Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Yüzbaşı
19 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
10 yıl
araç özel servise giderse garanti dışı mı kalır?
sıfır aracı kasko yapan sigorta şirketi ucuza geliyor diye özel servise gönderdi diyelim. bu durumda garantisi devam eden araç garanti dışı mı kalır?

markaya göre değişir mi bilmem renault clio araç.
F
10 yıl
Kasko, garantisi devam eden aracı "ucuz"diye özel servise gönderirse?
merhaba,

kasko yaptırma aşamasındayım ve bu soru yüzünden karar veremiyorum. ANADOLU sigorta 100.000 tl lik kombine limitle -bedeni-mali- ve prim tutarıyla öne çıkıyor, ancak 5000 tl yi aşan hasarlarda, ihale açıp kim ucuza yaparsa oraya yaptırıyormuş.

axa'da ise 50.000 tl lik teminata daha yüksek prim var, ancak istediğimiz yerde yaptırabileceğimiz söyleniyor fakat bir acente, her sigortanın böyle olduğunu, neresi ucuza yaparsa orada yaptırdığını söyledi.

bu konuda tecrübeleriniz nelerdir?

sıfır aracın, yani garantisi devam eden aracı, özel servise gönderip garanti dışı bırakabilirler mi, bunu önlemek için bir kloz var mıdır?

teşekkürler
F
10 yıl
Plazadan 2.el araç alınır mı?
Galerilere güvenilmiyor. Plazalar da mı aynı durumdadır? Bir plazadan bilgi aldık, garanti birçok araç için söz konusu değilmiş. Ayrıca garantili almak için ekstra para ödenmesi gerekiyormuş.

En çok endişelendiğim konu ise, hasar bilgisi vb sigortacıdan öğrendikten sonra yetkili servisten ekspertiz raporu alacağımız aşamada plazalar bunu yakınında isteyecektir muhtemelen, ayrıca yetkili servisin plaza ile tanışıklığı söz konusu ise o rapora nasıl güvenebilir insan?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.