Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Yarbay
26 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
859 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
K
6 ay
Dizel Otomatik Suv Tercihi

Arkadaşlar merhaba bu aralar bir hevese kapıldık, dizel otomatik b suv bakıyoruz minimum 2017 model ve 250-260 bin lirayı aşmayacak şekilde. Bir sürü model araştırdım Renault ve VAG grubu dahil. Şanzımanı, motoru vs. sorunsuz, malzeme kalitesi nispeten iyi ve az yakan bir araç arıyorduk. C3 Aircross ve Mokka X kaldı elimizde. Kullanan/kullanmış olan varsa yorum almak isterim. Başka model tavsiyesi olan varsa yine değerlendirebiliriz.

K
2 yıl
Notebook için WiFi dongle ?
Arkadaşlar merhaba, elimde 10 yıllık bir Samsung (NP-RV520-S03TR) notebook bulunmakta. Evin ikinci katından alt kattaki modeme bağlanırken çok düşük bir hız alıyorum. Aynı yerden cep telefonu 20 Mbps download görüyorken notebook tuhaf bir şekilde maksimum 5 mbps görüyor.

Ben bu cihaza bir usb wifi dongle alsam bağlantı hızım yükselir mi ? Nasıl bir çözüm yolu izleyelim ? Önerdiğiniz usb wifi alıcı modelleri varsa lütfen yazın. Teşekkürler.
K
4 yıl
iPhone 6 şarjın akıp gitmesi ?
Arkadaşlar cihazı yeni aldım ikinci kullanıcısıyım ve eski sayılmayacak 1 senelik bir cihaz. Fakat şarjım 2-3 dakikada %1 azalıyor. Pilin kapasite durumuna baktığımda %95 gösteriyor. Ne yapmamı önerirsiniz ? Restore mi yapmalıyım ? Ne var ne yok tüm güncellemeleri de kapattım ama su gibi akıyor
K
4 yıl
Elektronik haberleşmeden anlayan birileri
Elektronik haberleşme sistemlerinden ve hesaplamalardan anlayan birileri mesaj atarsa sevinirim arkadaşlar.
K
4 yıl
300 Lira altı kablosuz kulak üstü tavsiyesi
Arkadaşlar piyasada kolayca bulabileceğim, rahat ve sorunsuz bir model arıyorum. Maksimum 300 lira ve civarı olabilir daha ucuz da olabilir. Önerebileceğiniz modelleri bekliyorum.
K
4 yıl
Analog ve Sayısal Haberleşme hakkında yardım istiyorum
Arkadaşlar merhaba. Kardeşimin okuduğu bölümde analog haberleşme ve sayısal haberleşme dersleri var. Bu derslerden anlayan arkadaşlara bazı sorularım olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.
K
5 yıl
FizPlus Video Servisi Dolandırıcılığı
İnternet sitesinde açılan Pop Up reklamı kapatmaya çalışırken telefonuma bir anda abonelik mesajı geldi. Abonelik ücreti haftalık 14 liraymış. Nasıl bir dolandırıcılık bu ya ? Nasıl göz yumuyorlar bunlara ? İptal etmek için ne yapmam gerekiyor bilen var mı ?
K
5 yıl
48-50 bine benzinli otomatik
Merhaba arkadaşlar maksimum 48-50 bin civarına bir araç lazım. Daha uygun fiyatlı olursa da güzel olur. Benzinli ve otomatik vites olacak. Model yılı da minimum 2012-2013. Şimdiden teşekkürler.
K
5 yıl
200-250 liraya kadar kafaüstü tavsiye
Merhaba arkadaşlar 200-250 liraya kadar kafaüstü kulaklık bakıyorum. Bir kaç modele baktım HD202 HD205 vs. biraz da kararsız kaldım. Dengeli bir kulaklık arıyorum biraz bas ağırlıklı da olabilir farketmez. Kulağı iyi kavrasın istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
K
5 yıl
Assembly dilinden anlayanlar
Arkadaşlar Assembly dilinden ve programlamadan anlayan bir arkadaş lazım soracak sorularım var.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.