Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
05 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Romanya Vatandaşı İle Türkiye'de Evlilik

Merhaba,


Türk vatandaşıyım ve İstanbul'da yaşıyorum. Evlenmek üzere olduğum kız arkadaşımın 2 vatandaşlığı var. Bunlar Romanya vatandaşlığı ve Türk vatandaşlığı. Kendisi şu an Almanya'da yaşıyor. Kız arkadaşımla Türkiye'de nikah kıyabilmemiz için bize neler gerekecek ? Bekarlık belgesi, doğum belgesi vs internetten biraz bilgi aldım ama hep parça parça. Kız arkadaşım da şu an Almanya'da olduğu için çok araştıramıyor. Ben burada bunu kime sorabilirim ? Veya bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ?


Hepinize teşekkür ederim

2 yıl
Asus B450 Anakart Usb Problemi

Merhabalar,


Problemimin anakarttan olduğunu düşünüyorum. Klavye ve mouse soketlerini hangi girişe takarsam takayım, pc yi biraz kullandıktan sonra sürekli usb bağlantısı kopup tekrar geliyor. Çoğu zaman kabloyu söküp takmadığım sürece tekrar algılamıyor. Aynı mouse klavyeyi başka pclerde çalıştırabiliyorum. Bu problem yüzünden çok sevdiğim bir klavyemi bozuldu sanıp parçalara ayırdım. Meğersem sorun pcdeymiş. Sonra gittim yeni klavye aldım  


Daha önce bu anakartla aynı problemi yaşayıp çözen arkadaşlar var mı ?

2 yıl
Bir dizi vardı adını unuttum. Yardım

Merhaba arkadaşlar,


Unuttuğum dizinin konusu şu şekildeydi; Bir adam bir kadın vardı. Bunlar evliydi. Adam gurmeydi. Evde yeni yemek tarifleri bulup bunları restorantlara satıyordu. Karısı çocuğunu kaybettiği için biraz sıyırmıştı. Sonra oyuncak bir bebeği kendi çocuğu zannetmeye başlamıştı. Adam da karısına o bebeğin oyuncak olduğunu çaktırmıyordu çünkü kadın oyuncak bebek ile çok mutluydu. Sonra evlerine oyuncak bebeğe bakması için bir hizmetçi almaya karar verdiler. Hizmetçi de bebeğin gerçek olduğunu savununca bu sefer adam acaba ben mi oyuncak olarak görüyorum triplerine falan girmişti.


Var mı bu diziyi hatırlayan babayiğitler..

2 yıl
Epoksinin Hızlı Kuruması İçin Ne Yapılır ?

Epoksi Kurutma Cihazı

Epoksi öncesi zeminin hazırlanabilmesi için ortamdaki nemin dengelenmesi gerekmektedir. Eğer ıslak bir zemin üzerine parke yapılırsa, zamanla parkeler şişecek ve size ekstra iş masrafı çıkartacaktır.


Epoksi Kurutma Cihazı Ne İşe Yarar ?

Epoksi kurutma cihazlarımız ortamdaki nemi minimuma indirerek, betonun ve şapın hızlı kurumasını sağlar. Hızlı kurutmakla birlikte aynı zamanda sağlıklı kurumasını da sağlamaktadır. Epoksi kurutma cihazlarımıza kiralık ve satılık olmak üzere iki türlü sahip olabilirsiniz. Üretici firma olduğumuz için en kaliteli epoksi kurutma cihazlarına en uygun fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz.


https://epoksikurutma.com/tr/kiralik-epoksi-kurutma-cihazi/

2 yıl
Nemi Kontrol Altına Alan Makinalar - Nem Kurutma Cihazları

Ortamdaki nemi kurutan sanayi tipi nem kurutma cihazlarının satışını ve kiralamasını yapıyoruz. Tüm cihazlarımız kendi üretimimizdir ve 2 yıl garantilidir. https://www.nemkurutma.com


3 yıl
Şu Diziyi-Filmi Bulalım Artık Yardım Edin
Beyler ben askere gitmeden önce izlediğim bir dizi mi yoksa film mi olduğundan emin olamadığım bir sahne vardı. Dünyada 100 yıl boyunca hayat durmuş. İnsanlar yerin altında yaşamaya başlamışlar. Mahkumlardan birini yeryüzüne salıyorlar. Etraf hep kar. Bu mahkum yer yüzünden bir tane kara böcek bulup götürüyor. Buraya kadar hatırlıyorum. Dizimiydi yoksa filmmiydi emin değilim. Kafayı yicem yardım edin
3 yıl
100 bin liranız olsa nasıl değerlendirirdiniz ?
Merhaba arkadaşlar

100 bin liranız olsa bu parayı nasıl değerlendirirdiniz ? Yatırım amaçlı veya iş kurma vs vs size kalmış.
4 yıl
Arabam gaz yemiyor sonra bir anda fırlıyor
Merhabalar, arabam a3 1.8 yarı otomatik. Aracımda şöyle bir problem yaşıyorum. Sadece motor soğuk iken ışıklarda beklerken veya yokuş çıkarken araç 1-2 saniye gaz yemiyor sonra bir anda ileri doğru atılıyor. Sanki arkadan birisi tutuyormuşta bırakıyormuş gibi.. Araç ısındıktan sonra bu bahsettiğim durumu 1 kere bile yapmıyor. Ama ısınana kadar düz yolda bile dur kalk yaparken, ilk devirlenmede mutlaka 1-2 saniye gaz yemiyor sonra bir anda fırlıyor ve bir anda fırladıktan sonra yanık bir koku geliyor.

En son değişen parçalar şu şekilde;
Bujiler
Oksijen sensörü
Ateşleme bobini
Vuruntu sensörü
Enjektörler temizlendi

Bu parçalar değişmeden önce aracımda ateşleme sorunu ve vuruntulu çalışma gibi problemler vardı. Bunları değiştirince araç çok iyi oldu. Ancak gaz yemeyip sonra bir anda fırlama olayı devam ediyor. Özellikle motor soğukken çok yapıyor. Sizce sorunum ne olabilir ?

Önemli Not// Araç sadece soğukken yapıyor. Isındıktan sonra 1 kere bile yapmıyor. Araç ısındıktan sonra ani hızlanması bile güçleniyor diyebilirim.
6 yıl
Apex 350 klavyemin macrosu yavaşladı ve dur tuşuna basınca durmuyor
merhaba arkadaşlar.

3 gün önce almış olduğum steelseries apex 350 klavyemden çok memnundum fakat bugün neden olduğunu anlamadığım bi problem ile karşılaştım. Oyunumu oynarken minör makrosunu çalıştırdım ve çok yavaştı. daha sonra durdurma tuşuna bastım ama bu seferde durmamaya başladı. Driverı sildim yeniden yükledim ama sonuç yine aynı. İşletim sistemim windows 10. Aynı sorunla karşılaşan varmıdır ?
7 yıl
AMD RADEON CRİMSON GÜÇ ETKİNLİĞİ NE İŞE YARAR ?
merhaba arkadaşlar,

yeni çıkan crimson driverında Global Ayarlar - Tüm Grafikler sekmesine geldiğimiz zaman "Güç Etkinliği" diye bir seçenek var. Bu bende açık gözüküyor. Peki tam olarak ne işe yarıyor ?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle