Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
05 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Macbook Pro 13" yurt dışı klavye TR de değiştirilebilir mi?
Merhaba, yurtdışından 13" macbook pro getireceğim. Fakat klavye İngilizce olduğu için sorun yaşayacağımı düşünüyorum. Türkiye de servisle bunu değiştirme şansımız var mıdır, ücreti vs dahilinde?
3 yıl
Macbook Pro 13" özellikleri yükseltilebilir mi?
Merhaba,
Macbook Pro13" almayı planlıyorum. Ram ve SSD gibi özellikleri daha sonradan kendim yükseltebilir miyim?
5 yıl
SATILIK: CS:GO TEMİZ GLOBAL ELİTE HESAP
Arkadaşlar Global Elite hesabımı satmaktayım, hiçbir şekilde hile vb kullanulmamıştır. Oyun saatinden ve seçkin hesap olmasından anlayabilirsiniz az çok, onun dışında garantim altındadır. İstanbul ve Boludan elden teslim yapabilirim.





Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.9985
6 yıl
"Overwatch tarafından suçlu bulundu - büyük hatalı" nedir?
Arkadaşlar bir sürü farklı yorum okudum. Hiçbir zaman hile kullanan biri değilim, öncedende global olmuşluğum olduğu için zaten kullanmak için nedenim de yok. Zaten olmuşum kullanıp ne elde edeceğim? Durup dururken böyle bir yazı geldi "overwatch tarafından suçlu bulundu büyük hatalı" fakat profilimde ban vac ban falan yazmıyor. Ne iş anlayamadım? Açılır mı açılmazmı? Gözünü seveyim bilmeyen yorum yapmasın.

Steam profilim ;http://steamcommunity.com/profiles/76561198200707601/
6 yıl
Sıkan spor ayakkabısı önden genişlermi?
Merhaba arkadaşlar, geçenlerde bir ayakkabı aldım. Aldığımda sıkıntı yoktu her zaman ki gibi ayağıma tam oturan çok az sıkan ayakkabıyı aldım, genişledikleri için hep tam otururdu. Bu seferde öyle yaptım fakat biraz daha dar almışım sanırım. Değiştirme şansımda yok. Arka kısımda ve orta kısımda sıkıntı yok. Sadece ön tırnak kısmında ve çok azda ön sağ sol sıkıyor. Kısacası ön tarafı sıkıyor, yana doğru açacağından eminim ama öne doğru da genişleme yapar mı? Deneyimi olan var mı bu konuda? Veya kalıba versem mi acaba orda önden açtırabilir miyim.
6 yıl
Yabancı resimlerde ki filtreler hangisi? Örnek içeride
Beyler merak ettiğim bir konu var, bazı (özellikle yabancı hesaplarda) çekilen fotoğraflarda hoşuma giden bir filtre veya benim anlamadığım bir şey kullanılıyor. Bunu amatör çekimlerde de gördüğüm için belki filtre olabilir diye düşündüm. Şu sayfadaki çoğu resim için geçerli bu söylediğim. Beyaz ve gri ton ağır basıyor sanki az da solukluk var gibi.

https://www.instagram.com/jtylerwhitmer/
6 yıl
İstanbulda su satacağız, nerede satalım?
Evet arkadaşlar...
Arkadaşla beraber goygoy olsun diye b*m den su alıp satmayı planlıyoruz. İstanbul'un (avrupa yakası) tarafında herhangi bir yer söyleyin. Zabıta, sahipli mekan tipleriyle uğraşmamak için düzgün bi yer olsun mümkünse.
Daha sonra buraya video'ya alıp koyacağım. İlla su olmasına da gerek yok ama en çok giden o. Başka fikriniz varsa ona da açığız.
6 yıl
İstanbul da çakma ayakkabı nereden bulabilirim?
Bu çakma ayakkabıları nereden bulabilirim. Bazı yerler gerçekten kötü oluyor 2. gün atıyor. Bazılarıda sağlam oluyor bir süre dayanıyor gerçekten. Öyle bildiğiniz bir yer var mı önerebileceğiniz
6 yıl
Cisco eğitimi mi? Ciber eğitimi mi?
Arkadaşlar iki eğitimden birini seçmek zorundayım hangisini önerirsiniz günümüz şartlarında?
6 yıl
Şuan Almanya da olan var mı? Bir şey öğrenmek istiyorum
Var mı arkadaşlar şuan Almanya da olan. Almanya hakkında bilgisi olmasını istemiyorum şuan için Almanya da yaşıyor olması gerekiyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.