Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
10 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme (?)
407 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
.
.
3 yıl
Ozan Kabak Balonu
Ligdeki neredeyse her takımın maçını takip ederim. Bu çocuk oynadığı her maçta zamanlama hataları, yanlış hamleler yaptı ve bir çok gol yedirdi.

12M€ gibi bir fiyata Stuttgart'a bu adamı kakalamak müthiş bir yöneticilik başarısıdır.

Fakat Ozan çok sürmez 3-4 seneye kadar Kayseri, Alanya gibi takımlara geri döner.

Naçizane fikrimdir, düzgünce tartışırsak sevinirim.
4 yıl
Türk Telekom dolandırıcılığı
Bundan kısa bir süre önce Vodafone Net'ten Türk Telekom ev internetine geçiş yaptım. Ardından Türk Telekom tarafından arandım ve Tivibu'yu aylık 10 küsur TL ile kullanabileceğim bilgisi geldi. Seç İzle, tekrar izle, canlı yayın durdur gibi özellikler olduğu için kabul ettim.

Telefondaki bayana özellikle üstüne basa basa "hanımefendi internetim kesilince televizyon yayınımda bir sıkıntı olmayacak değil mi? " diye sordum. Bayan da ısrarla "hayır beyefendi kesinlikle kesinti olmaz. Altyapıdan bağlanıyor, ev interneti kesilse bile televizyon gitmez" dedi. 2-3 sefer sordum ve aynı cevabı aldım. Öyle olduğunun teyidini alınca da kabul ettim.

Şimdi internetim kesilince televizyonum gidiyor ve bu konu ile alakalı şikayet oluşturdum. Gelen cevap aynı şu şekilde "Ses kayıtları incelendi. Tarafımızca yanlış bilgi verildiği ve müşterinin şikayeti ile ilgili haklı olduğu tespit edildi. Fakat bu iptal hakkı doğurmamaktadır. "

Bu nasıl iştir? Dolandırıcılık, insanları kandırmak ve mağdur etmek değil de nedir bu? Şaka gibisin TT. Resmen beni kandırarak Tivibu sattılar ayrıca da cayma bedeli olarak 220 TL istiyorlar. Rezalet.

Bu konuda ne yapabilirim arkadaşlar ? Hakem heyetine başvursam bir sonuç alır mıyım ? Fikir verirseniz sevinirim.
4 yıl
İnce konuşma yapacak [ Sandıkları terk etmeyin dedi ]
Bakalım neler diyecek ?
4 yıl
Oyunuzu kime vereceksiniz ? [ Artık son anket ]
Soru açık, seçenekler belli. Sebeplerini de açıklarsanız bu seçimdeki kararsızların karar vermesinde etkili olabilirsiniz.

Katılım sayısı yüksek olursa sevinirim, lütfen konuyu öne çıkaralım.
4 yıl
Audi A3 Hatchback 1.8T nasıl bilirsiniz ?
Merhabalar,

Bir arkadaşım için Hatchback A3 almayı düşünüyoruz. Öncelikle benzinli olması bizim için sorun değil. 70kr. civarı yakacağını biliyoruz. O yüzden o kısmı eleştirmezseniz sevinirim.

Bu araçların artıları nelerdir, eksileri nelerdir ? Alırken dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir ? Bunlarla ilgili bilgi almak istiyoruz.

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Araç şu ;https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-temiz-audi-576733618/detay/

Değişen yok. Boya var. Boya bizim için önemli değil.

Şimdiden teşekkürler
4 yıl
İşten ayrıldım (tazminat için yardım)
Arkadaşlar merhabalar,

Bugün itibari ile 4 yıldır sürekli, totalde 8 senedir çalıştığım iş yerimden kendi isteğim ile ayrıldım. Fakat henüz imzalar atılmadı. Muhtemelen önümüzdeki hafta halledeceğiz. Ben bu toplantıdan önce sizlerden fikir almak istiyorum.

Öncelikle işten ayrılma sebebi : İş yoğunluğu sebebi ile hafta sonu çalışması muhabbeti ortaya çıkınca iş yerinden 4 kişi hafta sonu gelemeyeceğimizi, Ramazan dolayısı ile planlarımızın olduğunu belirttik. Ancak bu hafta sonu dışında önümüzdeki hafta hem hafta içi ekstra mesai hem de hafta sonu çalışabileceğimizi belirttik. İşveren biz bu şekilde 4 kişi hareket edince teşkilat kuruyoruz sanıp işi yokuşa sürdü. Sonrasında bize 10 dakika içerisinde bu iş yerinin gereklilikleri bunlar isteyen durur istemeyene kapı orada gibi bir cümle kullandı. Ben ve bir arkadaşım üniversite mezunuyuz. Diğer arkadaşlar lise mezunu. Kendisi sanıyorum bizleri köle olarak gördü.

Bizde bu değersizleştirme ve aşağılamaya karşı durarak işi bıraktığımızı bildirdik. Daha doğrusu hafta sonu çalışmadığımız için işten çıkmaya zorlandık.

Şimdi bu durumda ben kıdem tazminatımı alabilir miyim ? Muhtemelen vermemek için direnecektir fakat internetten araştırdığım kadarıyla işveren bu tarz bir zorlama ile istifa ettirirse kıdem hakkı doğuyormuş.

Detaylı bilgi verebilecek birileri varsa çok iyi olur.

Şimdiden teşekkürler
4 yıl
RTE-İnce görüşmesi başladı [40 DK. SÜRDÜ]
Bakalım sonuç olarak ne çıkacak ? Neler konuşulacak ?

Şahsen ben merak ediyorum. Başlığı elimden geldiğince güncel tutmaya çalışacağım.

edit : RTE-İnce görüşmesi başladı [40 DK. SÜRDÜ]

edit 2:

Görüşme sona erdi.

Muharrem İnce : AKP'ye yarışta başarılar, sohbet ettik, dertleştik.

Açıklama bu kadar.

Mustafa Elitaş : Güzel bir sohbet oldu, ikisi de Rizeli imiş
4 yıl
FD6'yı nasıl bilirsiniz ?
Herkese merhabalar,

Daha önce forum üzerinden yaptığım araştırmalar ve açtığım konuya gelen mesajları dikkate alarak babama ticari araç segmentinde bir seçim yaparak Berlingo almıştım. Tabii ticariyi aldığımız zamanlarda biraz da bütçe düşüklüğü sebebi ile MPV'ye geçemeyip iç hacim geniş olduğu için Berlingo tercih etmiştik. Şimdi artık aile eşrafında bir azalma olduğu için binek bir araç arıyoruz.

Bütçe max. 55.000TL. 4 kişinin rahatlıkla kullanabileceği, fazla masraf çıkartmayacak, mümkün olduğunca sorunsuz olarak binebileceğimiz araçlar arasında en çok dikkatimizi çeken Civic FD6 kasa oldu. Araç ile ilgili çok araştırma yaptım fakat hiç bir yerde net bilgi yok. Daha doğrusu tüm bilgiler net gibi gözüküyor ancak kullanıcı yorumları fazla yok diyebilirim.

Bu araç hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
4 yıl
Satılmış kalemler konuşmaya başladı (İşin içinde bir iş varmış)
Yaşanan olaylar sonrası İlker Yağcıoğlu ve Gürcan Bilgiç gibi satılık ve yağcı oğlu yağcı kalemler "Bu işin içinde bir iş var" falan diyorlar. Ulan utanmasanız FETÖ yaptı diyeceksiniz.

Trabzonda olunca futbol teröristi diyen adamlara bak. Şimdi diyorlar ki işin içinde bir şey var. Ne olabilir ya ? FETÖ'mü yaptı bunu da ?

Sırf Trabzon'a uygulanan ambargo ve o ağır hakaretleri etmemek için kıvırıyorlar DANSÖZ gibi.

Yazıklar olsun satılık kalemlere...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle