Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
28 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
459 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Muud Kotadan Yer Mi
Arkadaşlar tt nin salı günleri yaptığı çekilişten aylık muud üyeliği çıktı. Burdan çevrimiçi dinlediğim müzikler mobil hattımın kotasından yer mi ? İnternette bazı sitelerde yemiyor yazmış ama tt nin sitesinde böyle bir ibare yok
4 yıl
Önceden İzlediğim Bir Film
Arkadaşlar ufakken izlediğim bir film vardı. Biraz araştırdım ama bulamadım. Bekar bir adam vardı. Hergün eve kız atan. Bunun bekar bir komşusu vardı. O da eve hergün erkek atıyordu. Bekar adam hergün eve birilerini atsa bile aklı hep komşusundaydı. Aurıca adam çok kolay kız kaldırıyordu. Bir sahnesinde bi kıza bir papelin var mı anneme aşık olursam arayacağıma söz verdim tarzı bir şey diyordu.

Teşekkürler
4 yıl
Favori Konular
Merhaba. Favori konularıma gelen her mesaj için bildirim gelmeye başladı. Favori konularıma gelen mesajlar hakkında telefonuma bildirim gelmemesini ayarlayabilir miyim? Bildirim tercihleri kısmında öyle bir seçenek var. Onu seçince favori konularım tamamen bildirimler kısmında görünmüyor. Ben bildirimler kısmında görünsün oradan konulara girebiliyim ama gelen mesajlar telefonuma bildirim olarak düşmesin istiyorum.


Cihaz: iPhone6,2 (10.2)
Sürüm: 2.0 (22625)
4 yıl
Get Out (2017) [Imdb:7.8 Metascore:84]


Filmi öğleden sonra izledim açıkcası tüm gün etkisindeydim. Gerilim gizem korku çok güzel verilmiş. Gidicek film arıyorsanız tavsiye ederim.

Film tamamen ırkçılık temelli ama aslında film işlenişi için hiç bir anlamı yok. Yani ırkçılık muhabbetinden hazzetmiyorsanız bile izleyebilirsiniz.
4 yıl
Bildirimlerin Rengi
Açık giri ve beyaz birbirine çok benzer renkler. Bazen konuya girip girmediğimi karıştırıyorum. Yine açık giri olabilir ama okunmamışların sonuna turuncu bir nokta felan konsa daha anlaşılabilir olur.


Cihaz: iPhone6,2 (10.2)
Sürüm: 2.0 (17812)
5 yıl
Web Tarayıcı
Uygulama içinde açtığım linklere bazen safaride devam etmek istiyorum. Linki kopyala yapıştır yapmaktansa safaride aç butonu olsa güzel olur.


Cihaz: iPhone6,2 (10.1.1)
Sürüm: 2.0 (17548)
5 yıl
Haber Bölümü
Uygulamayı ilk açtığımda haber bölümü resimdeki gibi görünüyor. Özellikle yapılmış bir şey değildir herhalde.
Cihaz: iPhone6,2 (10.1.1)
Sürüm: 2.0 (17548)
5 yıl
Geri Butonuna İşlev
Konudan konuya alıntılara vs atladığımız zaman yeri geliyor 10-15 defa geri butonuna basıyoruz. Uzun basma veya ek bir butonla anasayfaya dönüş seçeneği gelmeli.


Cihaz: iPhone6,2 (10.1.1)
Sürüm: 2.0 (16695)
5 yıl
Işık Yanıp Kapanıyor
Merhabalar. Laptopım bir anda kapandı ve artık açılmıyor. Power tuşuna basınca hiç ses çıkarmadan klavyeden ve diğer yerlerden bir kaç ışık yakıp kapanıyor. Hp sitesine göre sorun işlemcide ama orda capslock ve numlock ışıklarından bahsedilmiş. Bende yanıp sönenler wifi, dvd, arkadaki hp logosu ve güç ışığı. Sitede sestende bahsedilmiş bende hiç ses yok.

Model hp pavilion dv6 3107et. İşlemci intel 720qm. Eğer isterseniz videoda çekebilirim. Işıklar bir kere yanıp sönüyor.


Power butonuna 15 saniye basma tekniği işe yaramadı.

Teşekkürler
5 yıl
Yeni Bir iPhone için Whatsapp Yedeği
Arkadaşlar yeni bir iphone olarak ayarladığım cihaza icloud a yedekli whatsapp yedeğini yükleyebilir miyim ?

Uzun zamandır bu işlere uzak kaldım. Eskiden itools ile istediğimiz programları vs. verileriyle beraber alıp yedekleyebiliyorduk. Hala buna benzer programlar var mı ?

Edit: icloud yedeklemesi kapalıydı yeni açtım. Bu upload hızıyla 4-5 saat süre veriyor. İçerisinde upload olmayan bir yöntem varsa onuda söyleyebilir misiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.