Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
08 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
65 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Bursa'da atiker usta tavsiyesi
Arkadaşlar aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum karbüratörlü olduğu için atiker tavsiye ettiler. Bursada bildiğiniz yada gidip memnun kaldığınız atiker ustası varmıdır?
8 yıl
Dexter navigator kalıpları hakkında
Arkadaşlar bahsettiğim dexter modelini almak istiyorum internetten almayı düşündüğüm için deneme şansım yok, kalıplarını da bilmediğimden dolayı hangi numarayı alsam karar veremedim. Spor ayakkabılarda 42 numara giyiyorum genellikle.
8 yıl
Soğutucu kablosu kayboldu
8 yıl
Ttnet ile devam etmelimiyim?
Arkadaşlar bu ay sonunda ttnet kontratım bitiyor. 8 mb 50 GB AKK kotalı olan paketi kullanıyorum aylık 50 tl gibi bir ücret veriyorum. Bulunduğum yerde fiber yok sizce ttnet ile devam mı etmeliyim yoksa önerebileceğiniz başka internet servisi varmıdır?
9 yıl
Renktaşlar forma bedeni hakkında yardım!
Arkadaşlar geçen seneki parçalı formayı almayı düşünüyorum internetten alıcam ama bedeni konusunda kararsız kaldım. Normal t-shirtlerim m-l beden genelde, formayı hangi beden almalıyım? Bu arada 1.80 boy 83 kilo.
9 yıl
Digitürk görüntü donuyor kumanda çalışmıyor acil yardım?
Arkadaşlar yeni digitürk üyesi sayılırım yaklaşık 1 ay önce eve bağlattık hiçbir sorun yoktu son 1 haftadır tv izlerken görüntü donuyor gidiyor bu sırada kumandayı algılamıyor uydu alıcısı fişini çekip taktıktan sonra uydu alıcısında boot yazıyor görüntü geliyor bir süre sonra tekrar oluyor. Neden kaynaklı bir sorundur daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı arkadaşlar? Yada teknik servisi çağırsam gelip yeni cihaz verirler mi?
9 yıl
Ben yaptım 400 paketi hakkında?
Arkadaşlar avea kullanıyorum çekim sıkıntısından dolayı yakın zamanda Turkcell'e geçmek istiyorum tarifelere bakarken bir şey dikkatimi çekti mesela Gnçtrkcll Ben Yaptım 400 Paketi 30 kasım 2013'e kadar geçerlidir diyor sitesinde, bunu tam olarak anlamadım.30 kasım'a kadar geçebilirsiniz anlamında mı yoksa numaramı taşısam bile bu kampanyadan 30 kasımdan sonra yararlanamayacak mıyım?
9 yıl
Yarın digitürk bağlanacak uydu alıcısı problemi?
Arkadaşlar yarın kuruluma geleceğini söyledi servis sanırım digitürkün birçok uydu alıcısı varmış bunlar performans olarak fark ediyor mu? Örneğin kanallarda donma vs yaşarmıyım?
9 yıl
Tanışma Paketi 1 Gb Sorgulama Yapamıyorum
Arkadaşlar bugün 1 gb tanışma paketi aldım 9.5 tlye kalan haklarımı sitede dediği gibi mesaj attım ancak hatalı kod gönderdiniz diyor en az 5 kere denedim değişen bir şey yok.Müşteri hizmetlerini de 10 kere aradım kimseye bağlanamadım konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ne yapmak lazım?
9 yıl
S4 çıkınca S3 ne kadar ucuzlar?Şimdi S3 alınmalı mı?
Arkadaşlar uzun süredir s3 almak niyetindeyim kafamda başka telefon alternatifi de yok.3-4 ay sonra s4 çıkacağı konuşuluyor s4 çıktığı zaman s3 fiyatlarında ne kadar oynama olabilir?Benim bütçem 1500 tl'ye kadar. media marktan 1500 e almayı düşünüyorum s3 ü ama bu soru kafamı kurcalıyor fazlasıyla, bu kadar beklemişim dahada beklemelimiyim?S4 alın derseniz muhtemelen 2000-2200 tl arası fiyatla çıkacak onuda alabilmem için 5-6 ay beklemem gerekecek bekleye bekleye bişey alamayacağız böyle giderse:)Fikirlerinizi görüşlerinizi bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle