Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
28 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
484 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Ssd yi biçimlendiremiyorum + sildiği dosyalar geri geliyor + attığım dosyalar siliniyor.

Arkadaşlar çok değişik bir sorunla karşı karşıyayım.

Harici 240 gb bir ssdem var. İçinde yaklaşık 50 gb dosya var.

Ssd yi biçimlendirirken şu hatayı veriyor; windows biçimlendirmeyi bitiremedi.

Ssd içine yeni bir dosya atıyorum dosyayı atıyor daha sonra çıkart tak yaptığımda attığım dosyanın silindiğini görüyorum.

Yine aynı şekilde içindeki dosyaları siliyorum daha sonra çıkart tak yapıyorum hoop sildiğim dosyalar geri gelmiş.


Bu sorunu nasıl çözebilirim.

2 yıl
Xiaomi Mi 4C Router # İllallah ettirdi #
Herkese merhaba.
Yeni almış olduğum xiaomi router ile başım dertte. Üründen hiç randıman alamadım. Sürekli bağlantım kopuyor hızım ana modemimin verdiği hızın 3 te 1 ini veriyor. Hd yayın izlerken sürekli donmalar yaşıyorum.

Kullandığım ana modem; infinity 401
Almış olduğum router; Xiaomi Mi 4C Kablosuz Yönlendirici 2.4 GHz 300 Mbps Dört 5dBi Antenler Kablosuz WIFI Yönlendirici
Linki bu;https://tr.banggood.com/Xiaomi-Mi-4C-Wireless-Router-2_4GHz-300Mbps-Four-5dBi-Antennas-Wireless-WIFI-Router-p-1336971.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=HK

Routerim çince versiyon ve routerin arayüzüne sadece kurulum yapılırken girebiliyorum. Modemle routeri buluşturduktan sonra asla ve asla routerin arayüzüne giremiyorum.

Bu ve buna benzer router kullanıp yardımcı olabilecek bir forumdaş arıyorum.
2 yıl
Türkiye’den 455 bin kredi kartı bilgileri çalındı; sızdıran bir e ticaret sitesi!
455 bin Türk’ün kart bilgileri çalındı

Dünyanın önde gelen teknoloji ve iş üzerine yayın yapan internet sitelerinden ZDNet, Türkiye'den 455 bin kredi kartı bilgisinin çalındığını ve sanal ortamda satıldığını öne sürdü. Bu gelişmenin hemen ardından sozcu.com.tr'ye konuşan üst düzey Türk bankacılık kaynakları, ZDNet'in iddiasını doğruladı.

Sızdırma 28 Ekim ile 27 Kasım arasında dört farklı parça halinde gerçekleşti.

Kredi ve banka kartınızı mail order ve internet alışverişinize kapatmanız faydanıza olur.

https://www.sozcu.com.tr/2019/dunya/son-dakika-eger-dogruysa-durum-cok-vahim-turkiyeden-455-000-kredi-karti-bilgileri-calindi-5503250/
3 yıl
Ps4 Pro için 32 inç 4k monitör tavsiyesi.
Merhaba. PS4 Pro için 32 inç 4k monitör almak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Yurt içi yurt dışı farketmez. Bütçem 3 bin lira.
3 yıl
1-15 Haziran Gittigidiyor QnbFinansbank 100 TL ParaPuan
1-15 Haziran tarihleri arasında Gittigidiyor sitesinden; QnbFinansbank kredi kartıyla yapılacak

500 TL üzeri harcamaya 50 lira değerinde ParaPuan
1000 TL üzeri harcamaya 100 lira değerinde ParaPuan

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "GGFINANS" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Kampanyaya hangi kredi kartları dahil değildir?
Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Fix Card "Artı Paket" nedir ?
CardFinans Fix "Artı Paket" ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix ekstrenize yansıtılır. CardFinans Fix Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900'u arayabilirsiniz.

Kazandığım ParaPuan'ı hangi tarihte kullanabilirim?
Kazanılan ParaPuan'lar 19 Haziran 2019 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuan'lar 01 Ağustos 2019 tarihinde geri alınacaktır.

Daha detaylı bilgi için; https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/1-15-haziran-2019-cardfinans-parapuan-kampanyasi
3 yıl
80 bin asker emir bekliyor. Operasyon an meselesi.


Münbiç ve Fırat’ın doğusuna yönelik dev harekât için hazırlıklar büyük ölçüde tamamlandı. 80 bin asker emir bekliyor. Bu sayı 1974’te Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılan 40 bin askerin iki katı anlamına geliyor.KARARGÂHLAR BELLİ OLDU

Cumhuriyet tarihinin en büyük askeri harekâtı Şanlıurfa ve Kilis-Elbeyli’de kurulan ana karargâhlardan yönetilecek. İstihbarat, izleme, lojistik ve ana yönetim bu merkezlerden sağlanacak. Terör işgalinin sürdüğü sınır hattında intikal 10’dan fazla noktadan başlayacak. 10’ar kilometrelik derinliğe inen birlikler ilk aşamayı başlatacak. Tüm giriş noktaları arasındaki bağlantılarının tamamlanmasının ardından ikinci 10 kilometrelik etap devreye sokulacak. TSK ayrıca Suriye içerisinde Körfez tarafından kışkırtılan aşiret mensuplarına yönelik de istihbarat ve emniyet merkezli tedbirler aldı. Operasyon sürecinde Mehmetçik ve ÖSO birliklerine yönelecek sivil sabotajları önlemek amacıyla birçok girişimde bulunan yetkililer, PKK yanlısı olabilecek çeşitli grupları bu yöndeki niyetlerinden vazgeçmeleri yönünde net bir dille uyardı.

http://www.haber7.com/guncel/haber/2805314-80-bin-asker-emir-bekliyor/?detay=1
3 yıl
Son dakika… ABD de FETÖ operasyonu başladı
3 yıl
Poşet parası yasalaştı; En az 25 kuruş olacak
4 yıl
İlber Ortaylı: Atatürk’ün Samsun’a çıkışı stratejik hataydı
İmparatorluktan Cumhuriyete" isimli katıldığı söyleşide "O tarihte Mustafa Kemal Bey dedikleri adam haritasız Gelibolu’yu biliyordu. Paşa Samsun'a çıktı ve hiç iyi bir çıkış noktası değil. Hemen soluğu Havza'da almış. Kimse gücenmesin ama. Niye? Çünkü çok kozmopolit bir yer ve çok ayakaltı. Stratejik bakımdan sıfır" dedi


https://www.haberturk.com/ortayli-dan-ataturk-e-samsun-elestirisi-2194873#
4 yıl
.
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle