MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
17 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Huawei HiSearch iptal etme
HiSearch baya telefonun tapusunu isiyor. Telefondaki şifreler , arama geçmişi daha sayamadığım şeye izin istiyordu her seferinde reddediyorum ama yine ekranda çıkıyordu bu sefer yanlışlıkla kabul ettim nasıl kaldırcağım bu izni ? Bu Huawei'nin programı bu arada güvellemeden sonra geldi
geçen yıl
Bir D&R klasiği
Gerçekten bu kaçıncı kere oluyor hatırlamıyorum . Targus çanta almıştım 2 hafta bekletip iptal ettiler. Elinde yoksa niye satıyorsun ? Tedarik edeceksen niye siparişi iptal ediyorsun ? Madem tedarik etmeyeceksin niye 14 gün bekletiyorsun ? Bu süre zarfında kaçırdığımız ürünler de cabası . Daha önce de aldığım 2 üründen birini iptal edip ücretli kargo kapsamına düşürüp diğerini göndermişlerdi ve diğer ürünü %50 zamlı olarak tekar listelenmişlerdi. Bunun gibi bir çok olay var ama kendi siteleri olduğu için istedikleri gibi at koşturuyorlar.
2 yıl
Bankkart lira kullanabilen var mı?
40 lira bankkart liram var ama hesapta yazmasından başka bir işe yaradığı yok. Decatlon'da mağazada ve İnternette geçmiyor, hepsiburadada geçmiyor, d&r da da geçmiyorlar. Bunlardan başka bullanacak yer yok ki zaten. Dalga geçer gibi hesapta duruyor.


https://www.bankkart.com.tr/program-ortaklariEdit:migros ve mediamarkt da da geçmiyor.
2 yıl
Hoi 4 war supportu arttıramıyorum
War support 0 da kaldı . Yükselmiyor . Hava üstünlüğü vs de bende ? Buna ne sebep olmuş olabilir ?

2 yıl
Amazon.de gümrüğe takılan ürünün iadesi
Amazon.de üzerinden 260 euroya kullanılmış ürün aldım satıcıya kutunun üzerine gümrüğe takılmaması için gift yazmasını istedim kabul etti . Şimdi ürün gümrüğe takılırsa almamayı düşünüyorum ürün geri gittiğinde satıcı sorun çıkarabilir mi ?
3 yıl
Türkiye ait olduğu yere dönüyor
Amerikanın düşük faiz politikası sonucu bizim gibi gelişmekte olan ülkelere para aktı . Haliyle alım gücümüz arttı . Geçici bir zenginliğe kavuştuk . Güçlü tl sayesinde sıfır araba almak kolaylaştı , uygun fiyatlara güzel bilgisayarlar topladık , asgari ücretle çalışanlar bile çok rahat iphone alabiliyordu ama artık o rüya sona geldi . Amerika giden paraları geri istiyor ve alacakta haliyle bizim gibi lale devri yaşayan ülkeler de ait oldukları klasmana geri dönmeye başlayacak . Artık memur maaşıyla sıfır araba alma devri bitti . Kyk kredisiyle üst seviye pc toplama devri bitti . Patronuyla aynı telefonu kullanan işçi devri bitti . Orta halli bir ailenin çocuklarını yurtdışına okumaya göndermesi devri bitti kaçamak avrupa tatilleri bitti . Bundan en çok gençliğini bu bollukta yüksek alım gücünde geçiren benimde içinde bulunduğum genç kesin etkilenecek .Aslında hükümet şu 8–10 yılı güzel değerlendirseydi şuan çok başka şeyler konuşabilirdir . Faizler aşırı düşüktü bankalardan çok büyük krediler alıp hiç bir getirisi olmayan 'mega' inşaatlara yatırmak yerine üretim sağlayacak fabrikalar kursaydık , çiftçiye destek verip kendine yeten bir ülke olsaydık , yazılıma destek verseydik belki bu kadar kötü duruma düşmeyecektik üstelik Amerika'nın faizi artıracağını bile bile inşaata gömmeye devam ettik . Rahip , ekonomik ambarbargo hikaye . Hükümetin çaresizliği doların daha da yükseleceğinin en büyük kanıtı . Lale Devri artık bitti ait olduğumuz klasmana dönüyoruz .
3 yıl
Hangi yıla göre geldi ?
Çok takip etmedim burayı fakat herkes 2015 gibi bekliyordu sanırım .
3 yıl
Satılık ygs–lys kitaplar çok uyguna
Matematik:Limit yayınları ygs sb (2 test çözüldü) 10 tl


http://www.kitapisler.com/Limit-YGS-Matematik-Soru-Bankasi_24488.html#0

Fizik:Nihat bilgin sb 2 test çözülü 10 tl

Kuantum yayınları lys sb (Sıfır) 5 tl


http://www.kitapisler.com/Mikro-Hucre-Yayinlari-LYS-Kuantum-Fizik-Bilgi-Soru-Surecli-Konu-Anlatimli_25907.html#0Seviye yayınları lys sb (sıfır) 6 tl


http://www.kitapsec.com/Products/LYS-Fizik-Kazanim-Hucreli-Soru-Bankasi-Seviye-Yayinlari-41101.htmlKimyaBilgi sarmal lys kimya (10 test çözülü) 3 tlKuantum yayınları lys kimya(sıfır) 5 tl


http://www.kitapisler.com/Mikro-Hucre-Yayinlari-LYS-Kuantum-Kimya-Bilgi-Soru-Surecli-Konu-Anlatimli_26507.html#0

BiyolojiBilgi sarmal ygs lys sb (18 test çözülü) 4 tl


http://www.kitapisler.com/Bilgi-Sarmal-YGS-LYS-Biyoloji-Soru-Bankasi_24832.html#0

Yayın denizi Kimya cep kitabı sıfır 4 tl

Yayın denizi Fizik cep kitabı sıfır 4 tlHepsi 50 tl-Ankara içi elden dışına kargo
3 yıl
Bilgisayar kapandı ve açılmıyor[Çözüldü]
Oyun oynarken önce oyundan attı sonra birden kapandı ve şuan açılmıyor . Güç tuşuna bastığımda şöyle oluyor :Biraz bekledikten sonra denedim ve ekran böyle olup kapandı :Sorun nerde olabilir ?

Edit: sorunu çözdüm . Laptopı komple söktüm anakarta kadar sonra teker teker kabloları taktım şuan sorunsuz çalışıyor . Dün tuşları temizlemek için klavyeyi sökmüştüm takarken biraz sallanmıştı büyük ihtimal o sallantı sonrası bir kablo gevşedi . Şuan sorunsuz çalışmakta .
4 yıl
Tek gözü görmeyen jako alınır mı ?
Hep jako hervesim vardır fiyatlara baktım uçmuş normal bir kuş 2 binden aşağı yok . 4–5 yaşında eğitilmesi çok zor kuşlar bile 1500 den gidiyor . Bu kuş 10 aylık ve tek gözü doğuştan görmüyor . Fiyatına 700 dedi karesiyle vs 800 dedi pazarlıkla 750 ye almaya çalışacağım . Şimdi bu kuş sizce alınır mı ? Tek gözünün olmaması konuşmasına ve evcilleşmesine bir etkisi olup olmayacağını bilmiyorum .Evcil hayvan bölümüne yazacaktım ama o bölüm ölmüş bir iki güne kadar akacağım acil cevap lazım .
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.