Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
03 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
163 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
5000 TL telefon

Bu fiyatta en iyi f/p m52 midir. Su anda 5150 fiyati var.

geçen yıl
Akiskanlar 2 iyi olan ariyorum

ozelden yazsin

2 yıl
Sökülemeyen vidayı sökmek

Telefonun şarj soketini değiştirmek için küçük vidalardan bir tanesini sökemedim. Çok uğraşınca vidanın kafasındaki tornavida yuvası yuvarlak oldu. Tornavidayla sökülmez artık galiba. Bunu nasıl çıkartabilirim manyak etti beni. Vidayı direk kırsam da olur nasıl kırarım bunu çok küçük bişey.

2 yıl
Amazon Type-c Kablolarda İndirim
2 yıl
Ekranda Yesil dikey cizgiler olustu ve Windows baslatilamadi hatasi.

Video izlerken ses takildi dirr diye ve goruntu gitti siyah ekranda kaldi masaustu. Sonra biosa girdim ekranda 2 tane kalin yesil cizgi olusmus. Bilgisayari acarken de "otomatik onarim bilgisayariniz duzgun baslatilamadi" hatasi aliyorum. Sorun donanimsal mi ?

2 yıl
3000 tl kadar telefon tavsiye
Babam için telefon bakıyoruz note 9s istiyor ama ona çok fazla gelir gibi 3000tl yakın bütçe var dedi. Onun için kasmasın bir de kamerası biraz iyi olsun yeterlidir. Ben gm20 pro hem ucuz hem uygun diye düşündüm daha uygun seçenekler var mıdır ?
2 yıl
8gb ramin 4gb gözükme sorunu. (çözüldü)
Biosta 8gb gözüküyor masaüstünde toplam 8gb ama 4gb kullanılabilir oluyor 4gb devre dışı.Önceden de aynı sorun vardı ama ramleri silgiyle silip sokete hava vurunca düzeliyordu şimdi olmuyor. Psu ve işlemci soğutucu değiştim acaba bununla alakası olabilir mi.

Rami tek tek taktım bir tanesinde görüntü gelmedi. Ben de o görüntü gelmeyene bu sefer bastıra bastıra sildim sorun çözüldü arkadaşlar.
2 yıl
F/p gamepad tavsiye
max 70-80 tl f/p gamepad var mı bildiğiniz sorunsuz.
2 yıl
Kasa Tavsiyesi 250Tl
F/p kasa lazım şu an cm-k350 kasa kullanıyorum çok dar hava akımı kötü baya.Sıcaklık konusunda çok iyi olmasa da iş görebilecek kasa lazım ve çok dar olmaması lazım.PSU da dahil edilirse o zaman bütçe 550tl olabilir.
2 yıl
Fx 6300 Az Watt Çekiyor
95 watt yükte çekmesi gerekirken occt ve prime 95 testinde %100 işlemci kullanımında max 58watt gördü ortalama 50w çekiyor.Bu değer normal mi yoksa sorun mu var ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle