Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
31 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Manipülasyon Ve Marketing Nasıl Yapılır Yada Yapılıyor ? Part 2

Serinin devamı

Ne izliyor ne dinliyor çok dikkat etmeliyiz


4 ay
Manipülasyon Ve Marketing Nasıl Yapılır Yada Yapılıyor ? (Mero,Elanur,Kerimcan,Ufo361 vs.)

Evet arkadaşlar günümüzde türkçe rap patladı gitti ama nasıl patladı yada sadece 1-2 yılda bildiğimiz,bilmediğimiz bu şarkıcılar nasıl türüyor hepsini aşağıdaki videoda anlatıyor keyifli seyirler.

İkinci videoda Almanya'da yaşayan Türk bir gazetecinin olayların nasıl döndüğünü belgesel tadında anlattığı almanca bir videoda var türkçe altyazıya alıp tarzanca olarak izlenebilir.
geçen yıl
Çözülemeyen SSL Sorunu ?!
Merhaba arkadaşlarwww.ekovizyonpeyzaj.com adlı wordpress tabanlı bir işletme sitesi kurdum ama bir türlü şu resimdeki hatalardan kurtulamadım eklenti kurdum htacces dosyasına kod ekledim ama nafile başka bilgisayardan girenler bu site güvenli değil uyarısı alıyorlar bilgisi olan varsa sitenin kullanıcı adı ve şifresini dahi verebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

geçen yıl
Kawasaki Ninja 250SL??
Arkadaşlar merhabalar

14-15 bin tl bütçem var, nasip olursa şubat 5-10 gibi Kawasaki Ninja 250SL almayı düşünüyorum ama yedek parça,işçilik kalitesi,yakıt, fren, konfor vs gibi konularda bilgisi olan arkadaşlar var ise ve yardımcı olursa çok sevinirim
geçen yıl
Google arama içeriği düzenleme
Merhaba arkadaşlar

Kendi web sitem bu şekilde google aramalarda görünüyor (ayın bitkileri alttaki yazlılar vs.)bunu nasıl değiştirebilirim title falan ekledim sitenin tema dosyasındaki header kısmına ama yine olmadı yardımcı olurmusunuz ?geçen yıl
Css kodu Nasıl Kullanılır ?
Merhaba arkadaşlar

Sitemde bir yazıya css kodu eklemek istiyorum yanlız baya bi denedim başarılı olamadım bu konularda yeniyim
Örnek olarak şu linkteki gibi olmasını istiyorum https://codepen.io/html5andblog/pen/ZWmYMy
Kullandığım altyapı wordpress ve gutenberg eklentisi ile düzenleme yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Sitem : ekovizyonpeyzaj.com
2 yıl
10. Nesil Intel işlemcilerin GeekBench skoru yayınlandı
Intel 10. Nesil (Cascade Lake-X) işlemci ailesini tanıttı. AMD, Ryzen işlemci ailesini tanıtarak işlemci dünyasına yeni bir soluk getirdi. Bununla beraber Intel işlemciler popülerliğini kaybetmeye başladı. Eski satış rakamlarına ulaşabilmek için 8. Nesil itibarı ile Core i9 modelini üretmeye başlayan şirket, AMD Ryzen Threadrpipper modeli ile oluşan rekabetin kazananı olmak istiyor.

Uzun süre boyunca işlemci dünyasının en iyi ürünlerini satan Intel son birkaç senedir gerileme evresindeydi. AMD Ryzen işlemciler, tanıtım sonrası kullanıcılar tarafından beklenenden fazla ilgi gördü. Bundan dolayı Intel işlemcilerinde çekirdek sayısı, önbellek miktarı arttırma gibi değişikliklere giderek eski popülerliğini kazanmaya odaklandı.

Cascade Lake-X kod adı ile çıkacak olan 10. Nesil işlemcilerin önümüzdeki aylarda piyasaya sürüleceği için GeekBench sonuçları ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak Core i9-10900X modeli daha sonra ise Core i9-10980XE modelinin sonuçları GeekBench programında görüldü. Skylake X modellerinin yenilenmiş versiyonu olan Cascade Lake-X modelleri 14nm+ ile karşımıza çıkıyor. Performans testi X299 anakart modeli ile yapılan işlemciler LGA 2066 soket tipi ile karşımıza çıkacak.İlk olarak test sonuçları yayınlanan giriş seviyesi işlemci Core i9-10900X, 10 çekirdek ve 20 iş parçacığı sayısına sahip. Standart saat hızı 3.47 GHz olan ve 4.4 GHz hıza çıkabilen işlemci, dedikodulara göre satışı sırasında 3.7 GHz standart saat hızına sahip olacak. Tek çekirdek skoru 5204, çok çekirdek skoru ise 39717 olan model Core i9-7980XE ve AMD Threadripper 2950X modellerini kağıt üzerinde geçmiş durumda.Bir süre sonra amiral gemisi olarak tabir edilen işlemci Core i9-10980XE modelinin sonuçları yayınlandı. 18 çekirdek ve 36 iş parçacıklı işlemci, standart olarak 2.46 GHz hıza sahip olacak. Test sonuçlarında en yüksek saat hızı 3.93 GHz gözükse de bazı kaynaklara göre 4.7 GHz bandına kadar çıkabileceği ön görülüyor. Tek çekirdek performans skoru 5381 ve çoklu çekirdek performans skoru 51514 olan modelden kullanıcılar memnun kalacak gibi gözüküyor.
2 yıl
XMP İle İlgili Bir Soru ?
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda halihazırda MSİ H110M PRO VD adlı anakartı kullanmaktayım yanlız bu anakartın xmp özelliğide var anakartın stok destekleği değerler 2133 mhz xmp özelliği ile 2400 mhz bellekleri frekans kaybı olamdan kullanabiliyorum yanlız şöyle bir sorum olacak 3000 mhz ram taksam bu anakarta anakart bunu xmp özelliği ile çalıştırır mı birde xmp işlemciye daha fazla yük bindirir mi ?
2 yıl
Aigo Aurora E3 RGB LED FAN (Üçlü Paket) 145 TL
3 yıl
Mizuno Synchro Md Ayakkabı 149 TL (KoraySpor)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.