Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
27 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
85 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Cep telefonumu vermediğim için kovuldum
İyi forumlar arkadaşlar kısaca özet geçeceğim biraz önce çalıştığım bilindik yemek firmasında (garsonum) müdür gelip tek tek bütün elemanların telefonlarını topladı. Sıra bana geldiğinde vermek istemediğimi, kişisel eşyam olduğunu, önemli bir arama geldiğinde (yakınıma bir şey olması durumu vs) ne yapacağımı sordum. Molalarda alırsın diyip telefonumu istedi. Vermek istemediğimi söylediğimde buranın müdürü benim benim dediğimi yapacaksın dedi. Kişisel eşyamı vermek istemiyorum dedim ve eğer işine gelmiyorsa çıkar değiştir üstünü çık git dedi. İşten çıkmayı reddettiğimi, sigortalı bir işçi olduğumu söylediğimde sözleşmemizde, geçici sözleşme yazdığını, bana part olduğumu, sadece o isterse burada çalışabileceğimi söyledi çık git dedi. Sözleşmede bana o maddeyi gösterdiği takdirde çkkacağımı söylediğimde ÇIK şeklinde sadece gitmemi söyledi. Peki diyip üstümü değiştirdim şu an otoparktayım ve elim ayağım titriyor. Ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar. Part time bir eleman olmam sigortama rağmen sebepsiz bir şekilde işten çıkarılmama yeterli bir sebep mi cidden?
4 yıl
13 saat çalıştırılıyorum ne yapmam gerek?
happy Moon's restoranda komiyim günde 10 saat çalışıyorum pazar günleri 12 de gidip gece 1 buçuk gibi anca çıkabiliyorum canım çıkıyor ne yapmam gerek? normalde 12 de gelen 10'da çıkar ama pazar günleri 12 de gelen kapanışa kadar durmak zorunda hafta içi de 10 saat çalışıyoruz yapabileceğim hiçbir şey yok mu haklarım falan?
4 yıl
Bu kulaklıkları nasıl takıyorsunuz?
Kulağa doğru düzgün oturmayan bu sözde kulak içi kulaklık tiplerini nasıl kullanıyorsunuz? Kocaman yuvarlak şey kulağa oturmuyor, kayıyor, düşüyor, üstüne birde acıtıyor. Kulağa girmediği için sesi de kötü veriyor; bütün detaylar baslar falan gidiyor. Kulaklığı biraz çevirip kulağa bastırdığımda mükemmel bas ve ses kalitesi alabiliyorum ama sürekli elimle öyle tutmam gerekiyor. Ben mi yanlış yapıyorum merak ediyorum siz nasıl giyiyorsunuz bu tip kulak içi görünümlü kulak dışı kulaklıkları?
Bu kulaklıkları nasıl takıyorsunuz?
5 yıl
The Incredibles 2
İnanılmaz aile 2
The Incredibles 2
5 yıl
Superonline 128kb
Superonline 1 fatura geciktiği için hızı 128 kilobit e düşürdü. Bu da en fazla 25-30 kilobyte ediyor. Aşırı yavaş ve çoğu siteye girmeye bile izin vermiyor 76 ile başlayan bi ip adresine yönlendiriyor.
Bu sorunu yaşayan benden başkası var mı aşırı uyuz bir durum TTNet böyle değildi. Ayrıca 128kb hız da yalan hiç bir yere girilmiyor. MH yardımcı olur mu?
6 yıl
Ne çöp ne kötü bir site oldu burası
Bütün siteler şak diye açılır, 720p 1080p YouTube havalarda uçar, arkada Spotify çalar. Ama donanım haber e tıkla, dakikalar geçer yarısı anca yüklenir. Ulan mini sürüm bile açılmıyor ne hale getirdiniz forumu cidden bunaldım bırakmamak için çabalıyorum ben de sanki yöneticiler zorla bıraktırmaya çalışıyor.
6 yıl
Android 8.0'ın İsmi Belli Oldu
Canlı yayınla beraber Android 8.0 Oreo olarak belirlendi.
Android 8.0'ın İsmi Belli Oldu
6 yıl
abovvv saat 5:16 olmus
ve hala uyumamışız
6 yıl
saat 10 olmuş ben hala uyumadım
uyku düzeni diye bir şey kalmadı dün de 7 de uyandım iftara 1 saat kala. pazartesi de işe başlicam n'olacak bu halim
6 yıl
Şunu fark ettim...
ABP olmadan forum adeta kanser. Her yerden reklam fışkırıyor. Sağ alt köşedekine çarpıya basmaktan fare bozuldu. Yok bu böyle olmaz geri yüklüyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle