Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
13 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
174 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Data Paketi Önerisi olan var mı?

4.5G üzerinden mininmum 300GB olmak üzere bi data paketine ihtiyacım var, Superbox 400GB 355₺'ye denk geliyor bundan daha uygunu var mı acaba?

3 yıl
DSLR bi makineyi adaptör ile nasıl çalıştırabilirim?
Bataryaya muhtaç olmadan çalıştırabileceğim bi DSLR çözümüne ihtiyacım var ve elimde makine yok en düşük bütçe ile hangi makinede yapabilirim bunu?
3 yıl
2. El en f/p işlemci + mobo ne
Merhaba apex legends için bir bilgisayar toplayacağız 2. El alabileceğim en uygun işlemci ve anakart ne olabilir oc yapabilirim sıkıntı değil ama X5460 alamıyorum apex legends desteklemiyor kafamda i5 2400 ve h61m var ama daha iyi önerisi olan varsa çok memnun olurum
3 yıl
Dolandırıldığımı düşünüyorum, bu konuyu mahkemeye taşımam yararıma olur mu?
Öncelikle merhabalar, Facebook'ta Bilgisayar Toplama Destek (BTD) isimli bir grupta Razer Basilisk ilanı gördüm ve satan kişinin eski modaretör olması sebebi ile sorgulamadım ve parayı gönderdim, fotoğrafa baktığımda altındaki essentials yazısı dikkatimi çekmedi ve yazanı araştırdım Essentials diye bir model olduğunu bile bilmiyordum Razer Basilisk beklerken ürünü açtığımda ürünün eksik olduğunu gördüm ve öyle araştırıp böyle bir model olduğunu öğrendim. Bunu satan kişiye söylediğimde ürünün 0 olduğunu açtığım için iade almayacağını söyledi daha sonra gruba arkadaşlarını çağırarak açtığım -ref postunda beni tehdit etmeye başladı klavye artistleri ben de hepsine tek tek cevap verdikten sonra gruptan da banladılar beni, şu an ne yapacağımı bilmiyorum, mahkemeye taşımak istiyorum ve kazanıp kazanmayacağım umrumda değil sadece bunu yapanın da uğraşması ilana eksik ürün yazmasının hatasını en azından uğraşarak ödemesini istiyorum, 200₺ peşinde koşmayı.

Çok saçma metaforları vardı ancak ban yediğim için paylaşamıyorum, yaptığı şeyin Mi9 yazıp Mi0 Lite göndermekle aynı şey olduğunu söylediğimde bana, ben olsam "Mi9'un hangi modeli" diye sorardım diye saçma bir cevap verdi. A3 yazıp A3 2016 göndersem A3 2019 göndermedim demenle aynı şey dedi, dedi de dedi kendi suçunu kabul etmemekten başka bir şey yapmadı. Konuşmaları ve grubu da ekte paylaştım, sizce mahkemeye versem işleme alınır mı en azından ifadeleri alınır mı?

geçtim artık.
3 yıl
EFT İptali sonrası ne yapmam lazım yardım eder misiniz
31 Ekim 13.57 tarihinde Sahibinden üzerinden anlaştığım bir firmaya uzun süreli sahibinden firması olması ve çekimlerin kendisine ait olması sebebi ile Enparadan Garantiye EFT yaptım kendisi de bana gün içerisinde paranın geçmediğini söyledi ben de iptal etim işlemi. Lakin para karşı bankaya ulaştı kısmında kaldı Enparayı aradığımda Garanti bankasını aramam gerektiğini söylediler, Garanti bankasını aradığımda kendi hesabımdan olmadığı için sadece karşı tarafın sorgulayabileceğini söylediler e doğal olarak karşı tarafın sözü ile beklemek de istemiyorum, ne yapmam lazım, para karşı tarafa geçti mi nerede nasıl öğrenebilirim?
3 yıl
Turkcell Superbox'da şark kurnazlığı mı yapıyor?
Superbox'ın sınırsız(?) paketlerine binaen düzenlenen sözleşmede aylık 1TB download ve 500GB upload sınırı bulunmakta, ayrıca 2 lokasyondan fazla yerde kullanmak ve router bağlamak dahi yasak cihaza sözleşmede çok fazla kafa karıştırıcı madde bulunuyor.


