Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Onbaşı
02 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Silent Hill Shattered Memories
Herkese merhaba,

Bana göre PSP'nin en iyi oyunlarından biri için kısa bi inceleme yazayım dedim, malum bu aralar aramız psp ile iyi baya

İlk olarak oyun herkesin damak tadına uygun olmayabilir, ben yıllardır SH serisini takip eder ve çok severim. Son 1-2 oyunu saymazsak oyun tarihindeki en iyi korku gerilim serisi diyebilirim.

Bu oyun da bence serinin üstündeki ölü toprağını şöyle bir silkelemiş. PSP gibi kısıtlı bir platform için çok güzel bir oyun geliştirmişler. İlk olarak oyun kaynağını PSOne için çıkartılan Silent Hill oyunundan alıyor, ama hikaye temel karakterleri kullansa da kendi içinde farklılık sunuyor.

Yaratıklarla kavga dövüş yok, haberiniz olsun, genellikle kaçma ve araştırma üzerine kurulu. Oyun başlangıçı bir psikiyatristle görüşme üzerinden ilerliyor, ki bence çok güzel bir konsept seçilmiş. Psikiyatrist size bazı sorular soruyor ve siz bu soruları sordukça oyun içinde çeşitli şeyler değişiyor. Oyuna başlarken bu konuda uyarı yapılıyor zaten, "Siz oynadıkça oyun da sizinle oynayacak" deniyor

Henüz oyunu bitirmedim ama bu türden hoşlanan, herhangi bir şekilde Silent Hill serisi ile yolları kesişip bu evrenden hoşlanmış herkesi oynamaya gönül rahatlığı ile davet edebilirim. Oyun mekanikleri ve hikayeler ilk başlarda sıkıcı gelebilir ama biraz dişinizi sıkıp hikayenin içine girmek için bekleyin, seveceksiniz.
8 yıl
Tekrar psp macerası
Herkese merhaba,

1 yıl kadar önce boş bir anıma denk gelip benim emektar pspyi bir akrabaya hediye etmiştim(Alkollü müydüm neydim)
2gün kadar önce buradan 2. el tekrar 3000 serisini aldım. Valla aldığıma da çok memnunum. Sıkı bir Silent Hill hayranı olarak hemen Shattered Memories'i yükledim. Bakalım bu gece başlayacağım.
Deme odur ki aman pspnizin kıymetini bilin, durdukça değerlenen çok kullanışlı bir el konsolu. Kolay kırılıyor, oyun rahat bulunuyor. Ellere yar etmeyin
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle