleniyor hem de Nihat Genç istenmiyor, kim istemiyor? İşte hiç değilse telefonla bu durumu öğrenmek istedim, altı aydır açtığım telefonlara cevap verilmedi, şahsıma en küçük bir açıklama yapılmadı, bu projenin başında ismim geçerken sonradan neler oldu, hepsi ortada kaldı…

Aslında sizin bu tavrınızda şaşılacak bir durum yok, Nihat Genç ismi, Türk medya ve basın tarihinde medya patronlarının yeminle ölümüne ambargo uyguladıkları bir isim, yani medyanın doğru yolundan şaşmadığınız ortada..

Ben Nihat Genç, Halk TV ve Ulusal Kanal kapılarını açık tuttuğu müddetçe tabii ki konuşmalarımı heyecan ve şevkle sürdürüyorum sürdüreceğim ve bundan onur duyuyorum.

İşte böyle, bir takım bilmediğimiz şahsiyetler hem muhalifiz deyip hem de ismimize karşı akıllarınca ambargo koymalarını bu sütundan bütün okuyucularım duysun istedim. Ayrıca bu ülkede hiçbir tartışma konuşma programına nasip olmayan çok yüksek izlenme oranlarının sahibiyim, bu programlarımda şimdi burada sorduğum soruları daha da detaylandırıp halkımızı tekrar tekrar uyarmak boynumun borcu olsun.

Öyle günlerden geçiyoruz ki ak kara işte bu günlerde ortaya çıkıyor, tekrar ediyorum, bizdendi arkadaştı güzel adamdı argo tabirle haşa Allah’ını tanımam, bunca felaketten sonra bizleri refuze edenleri rezil etmek haysiyetimizin doğal bir refleksidir.. Ve hala etnik milliyetçilerle kucak kucağa muhalefetçilik oynayacaksınız, biz de susacağız..

Okuyucularımızın şüphesi olmasın, gümbür gümbür gelen bir muhalefeti bu insanların su tabancası kıvamında kullanmasına asla izin vermeyeceğim..

Nihat Genç ismini kim istemiyormuş öğrenene kadar bu insanları deşifre edip rezül rüsvay etmek benim için farz olsun..


Ve şüphesiz yayınına başlamakta olan bu kanalda birçok dürüst temiz takdir edilesi gazeteci-yazar ve sanatçılar var, ayrı konu, onları asla rencide etmek ve töhmet altında tutmak istemem, hepsine hayırlı olsun…

Nihat Genç

Odatv.comhttp://www.odatv.com/n.php?n=soruyorum-kim-benden-rahatsiz-oluyor--2404131200
E
11 yıl
Ankara - Balıkesir Hangi Yoldan Gitmeli?
Soru basit ama iki yolunda yabancısıyım. Malum bir de kış şartları var.

Ankara Balıkesir arasında 2 seçenek var Eskişehir'den Bursa ve Balıkesir istikametini izlemek ya da Eskişehir'den Kütahya yoluna geçip Kütahya üzerinden Balıkesir'e geçmek.
-4 derece sıcaklık olan bir gecenin sabahında hangi yol tercih edilmeli? -4'ün sabahı diyorum çünkü buzlanma falan olabilir...

Bir de seyahat günü hava sıcaklığı yol boyunca 9-12 derece arası olacak. Göreli sıcak havaya rağmen arabaya zincir falan almak gerekir mi? Malum egeliyiz; kar yüzü görmemişiz zaten. Trafik çevirip de zincir sorar mı ya da sis farı falan ister mi?
E
11 yıl
Asus X54C Ram nasıl takılır?
Selam ram'i aldım kasayı açtım ancak yerleşmiyor. Bastırmak mı lazım? Slotta farklı bir mekanizma mı vardır? Bilen var mı?
E
11 yıl
52 Lira Hat Kirasi Dahil Yalın İnternet - Var mı Daha Uygunu?
52 Lira Hat Kirasi Dahil Yalın İnternet (42 internet 8mbs net limitsiz engelli paketi + 9.99 yalın internet hat ücreti) abonesi olacağım. Daha uygun bir kampanya var mıdır? (Superonline 39 ama 2 sene taahhütlü; D-Smart Net taahhüt almıyor).
E
11 yıl
3mbs Uydunet + Temel Paket Teledünya Devir (İzmir)
Başlıktan anlaşıldığı üzere devretmeyi düşünüyorum. Yer İzmir; devir sebebi adres değişikliği yeni adresimde şebeke yok.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle