Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
13 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Devir - TTNET 50 Mbps sınırsız VDSL/Fiber
NOT: Binaya altyapı geldiği için interneti daireme bağlattım. Devir yapılmayacaktır.

Arkadaşlar selam, İSTANBULDA yeni eve taşınacağım ve taşındığım binada herhangi bir turk telekom alt yapısı olmadığı için geçişini yapamıyorum bu yüzden çok severek kullandığım internetimi devretmek istiyorum.

Şartları şuanki piyasanın çok altındadır. Bu fiyata şuanda bu hızda bir internet bağlatılmıyor.

Aylık 86 TL ücreti var ve 50 Mbps tamamen limitsiz internet.
Ödenmemiş faturası bulunmamaktadır.

VDSL olarak hizmet alıyorum ama herhangi bir ücret ödemeden direk fiber olarak aynı hızdaki interneti alabiliyorsunuz.

Detaylar aşağıdaki resimdeki gibi.

3 yıl
Girişim'e Destek bulma
Arkadaşlar merhaba, benim bir süredir geliştirdiğim bir projem var ve geliştirmeye devam ediyorum. Fakat bazı fonksiyonları, PROD'a çıktığım zaman ücretli hale gelecek ve veri miktarı ne kadar artarsa o kadar ücret artacak tabi veya bu durumu sunucu ile çözeceğim. Bunun yanında ücretli olarak destek alacağım bazı componentler de olacak. Mesela Front-end'de ufak bir tasarım gibisinden. Bu ücretleri kendim karşılayamam. Bu yüzden yatırımcı, destekci, sponsor her ne oluyorsa işte. onlara ulaşmam gerekiyor.

Bu gibi bir durumda nasıl ilerlenir. Ne gibi işlemler yapılıyor? Bilgisi olan aydınlatabilir mi?
3 yıl
Lifecell Fırsat 7 + 3 + 25 GB - Yeni gelenlere Faturalı
Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır türkcell de uygun kampanya kovalıyordum ki karşıma süper bir kampanya çıktı. Yeni gelenlere, Lifecell'in sunduğu bir faturalı paket var. Normalde pakette 1000 DK her yöne + 7 GB + 25 GB(turkcell uygulamaları) + 100 sms ve ücreti 59 TL. 2018 aralık ayının sonuna kadar gelen herkese 12 ay boyunca da 3 GB ek veriyor ve 59 TL'ye 10 GB internet oluyor. Platinum paketler ile arasında uçurum var gördüğünüz gibi.
https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/lifecell-firsat-7-gb#sss

Fırsatı olan kaçırmasın valla
3 yıl
Türknet'i bağlatırken bir daha düşünün
Arkadaşlar merhaba, taahhütsüz diye türknete yönelmiştim ama çok büyük bir hata yaptığımı anladım. Hizmetimi geçtiğimiz hafta iptal ettirdim. İptal ettirme sebebim de, VDSL olarak bağlattığım hattımı 1 hafta sonra ADSL'e geçiş yapmak istediğimi belirttim modem değişikliği yaptığım için ve geçişini de sağladılar. 2-3 gün de öyle kullandım. Daha sonra hız sorunu için destek kaydı açtım. Kaydın ertesi günü komple internetim gitti. Her yerden kendilerine ulaşmaya çalıştım. Facebook, Twitter, şikayet talepleri, destek kayıtları her yerden yazdım fakat bir türlü sorunuma bakacak birisini bile bulamadım. 1 hafta sonra hat kontrolü için eleman geliyor Telekom'dan ve benim haberim olmadan bana bildirilmeden VDSL'e geçiş yapılmış olduğunu öğreniyorum. Bağlanamama sebebim buymuş. Bana ne bilgisi iletildi ne de haber verildi.Hiç bir iletişimde bulunmadılar saolsunlar.

Hemen iptal dilekçesi göndererek hizmetimi iptal ettirdim ve iptal ettirirken de hizmetten memnun kalmadığım için "Denemesi Bedava" kampanyasından yararlanıp sadece bağlantı ücretini (30 TL) 'yi ödeyeceğimi de teyit ettirdim. Bugün 2 tane fatura gelmiş. Hem Ağustos ayı faturası hem de Eylül ayı faturası. Bunların incelenmesi ve yanlışlığın düzeltilmesi için yine kendilerine ulaşamıyorum. Hizmetim iptal olduğu için destek kaydı oluşturamıyorum. Telefon ile arıyorum yine muhatap bulamıyorum. Twitter'dan Facebook'tan yazıyorum yine aynısı. Kısacası bağlattığıma o kadar pişmanım ki bu mağduriyetimi CİMER aracılığı ile BTK'ya da ilettim ve saolsunlar TürkNet ile bu şikayetimi paylaşacaklarını belirttiler. He ne kadar yaparlar bilemem tabi.

Bağlatırken gerçekten bir kez daha düşünün. Heryerinden berbatlık akıyor hizmetin.
4 yıl
Türk telekom Selfy Dominos kampanyası
Arkadaşlar merhaba, Türk telekomlu olan selfy de dominos şifresi alabilir mi ? (DOMINOS yazıp 5062'ye gönderiliyor)
6 yıl
Genel ingilizce mi yoksa sınavlara hazırlık ingilizcesi mi?
Arkadaşlar, önümüzdeki yaz 3 aylığına yurtdışında dil eğitimi almak istiyorum. Biraz araştırma yapayım dedim de kategori olarak Genel İngilizce, Yoğun ingilizce, IELTS/TOEFL sınavlarına hazırlık ingilizcesi gördüm. Bunların farkı ne acaba ? Dönüşte TOEFL veya IELTS sınavına girmek istiyorum bunun yanında da aksan kazanmak ve pratik yapmak istiyorum. Bu konuda sizin önerileriniz nedir? Hangi tip bir kursa gitmeliyim ?
7 yıl
Kişisel Blogum
Site/Blog Adı: Ali Emre KAYA | Official Blog

Site/blog Adresi : http://www.aliemrekaya.com/

Açıldığı Tarih: 06.2012

Kurucusu/sahibi (isteğe bağı): Ali Emre KAYA

Site İçeriği & Amacı : Tamamen kendi fikirlerimi paylaştığım blogum

Sitenizin avantajlı tarafı: tasarımsal olarak kullanıcının gözünü yormuyor ve göz hoş geliyor ve tamamen kendi fikirlerimi paylaşıyorum.
8 yıl
Kişisel , Tamamen Kişisel Web Blogum
Merhaba Arkadaşlar,

Kişisel olarak gördüğüm konularda yazılarımı paylaşıyorum. çok eski konularda daha teknolojik haberler yer alırken şimdi tamamen kendi yorumlarımı paylaşmaya çalışıyorum. hangi konudan nereden geleceği belli olmayan konularım mevcut takip etmenizi öneririm

Ali Emre KAYA | Kişisel Web Blog
9 yıl
Kişisel Web Blogum - Teknolojik Haberler, Php Konular vs
her gün ilgimi çeken teknolojik haberleri , sevdiğim yazıları ve ayrıca php html jquery mysql gibi programlama dillerinde herkesin sorunu sayılabilecek konulara çözüm getirmeye çalışıyorum internette araştırıp hangi konuda sorun daha fazla ise ona bi çözüm bularak anlatmaya çalışıyorum..

Site Adı : Ali Emre KAYA - Kisisel Güncel Web Blog
Site adresi : Kisisel Güncel Web Blog
Site içeriği / Hizmet verdiği alan : Teknolojik Haberler, Php Programlama Konuları
Kullanılan yazılıma ait detaylar (Kullanılan dil vs..) : Ali Emre Kaya’nın Kişisel ve Güncel blogu.Hergün Güncel Teknolojik Haber,Kişisel Yazılar, Php,Mysql, Html,CSS kodlar kategorilerde yazılara sahip Güncel Blog
10 yıl
LED Mİ YOKSA PANASONİC PLAZMA MI?
PLAZMA dediğimiz zaman panasonic geliyor sizce hangisi?
panasonic plazma mı yoksa samsung,lg veya sony led tv mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.