Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
12 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 ay
Razer Seiren X 499 TL

Bu fiyata gayet iyi geldi alınabilir. Ekstradan +10 TL kargo ücreti var.https://www.itopya.com/razer-seiren-x-masaustu-kablolu-siyah-mikrofon/#product-tabs

geçen yıl
Teknobil nasıl 50 Mbps upload veriyor ?

Müşteri Hizmetlerini aradım 01/07'den itibaren geçerli olacağını evimde TT fiber varsa kullanabileceğimi söylüyor bu sağlayıcı bu kadar uploadı nasıl verebiliyor eğer bu sağlayıcı verebiliyorsa diğerleri neden veremiyor ?

Teknobil nasıl 50 Mbps upload veriyor ?
geçen yıl
Adresimde fiber mi var vdsl mi ve öneri iss

Merhabalar yeni eve taşınacağım şuan NetSpeed Fiber kullanıyordum. Taşınacağım yere baktığımda Türk Telekom FiberNet var gösteriyor. NetSpeed 100 Mbps kadar alabileceğimi saha dolabına 10 metre olduğumu aynı şekilde Gıbır ise 100 Mbps alacağımı vdsl olduğunu saha dolabına 10 metre oldugumu gösteriyor şimdi bende fiber mi var vdsl mi çok farkı olur mu ve 100 tl civarına önerebileceğiniz upload hızı yüksek bu bölge(Ankara Yenimahalle) için ping değerlerinin düşük olduğu bir iss öneriniz var mı ? Teşekkür ederim.


Edit: Netspeed müşteri hizmetleri ile görüştüm vdsl var dediler. Binaya kadar fiber geliyormuş binadan daireye bakır kablo. İSS önerilerinize açığım.

2 yıl
1500 TL Masa ve Koltuk Önerisi.

Merhabalar 1500 TL gibi bir bütçem var bununla koltuk ve masa alacağım. Masanın üzerinde çift monitör klavye mouse olacak standart kurulum. Bilgisayar başında da uzun saat geçirdiğim için ergonomik bir koltuk arıyorum önerileriniz için teşekkürler.

2 yıl
Prime paket yükseltme hakkında
Prime 15 Tarifesine geçmeyi düşünüyorum istediğim zaman prime tarifeleri arasında mesela Sosyal Medyalı 40 GB paketine sıkıntısız geçiş yapabilir miyim ? TT müşteri hizmetlerini aradım birisi sıkıntı olmaz rahatlıkla geçersiniz dediği diğeri iste 109 TL yerine 139 TL ödersiniz yeni gelen kampanyasından yararlanamazsınız dedi. Bilen birisi aydınlatabilir mi ? Ben yükseltmekte sıkıntı yok diye biliyorum ama içime kurt düştü. Teşekkürler.

Edit: Yazım yanlışı
2 yıl
Memnun olan bir kişi mi yok ?
Netspeed 50 Mbps fiber kullanıyorum. Türk Telekom altyapısı mevcut onun üzerinden genel olarak sıkıntım olmuyor ancak fiyatı 100 TL. TürkNet 85 TL'ye 100 Mbps kampanyası çıkarmış altyapımda destekliyor zaten binada SuperOnline hariç hepsinin fiber altyapısı mevcut geçiş yapsam sıkıntı yaşar mıyım ? Çok arada kaldım, teşekkürler.
2 yıl
75 TL'ye daha iyi paket var mı ?
Şuan Vodafone kullanmaktayım 75 TL'ye 15 GB bir RED tarifesi + Gamer Paket kullanıyorum sınırsız Youtube verdiği için. Sabit bir bağlantım yok aylık Youtube'dan vs toplam veri alışverişim 90 GB bulduğu oluyor ortalama 30-50 GB tarifem bitmek üzere +10 TL zamla ve +2 GB ile bu şekilde devam edebiliyorum, Vodafone internetinden genel olarak memnun sayılırım. Daha karlı bir paket var mı benim geçebileceğim ? Yoksa el mecbur buna devam edeceğim.
3 yıl
6 ay civarı taahhütü kalmış SuperBox arıyorum.
12 ay taahhüt çok geldiği için yazmak istedim Antalya'dayim.
3 yıl
Max 75 TL iss önerisi
Şuan NetSpeed Kullanıyorum, fiber altyapım var ancak Yapa altyapım yok benim için en uygun paket hangisi acaba ?
3 yıl
Vodafone yeni gelenlere ücretsiz internet var mı ve video pass hakkında
Şuan Vodafone'da aktif olarak var mı ? Hattım bugün açıldı bulunduğum bölgede benim için gayet tatminkar seviyede kullanmaya devam edeceğim o yüzden soruyorum ayrıca video pass'i hotspot ile bilgisayarıma dağıtıp YouTube izlesem kotadan gitme gibi bir durum var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle