Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
02 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
296 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Emanet araba verildiğini belgelemek mümkün mü?
Arkadaşlar başlıkta tam anlatamadım da, mesela bir adam bir yakınına emanet araba verdi, ölümlü kaza vs yapsa ve kaçsa ihale ruhsat sahibine kalıyor ya, aracı vermeden şu tarihler arasında emaneten verilmiştir gibi bir şey yazıp imzalansa hukuki bir geçerliliği var mı?
Saçma ama merak ettim
6 ay
4900 tl peşin mi 5500 tl 8 taksit mi
Arkadaşlar pc alacam hangisi mantıklı mevcut koşullarda?
6 ay
Tavana macun atılması önemli bir darbeyi mi gösterir?
Merhaba arkadaşlar, araç alma arefesindeyim, bütçe kısıtlı. Almak istediğim araç komple boyalı, tavanında da macun atması var. Macunu atmış olması önemli değil de macun olması önemli:)

Alacağım kişi benden önce boyamışlar diyor, bilmiyormuş. Ama güneş yanığı vs olsa macun çekerler mi boyamak için, darbe vs olmalı diye tahmin ediyorum?

Zaten ekspertiz yaptırma niyetim var ama geçen de bir araç hem zaman hem para kaybı yaşattı ekspertiz sürecinde. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
6 ay
80 bin liralık araca ekspertiz yapmaya değer mi?
Arkadaşlar ekonomi malum canım sıkıldı alacağım bir araba, eksper yapsam ne olacak ki 2000 model araba, alıp geleyim diyorum. Ne diyorsunuz?
7 ay
Gaz yememe sorunu olan araç alınır mı?
2004 model Nissan araç buldum, sahibi bazen gaz yememe sorunu olduğunu söyledi. Hareket halinde oluyormuş günde 1-2 kez, kontağı kapatıp açınca düzeliyormuş. Ciddi bir problem midir, alınır mı?
7 ay
Papara Gerçekten de Faiz İşletmiyor mu?
Selam arkadaşlar. Hem inancım gereği hem de yaptıkları uçuk karlarla ticarette satıcıya, emekçiye gidecek paranın onlara gitmesini istemediğim için bankalara mesafeliyim…

Ancak çok sık online alışveriş yaptığım için bir karta ihtiyacım var, şimdi yapmak istediğim şu, 15’inde maaşım yattı mı tüm parayı paparaya atmak, taki öbür ayın 15’ine kadar harcadığımı harcayıp kalanı birikim yapmak için geri çekmek. Böylece hem yaptığım alışverişi kalem kalem daha kolay takip edip belki daha az gereksiz harcama yapacağım hem de bankalardan kurtulacağım.

Kredi kartı kullanmamanın tek dezavantajı provizyon olmadığı için online market alışverişlerini kapıda ödemek ve araç kiralayamamak olacak ama zaten bunlar sorun değil benim için, başka da problem gelmiyor aklıma.

Şimdi asıl soruma geleyim, hem papara’nın internet sitesinde hem müşteri hizmetlerinden aldığım bilgide, papara’nın kanunen faiz işletemediği bütün karını komisyonlardan aldığı bilgisi verilmekte. Forumlarda papara nasıl kazanıyor sorusuna herkes parayı işletiyor vs yazmış o yüzden buradan sormak istedim, parayı işletme şansı var mıdır? Bir de bir ürün aldım satıcıdan komisyon kesiyor, buna kabul. Acaba hemen aktarıyor mu bu parayı yoksa yine bekletiyor mu?
8 ay
100-120 bin’e araç önerisi?
Değerli dostlar merhabalar… hayattan ve araçtan hiçbir beklentim yok ama illaki bir şey söyle derseniz 1-)güvenlik 2-)sorunsuzluk diyeyim

Bekarım, hb - sedan, düz -otomatik, b-c-d sınıf önemsiz, ikinci eli önemsiz araç arayışındayım

Aklımda megane 1 coupe almak var 60-70’e
Ya da 2006 civarı c4 120 civarı
Ya da almera olabilir…

Sizin var mıdır bir öneriniz?
9 ay
Amazon & Spigen açık verdi, se3’ün kasası ortaya çıktı
Aslında herkesin tahmin ettiği gibi, 4.7 inch ekranla geliyor. Saatler kala öğrenmiş olduk. Se 2 için kılıf bakarken amazon’un sayfasında yakaladım:

9 ay
Bu ortamda Türkiye Suriye’ye Girse
Güvenli bölgenin biraz genişletilmesi, pkk/ypg’ye karşı bir temizlik, esed’e de ufak bir tokat... Hazır dünya başka bir yere kilitlenmişken iyi bir operasyon planlanamaz mı?
9 ay
Rusya-Ukrayna Savaşının iç siyasette Erdoğan’a yarayacak olması
Şimdi olayların insani boyutu apayrı bir şey, ama böyle bir düşüncem var. Dünya iyice karışmışken özellikle kararsızlar güçlü/tecrübeli olarak görülen Erdoğan’a yönelebilirler. Özellikle anketlerde bunun etkisi kısa vadede görülürse seçim biraz daha erkene çekilebilir.

Sadece seçim tarihi açısından bir okuma amacıyla açtım konuyu, yanılıyor olabilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle