Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
29 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Yılbaşı zamanı Ko
Çam ağacı kovaladığımız zamanları hatırlayanlar vardır sanırım :)
8 yıl
ööö
m mmömömö
8 yıl
Zszszs
Qaqaqa
9 yıl
YARDIM!!!İtunesten ipoda video veya müzik aktarımı nasıl yapılır ?
Arkadaşlar yeni aldığım ipod nano 7.nesil cihazıma video ve müzik atmak istiyorum. İtunese nasıl yüklerim ve bunu ipodumla nasıl eşzamanlarım. Bu konuda yardımcı olur musunuz.
Not : Konunun altına gereksiz yere yok ipodu kaça aldın yok ustam bende o dertten yakınıyodum banada yardımcı olun yok kedim öldü tüyüm kaçtı vs cinsinden saçma sapan yorumlar yazan işsizler uzak dursun konumdan . Sadece konuya odaklı ve soruya cevap verecek arkadaşlardan yardım istiyorum.
9 yıl
Fotoğraflar eklendi ORJİNAL KUTUSUNDA FİGÜR BLACK SUIT Spiderman
Arkadaşlar hiç sergilenmemiş tertemiz nokta hatasız ve sorunsuz bir figürdür. Sadece 1500 limitli bir üretimdir. Büyük köpüklü kutusu lisans belgesi ile verilecektir. Fİyatı rc araç alacağım için uygun tutuyorum 100 tl zararına satıyorum. Fiyat 150 tl. Satış istanbul içi elden veyahut havale sonrası kargo şeklinde olacaktır :) sattığım kişi 2 ay sonra bana geri satacak olursa eğer daha uygun tutabilirim fiyatı bu nedenle forum içi birine giderse sevinirim.3 seriden oluştuğu için bu model dünyada sadece 500 adettir.
10 yıl
İstanbul'da FIRTINA!!!!!
Can kayıplarıda olmaya başlamış. 1 motorcu kaza yapıp yaşamını yitirmiş , 1 taksici iskelenin kalıntıları yüzünden kolu kırılmış , taksim ilkyardım hastanesinin çatısı uçmuş , dolmabahçe taraflarında tarihi bir binanın bahçesindeki ağaç kaldırıma devrilirken başka bir yerde ağaç tren rayına düşmüş ve tren seferleri iptal edilmiş .
10 yıl
GENIS ACI LENS ARIYORUM YARDIM!!!
Merhaba arkadaşlar canon 30 body ' me mevcut 17-85 is usm lensimin yanına geniş açı lens arıyorum. Bütçem max 800 TL .
Aklımda sigma 10-20 var. Bu lensi crop faktörlü bir gövdede deneyen arkadaşların tecrübelerini ve fikirlerini paylaşmalarını rica ediyorum. Saygılarımla..
10 yıl
SATILIK 'KUBBENIN ALTINDA- S.KING'-KORKU - LYS SORU BANKASI TEST TURKÇE
Arkadaşlar 2 adet sıfır kitap satıyorum . Biri korku ve fantastik karışımı Stephen Kingin en son eseri Kubbenin Altında (1024 sayfa ) ve Formül yayınlarının sayfası dahi açılmamış lys türkçe yaprak test soru bankasını satıyorum. Yaprak test kitap şeklindedir ve koparılabilen tırtıklı sayfadır. Piyasa fiyatları 50 tl iken ikisine istediğim fiyat 25 tl pazarlık yoktur. Saygılar.. Şehir dışına kargo tarafımca karşılanır.
10 yıl
30D İLE 70-200 F4 L LENSİNİ DENEYEN OLDUMU ???
Selam arkadaşlar crop faktörlü bir bodyde veya 30d ve onun segmentindek, bodylerde canon 70-200 f4 L serisi lensi deneyeniniz oldu mu , olduysa aldığı sonuçkarı paylaşırsa sevinirim. Açı daralması çok fazla oluyor mu . Sonuçta 30d segment olarak ff ye en yakın bodylerden. Sensör kırpmayı en aza indirgiyor. Ayrıca uzaktan hayvan çekiminde kullanmak için almak istiyorum yani crop faktörlü body benim için avantaj olması gerekiyor. Sizce almalımıyım. Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.
10 yıl
En iyi çizgi roman serisi ?
Anime ile ilgilenenlerin görüşlerini almak istiyorum en çok beğendiğiniz seri?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle