Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Er
19 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
2 yıl
Satilik Monster Tulpar T7 V3.4.2 Gaming Laptop
Arkadaslar merhaba, kullanmakta oldugum laptopumu satmak istiyorum fakat guncel piyasa hakkinda bilgim yok. Bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim, tesekkurler.

Not : Laptop in tek sikintisi bataryasinin degismesi gerek.


C
8 yıl
Ek İş : Arama Motoru Testerı
İyi Günler Arkadaşlar,
Dünya'nın en saygın şirketlerinden biri için Türkiye'de herhangi bir teknik bilgiye sahip olması gerekmeyen, bilgisayar ve internet kullanabilen aynı zamanda da İngilizce bilen, evinden online olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. Haftalık en az 10 en fazla 25 saat olarak çalışacak ev hanımları, emekliler, üniversite öğrencileri, ek gelir düşen; kendine güveni yerinde, türk popüler kültürüne aşina adaylar, İngilizce CV'nizi serhati@isoftstone.com adresine göndererek ücret ve diğer bilgiler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Son başvuru tarihi: 18 Temmuz 2013 Perşembe,

Not : Adayların 4 yıldan eski olmayan bir bilgisayar'a / dizüstüne sahip olması gerekmektedir. İşe başlamadan önce online kısa eğitim programını tamamlamanız beklenmektedir. Eğitim dili İngilizce olup çok fazla vaktiniz almayacak bir süreçtir.

Yapmanız gereken şey pek de komplike bir şey değildir, CV'niz tarafıma ulaştığında gerekli bilgileri size ileteceğim.

Not: Birçok takım arkadaş arıyoruz, denemekten zarar gelmez.

Görüşmek Dileğiyle!


-
Sn. Site Yönetimine : tam manasıyla postu nereye göndereceğimi bilemediğimden en pratik burayı kullandım.
C
10 yıl
www.cingundemi.com
Gelişen ekonomisiyle Çin dünya'da insanların ilgisini çekmeye başladı. Türk milleti olarak bizim de Çin ile olan ilişkilerimizi geliştirmek, Çin Bulmacası Oyna,Çince öğrenenlere ve Çindeki Üniversitelere kaydolup eğitim almak isteyenlere gerekli bilgileri en son Çin Haberleri'ni paylaşayı görev bilmiş bir site olarak yayındayız.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.