Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
05 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
116 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
9 ay
ISS Değişikliği

Merhaba, TT fiber altyapım var 35 mbps paket kullanıyorum ekim ayında taahhüt bitiyor. ISS değiştirmeyi düşünüyorum fakat neye geçmem gerektiğim hakkında bir bilgim yok. Geçiş yaptıktan sonra sorun olacağını düşünmüyorum yeni bina altyapı bina ile birlikte gelmişti. Hatta taahhüt bozma bedelini karşılayan bir ISS var ise erkenden de geçebilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

5 yıl
Dubai'den Alınmış iPhone FaceTime Sorunu
Merhaba arkadaşlar cihazım malum Dubai'den alınma herhangi bi sıkıntım yok memnunum tam tersine AB ses sınırı olayı vs yok ama arada da olsa FaceTime kullanmam gerekiyor ve cihazımda yok araştırma yaptım biraz ve şöyle bişey buldum :


Suudi Arabistan, Pakistan ve Dubai de dahil olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri'nde satın alınmış iPhone ve iPad'lerde FaceTime uygulaması kullanılamaz veya görünmez.


Buna rağmen herhangi bir şekilde FaceTime yükleyebilir miyim?
5 yıl
15 Temmuz İstanbulkart


Bu sabah gördüm merak edip aldım siyah olduğundan hoşuma gitti acaba öğrenci için olanı da var mıdır ?
5 yıl
D-SMART İnternet + TV
Arkadaşlar merhaba 2 gün önce aradılar benimde oturduğum yer itibariyle maksimum Adsl desteklediğini söylediler doğruydu bu Ttnet sözleşmemde bittiği için internet değişmeyi düşünüyordum bana 16 mbps 100 GB aKK + 2 yıllık ücretsiz D-Smart kablolu tv den yararlanacağımı ve İngiltere maçlarının hediye olduğunu söyledi 69 TL idi fiyatı aldık felan adres için daha sonra aradılar fakat ne kurulama gelen var ne giden ne zaman yapılıyor bu iş ? Onlara ulaşabileceğim bi numara falan var mı ?
9 yıl
Token Yardım
9 yıl
LOL hakkında
Merhaba arkadaşlar League of Legends e başlamayı düşünüyorum sizce başlamalımıyım merak ediyorum açıkca başlarsamda oyun hakkında bilgi istiyorum teşekkürler
9 yıl
Tema Yardım.
Merhaba Arkadaşlar şu resimdeki Sol üst köşedeki yazıyı nasıl yapabilirim teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum.10 yıl
littleboyyy
a
10 yıl
9 Temmuz internet Kesintisi ?
Arkadaşlar 9 temmuzda internetler gerçekten kesilecekmi Trt haberine göre pek çok etkilenmiycek diyor ama haber7 ye göre ilk 20 ülke arasında diyor doğrumu bu ?
10 yıl
iTunes ve İpsw
Arkadaşlar iphone nu güncellemek için itunes den dosya indiriyoruz peki indirilen bu dosya nereye gidiyor bilgisi olan varmı
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle