MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
23 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
115 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 ay
instagram takipçi yardımlaşma

Arkadaşlar merhaba instagram da yeni bir sayfamız var. Karşılıklı takipleşerek organik bir takipçi listesi oluşturabiliriz. Takip konusunda birbirimize destek olursak çok seviniriz. Donanımhaber'den görüp takip eden arkadaşlar özel mesaj ile bunu iletirse biz de geri onları takip edebiliriz. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.


https://www.instagram.com/gokmerbilisim/

5 yıl
Axess Ücretsiz Kart Kampanyası
"Kampanyadan yararlanmak için kredi kartınız ile 6 ay boyunca harcama sözü vermeniz gerekmektedir." yazılı bir şart var. Axess kullanan arkadaşlar 6 ay boyunca aylık kaç TL ödeme sözü vermek gerekiyor kart aidatı yansımaması için?

Kampanya linki:http://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/311/ucretsiz-kart
5 yıl
Jetta 1.2 TSİ Motor çekişi düşüyor, stop edip çalıştırınca düzeliyor!
Jetta 1.2 TSİ 2011 model aracımda özellikle sıcak havada yolda giderken çekiş birden düşüyor ve araba neredeyse gitmez hale geliyor. Kenara çekip stop edince bir süre sonra çalıştırınca sorun düzeliyor. Servis götürüldü ancak servis yazılımdan ve birkaç parçadan dolayı sorun olduğunu söyledi ve gerekli tüm işlemleri yapıldı. Ancak kış geldi geçti yaza girdiğimiz aylarda sorun yine tekrar etti. Ayrıca araç durur haldeyken araca titreme geliyor ve gaz vermeden bekleyince kendiliğinden stop ediyor. Bir arkadaş böyle bir durum olduğunu ve aracı servise götürdüğünü orada basınç geçişini sağlayan bir parçanın daha büyüğünün takıldığını ve sorunun düzeldiğini belirtmiş. Daha sonradan böyle bir durum yaşadı mı bilmiyorum? Çok teorik olduğu için bu olayın detayını yani değişen parçayı tam bilmiyorum.
Aracın sanki turbosu gaz pedalı çalışmıyor, ne kadarda gaz verseniz de 40 ı geçemiyor belkide. Böyle bir sorun yaşayan ve sorunu düzeltebildiği bir servis var mı?

Düzeltme: İkinci servise gidişte benzin pompası değiştirildi sorun tamamen düzeldi. İlk gittiğimiz ustanın yaptığı tüm değişiklikler ve harcamalar boşaymış. İkinci usta araca biner binmez sorunu anladı ve çözüldü.
5 yıl
AÖF Kredi Kartı ile Ödeme Yapamıyorum
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kayıt yenilemeyi kaç gündür kredi kartı ile yapamıyorum. Bankayı aradım Üniversitede sorun var, diğer müşterilerimizde ödeme yapamıyor dedi. Bilgisi olan var mı?
5 yıl
Turkcell VINN MF667 ile diğer operatörlerin hattı ile İnternete girmek
Turkcell VINN MF667 var bununla Vodafone yada Turk Telekom hatları ile internete girilebiliyor mu? Bilgilendirme yapan olursa çok sevinirim.
5 yıl
Turkcell VINN MF667 ile diğer operatörlerin hattı ile İnternete girmek
Turkcell VINN MF667 var bununla Vodafone yada Turk Telekom hatları ile internete girilebiliyor mu? Bilgilendirme yapan olursa çok sevinirim.
5 yıl
Zapals USB Data Bracelet Cable - Ücretsiz
5 yıl
Teknosa SMS ile 300/30 indirim kodu yollamış!
Teknosa sms ile 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL lik indirim kodu yollamış. Mesaj kutularını kontrol edelim :)
5 yıl
Morhipo 150/10 Belki Bugün Alışveriş Yapan Olur!
Morhipo'da dolaşırken bugün size özel indirim diye önüme bir ekran çıktı. 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 10 TL diye. Kupon kodu: CPC04508C9

Hesabımda tanımlı çeklere baktım orda da 75/15 var :)
5 yıl
Intel Dual Core E5200 işlemcim var, Hangi anakartlar ile uyumludur?
Intel E5200 Pentium Dual Core Slay7 2.5 Ghz/2M/800/06 işlemcime hangi anakartları alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.