Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
11 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Acer AN515 i7-7700 16G 1+256 1050ti- 3.667,69TL_Webdenal
6 yıl
Peugeot 208 1.2 82 BG Puretech Motor ETG5 LPG Tavsiyesi
Arkadaşlar yeni aldığım 1.2 82BG Puretech motor 208e LPG taktırmak niyetindeyim. Aracım şehir içinde(Ankara) 30-32 kuruş arasında yakıyor. yakışı bence ideal. fakat ayda yaklaşık 2 bin-3bin km arasında yol yapmaya başladım. haliyle azda yakıyor olsa bütçede yakıt gideri arttı (eski aracım dizel dsg idi). LPG şart oldu. daha önce taktıran arkadaşlar memnun mudur? Taktıranlar hangi kiti taktırdı, performans, sorun çıkarma, yakıt verimliliği nedir? Tavsiye eder misiniz? Bilgi verebilecek olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
7 yıl
Superonline Sözleşme Feshi Yardım
Arkadaşlar evimi taşımam nedeniyle nakil işlemi yaptırmak istedim. fakat taşındığım yeni adresimde fiber altyapı yok, adsl altyapısı mevcut. Superonline da tarifem konuşturan fiber (25 mbit) ve haliyle 59,90 TLye internet+200 dk konuşma+switel telsiz telefon tarifeme dahil. MH ile görüştüğümde 8 mbit ADSLe geçerseniz ödenecek olan rakam 74,90.-TL olacak diyorlar. Abone Sözleşmeleri Yönetmeliği hükümlerince sözleşme konusu hizmeti aynı nitelikte yeni adreste sunamaz ise tüketicinin her türlü ceza bedelsiz olarak sözleşmeyi fesih hakkı mevcut.

Benim sorunum, iptal için dilekçe vereceğim fakat abone merkezi bizim yapacağımız birşey yok, biz iptal dilekçesini aldığımızda faturanızda ceza bedeli işler, siz sonra itiraz edersiniz veya iptal öncesinde müşteri hizmetleri arar bilgi alır verir mi bilemiyoruz diyorlar. Ceza bedeli de az uz değil 700 TL civarı. her türlü hakem heyetiyle geri alırım sıkıntı yok ama, hakem heyetine işi bırakmadan çözmenin yöntemi var mı?

Bu arada da superonlineddan gayet memnunum fark çıkmasa 59,90 dan 25 mbit fiberden 8 mbit adsle aynı şartlarda devam etmeye de razıyım ama 75 gibi bir rakam çıkarıyorlar.

Daha önce adres değişikliği nedeniyle iptal ettiren varmı ceza bedelini hakem heyetine kalmadan halleden? Yardım ederseniz sevinirim.
7 yıl
2010 OCTAVIA ELEGANCE TÜM GÖSTERGELER YANIP SÖNÜYOR ARAÇ MARŞ BASMIYOR
http://www.youtube.com/watch?v=-ZSybpJFc0A

Arkadaşlar, arkadaşımın 2.el aldığı octaviasında böyle bir sıkıntı var. Tüm gösterge ışıkları ve yol bilgisayarı yanıp sönüp duruyor çık çık sesi eşliğinde ve marş almıyormuş. Ben aküdür diye tahmin ettim. Aküden olabilir mi? Ama esp airbag faylt falanda diyormuş.

Böyle birşey başına gelen var mı?
7 yıl
Astra 1.4 T 140 BG 2.000 devir altında gelen ses
Arkadaşlar benim aracım arızalı olduğundan bir haftadır babamın astrasını kullanıyorum. Active select şanzıman. Geçen hafta da lpg taktırdım opal ankarada, landi turbo kit. Fakat şuan farkettiğim bir husus var 2 bin devir altında gaza bastığımda sanki balans yokmuş gibi titreşim ve hafif ses yapıyor, ama direksiyonda hissedilen bir titreme değil. Sanki konsol oynuyormuşcasına bir titreşim. Motordan mı geliyor, direksiyon kutusundan mı anlayamıyorum. Şanzıman değil diye düşünüyorum vites geçişlerinde,d konumunda beklemede vs sıkıntı yok. Yalnızca 2.000 devir altında ve 3-4-5-6 viteslerde hissediliyor. Sanki manuel araçta 4. 5. Vitesle 1-1,500 devirde giderken araba sanki kaldıramayacak gibi olur da titrer ya sanki o tarzda bir titreme daha çok kadran ve altından geliyor gibi. Böyle birşey başına gelen var mı? LPG ile alakalı olabilir mi? Karşılaşan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
9 yıl
Yardım !!!
9 yıl
Satışa çıkalı baya olmuş SİLİNEBİLİR Yeni Motorola Moto G'ye Ne dersiniz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle