Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Teğmen
18 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
Vodafone faturasızdan faturalıya geçiş
Vodafone faturasızdan faturalıya geçiş kampanyası dahilinde 9 gb faturalı tarifeye geçmiştim. 16 Haziran'da kampanyanın ikinci dönemi başlayacakmış. İkinci dönemin içeriğini bulamadım. Fiyat mı yükseliyor, internet mi azalıyor?
S
5 yıl
Vodafone lira yükleyemiyorum
Vodafone'un yükle harca kazan kampanyası dahilinde 27 lira yüklemeye Şubat ayı için 500 dk+mobilden yüklemeye 1 GB internet hediye ediyor. Üç gündür mobilden veya internet üzerinden Nuvo tlcard ile lira yükleme gerçekleştiremiyorum. Benzeri sorun yaşayan var mı?
S
5 yıl
Beymen, Boyner ve Morhipo hesaplarım habersizce kullanılmış
Bildiğiniz üzere bu ara dolandırıcılık işlemleri inanılmaz sayıda arttı. Mail adresimi kullanarak son 3-4 gün içerisinde Boyner, Beymen ve Morhipo hesaplarımdan alışverişler yapıldı. Alışverişler yapıldıktan sonra hemen iptalini istedim. Yalnız alışverişlerde benim kart bilgilerim kullanılmamış. Sadece hesap bilgilerim kullanılmış.

Forumda veya başka bir yerde şu ana kadar hiç kimseye hesap, hediye çeki vs satışım olmadı. Dolayısıyla hesap bilgilerimi bilen kimse yok. Bu işi hangi amaçla yapıyor olabilirler? Durup dururken siber suçlardan dolayı başımız ağrımasın.

Uzun yıllardır sıcak fırsatları takip eden biri olarak konunun direk yeri burası değil ama bu konuda en tecrübeli kişiler olduğunuz için yol gösterecek arkadaşlar olabileceğini düşünüyorum.
S
7 yıl
Akan tv yayini temizlenebilir mi?
Bildiginiz gibi Kemal Sunal'in eski bircok filmi temizlenerek(goruntu kalitesi yukseltme,filmdeki kopukluklari cozumleme gibi) Star tv'de veya baska kanallarda yayinlandi.Eski filmleri temizleme olayi film bazinda degil de tum eski yayinlarda akan yayin icin yapilabilir mi?Anladigim kadariyla temizleme isi manuel olarak yapiliyor fakat benim dedigim durumda akan medya anlik(veya 1-2 saniye arayla) cozumlenip sunulmali.
S
7 yıl
Hattımda dakika olduğu halde olmadığına dair mesaj
Woops paketimde paket yenilenme tarihine kadar mobil uygulamadan gördüğüm kadarıyla 303 dakikam olmasına rağmen sabah Avea'dan gelen mesajda "Super Firsat paketindeki her yone 500 dk bitti" yaziyordu. Bana hatalı bir mesaj mı atılmış, yoksa genel bir problem mi var?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.