3 yıl
Projeksiyonda bu bulanıklık normal mi
Orta tarafı netlediğim zaman sol alt bu şekilde oluyor bir türlü netlenmiyor bu normal mi yoksa arıza mı var kör olacağım resmen


3 yıl
Turk.net ve Millenicom'da yaşadığım rezillikler
Her şey 1 Nisan 2019 tarihinde başladı, Türkiye AKN ile vedalaşırken biz internet ile vedalaşmaya başladık. 2 yıllık Türksat kontratımın son 2 ayının bu aya denk gelmesi çok üzücü oldu çünkü 2 yıldır Türksat kullanım süresinde 1 kere internet kesintisi yaşamıştım ve onu da ikindi saatlerinde müşteri hizmetlerine bildirdim akşam 9 civarı sorunum çözüldü. AKN'nin kalkması ile birlikte aldığım 50MBit 500GB AKN paketi (Engelli tarifesi) 75₺'den 160₺'ye çıkmıştı ve bu bizim için kabul edilemezdi neyse hemen kolları sıvayıp farklı bir internet sağlayıcı aramamla başladı çok zor olmamakla birlikte Türknet ile tanışmıştım.

Türknet ile tanışmamız baştan patlak verdi çünkü Türknet'in bağlanması tam 40 gün sürdü, bu sürede internetim olduğu için çok takmamıştım kafama ama Türknet'in merkez binası olan Tekirdağ'dan İstanbul'a yürüyerek kablo çekilir 40 günde... Yine engelli paketi kullanıyorduk ve 35Mbit'in fiyatı 52₺ idi. Evde hem ben hem ailem IPTV kullandığı için 35Mbit yetmedi ve Türksat kadar memnun olmasam da (haftada 1, geceleri 1 saat civarı kesinti yaşıyordum çünkü) 100Mbit'e kadar pakete geçmeye karar verdik bu da 60₺ idi aşırı uygun ve altyapımın desteklediği hız olan 93Mbit'i gayet güzel kullanıyordum. Kayışın kopması taşınmamızla başladı yeni taşındığımız evde YAPA vardı ayrıca Türk Telekom'un da 85Mbit altyapısı var gayet güzel. Nakil işlemlerini taşınmamızdan 2 gün önce başlattım taşındığımız gün de nakil işlemleri başladı, kabus da başladı. Temmuz ayında başlattığımız nakil işlemini 2 ay bekledik her gün destek talepleri şöyleydi, böyleydiler. Bu iş böyle olmaz diyerek başka bir firmaya nakil aldırmaya karar verdim ve bu firma da Millenicom.

1 ay önce de Millenicom ile Whatsapp müşteri hizmetleri üzerinden konuşmaya başladım ve durumu anlattım, bana en kısa sürede internetin geleceğini söylediler Millenicom'da da engelli paketi başvurusunda bulundum yine 100Mbit'e kadar 2 gün sonra sözleşme imzalamak için bir yetkili geldi eve buraya kadar her şey tamam ama kalan sürede her gün "Başvurunuz ile ilgili çalışmalar devam etmektedir aciliyetiniz belirtildi en kısa zaman içerisinde işlemleriniz tamamlanacaktır." "Sözleşme kimlik gibi dökümanların yüklenmesi beklenmektedir." "Başvurunuz döküman bekleme durumundadır." gibi cevaplar aldım yahu bari daha mantıklı bir yalan söyleseydiniz, kimliğin nesini bekliyorsunuz geldiniz eve fotoğrafını çekip gittiniz...

Böyleyken böyle, sıkıntılarım bu şekilde Türk Telekom'u yazma sebebim de Türknet'in sürekli Türk Telekom'a suç atması. Bu saatten sonra Türksat'a dönmek istesem taşındığım evde altyapısı yok Türk Telekom'un eline kaldık neredeyse kimsenin bu sorunları yaşamaması aklıma engelli paketi kullandığımız için mi bu muameleyi görüyoruz sorusunu getiriyor ne yalan söyleyeyim... Ne yapmam gerektiğini gerçekten bilmiyorum başta da söylediğim gibi şikayet edersem bana bir faydası olur mu, çünkü bu nakil sürecinde Türknet fatura kesmeye devam ediyor.
4 yıl
Tarife önerisi
Türk Telekom'un 29₺'lik 10GB + 1000DK + 1000SMS paketini kullanıyordum taahüt bitince %100 zamlandı, ben de başka tarifeler bakıyorum Türk Telekom'da olabilir ana tercihim ama başka tarifelerde olabilir bütçem 30₺ falan
6 yıl
Konsol boyunda kasa önerisi
Merhaba dostlar bu soru forumda çok sorulmuş ancak hiç cevap bulamadım. Küp istemiyorum mobil ekran kartı kullanabilen hazır bi kasa varsa ona bile razıyım ancak PS4 boyutlarında olması lazım en kötü MSI Trident gibi olabilir aşırı bir bütçem yok içerisine ekran kartı takılmasa dahi olur apu sistem kuracağım zaten.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle