Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Teğmen
24 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
4 yıl
Sinyal yok ekranı
Arkadaşlar geçen ay Samsung 55 MU 9000 bir TV aldım. Dün akşam tv yi kapattım. Sabah Tv yi açınca Sinyal yok ekranı ile karşılaştım. Acaba bunun nedeni ne olabilir? Yeniden kurulum yapmak gerekirse; kurulumu detaylı şekilde anlatarak yardımcı olursanız sevinirim. Acil cevap bekliyorum. Teşekkürler
T
4 yıl
Superonline Bağlantı Yavaşlığı
Arkadaşlar izmir, Karşıyaka da oturuyorum. Bir aydır superonline abonesiyim. Bugün ilk kez bağlantıda bir yavaşlık gördüm. Bu bölgede oturan arkadaşlar için de durum aynı mıdır? yoksa ben de mi böyle?
T
5 yıl
Mesaj göndermek
Arkadaşlar forum içinden bir arkadaş bir konu hakkında bilgi istemek için bana mesaj atmış. Ben de cevap vermek istedim. ama mesajı bir türlü
gönderemedim. Önceden gelen mesajların altına cevap yazıyor, gönder dediğim vakit mesaj gidiyordu. Şimdi farklı bir durum mu var? ben mi yanlış bir şey yapıyorum.
T
5 yıl
Superonline 16 Mb Limitsiz İnternet
Arkadaşlar yeni bir yere taşınacağım.Gideceğim yerde superonline agırlıklı internet kullanılıyor. Ben de superonline internete abone olmayı düşünüyorum.www.enuygun.com da tarifeleri incelerkenhttps://www.enuygun.com/internet-baglantilari/tarifeleri-karsilastir/?planIds%5B%5D=451&planIds%5B%5D=364 sayfasındaki iki tarifeyi karşılaştırdım, bir fark göremedim. Bu konuda acaba sizler ne düşünüyoesunuz? Bu fiyat farkı neden? Ayrıca anladığım kadarı ile bu tarifelerde AKN yok. Belirtilmemiş. Ayrıca 16 mbps
bağlantı hızı internetten tv, film izlerken takılmalar yapar mı? Yarın müracaat etmem lazım. Lütfen yardım. Teşekkürler.
T
5 yıl
Mozilla Firefox Yandex sorunu
Arkadaşlar yeni kurduğum sisteme Mozilla Firefox yükledim. Ancak her açılışta her yerde karşıma çıkıyor. Açıkçası ben google kullandığım için yandex i silmek istiyorum. Firefox adres satırından " about:config" yazıp yandex satırlarını buluyorum ama "sıfırla" butonu çalışmıyor pasif halde. Mozilla'dan Yandex i nasıl kaldırabilirim? Forumda üstad bir arkadaşın Mozilla Firefox tarayıcı ile ilgili olarak açtığı bir başlık vardı. Bu konularda uzman ama bulamadım. Bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
T
5 yıl
Dell 3567 i3 6006U Notebook
Arkadaşlar . . .

Laptopu yeni aldım. Ubuntu yüklü geldi. Ben Win10 yüklemek istiyorum. Size sormak istediğim. Bios da Boot açılışını nasıl değiştirebilirim. Yani 1.sıraya USB flash diski almak istiyorum. Ayrıca ürünü internetten üzerinden aldım. Kutu içeriğinde kullanım kılavuzu yoktu. Eğer kullanım kılavuzu varsa pdf formatında nereden edinebilirim. Yıllarca Win7 kullandım. Her şey çok değişmiş o nedenle sıkıntı çekiyorum. Bilen arkadaşlar ayrıntılı açıklarsa sevinirim. Teşekkürler
T
5 yıl
Dell Laptop Bios Ayarları
Arkadaşlar . . .

Dell 3567 bir kaptop aldım. Bios ayarları ile ilgili internet dahil hiç bir kaynak bulamadım. Benim derdim. Bios dan boot açılış ayarlarını değiştirmek ve bu arada biosun özelliklerini öğrenmek. Dell PC kullanan ve konuya vakıf olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
T
5 yıl
Türksat İnternet Modem Tavsiyesi
Arkadaşlar bugün Türksat bayisine gittim. Yeni abonelik için görevli bana Docsis.3 modem kullanacağımı ve bunun için de ayda 2 tl kira bedelinin faturaya yansıtılacağını söyledi. Ben de modemi kendim alsam olmaz mı ? dedim. Arkadaş olur ama Docsis.3 olmalı başka modem olmaz dedi. Şimdi bu Docsis.3 modem kaliteli midir? Ve de o modemi kullanmam şart mıdır? Yani daha iyi başka bir marka modem kullanmam mümkün müdür? Bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum.
T
5 yıl
Laptop Tavsiyesi İntel i3 işlemci 15"
Arkadaşlar . . .

İntel i3 işlemcili 15" ekranı olan bir laptop almak istiyorum. İşlemciyi düşük istememin nedeni ise oyun oynamayacağım. İnternet, video, flim ,ofis programları (word, excel) ve maç seyredeceğim. Fiyat ve performans olarak halihazırda kullandığınız ve memnun olduğunuz ya da bilgilerinize göre tavsiye edebileceğiniz bir laptop var mıdır? Vereceğiniz bu bilgiler eminim ki bir çok arkdaşımızın da işine yarayacaktır. Cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
T
5 yıl
Philips Tv ler Hakkında
Arkadaşlar philips sitesini incelerken Tv ler 9000, 7000, 6000, 5000, 4000, 3000 serisi olarak ayrılıyor. Bu seriler arasındaki fark nedir? Bilen bir arkadaş cevap verirse sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle